Боледуване на децата ни-тема 70

  • 40 388
  • 838
# 540
Самантиниа,не е излязъл,което автоматично ме навява на мисълта,че си развъждаме бактерия пак.Утре ще видим дали е същата или друга като излезе и  педи ще реши след него каза как ще продължим лечението.
Виж целия пост
# 541
Може и ентеро вирус да е, от време на време си полягва,че му е лошо.Може и температура да вдигне,37,1 беше отдеве.
Виж целия пост
# 542
Момичета, децата ви растат ли на височина? Имам чувството че с това непрестанно боледуване, малката не мърда на височина - 97 см на 3 г и 9 месеца. Беше 94 см на 3г. Виж на килограми расте - цели 2 кг за 9 месеца. А родителите са високи.
Виж целия пост
# 543
Момичета, децата ви растат ли на височина? Имам чувството че с това непрестанно боледуване, малката не мърда на височина - 97 см на 3 г и 9 месеца. Беше 94 см на 3г. Виж на килограми расте - цели 2 кг за 9 месеца. А родителите са високи.
Моята е на 3 години точно и е 97 см ама на кг няма и 13 финна мацка.За една година 7 см и 2 кг.
Виж целия пост
# 544
Нашето расте. На 3.5 г. е 104 мисля, ама той върви по едър. На килограми не е мърдал скоро, седми си около 14. И пак е болен, с температура. Каката на 10 г. скоро ще стигне 37 номер обувки, ботушите й са толкова и са й добре. Висока 142 вече поне, а ние не сме високи, аз 166, мъжът 175.
Виж целия пост
# 545
Ние сме високи също.
Сега е между 98-104 на дрехи като 98 са й къси,а 104 дълги ...😵‍💫
Тя се и роди висока и добре на кг даже доста за момиче.
Скоро не съм я теглила.
Виж целия пост
# 546
Лайт,ужас.Колко дни изкара на училище?За растежа моя расте и на височина и на килограми.На 10 години е 142 см ,32 кг,но и ние сме високи.
 Бръм,и Вие ли отново болни.Моя и той носи маратонки и обувки номер 37-38 на 10 години.
Моя и той яко подсмърча,гърлото го боли и започна и да кашля докато през деня бяха прокашляния.За сега все още Т няма,но и гърления секрет не е излязъл,което ме навява на мисълта,че ще има бактерия и сигурно без АБ няма да се разминем.За сега е само на Орофар за гърлото и Африн за хремата и аз му включих и Витамин С.
Виж целия пост
# 547
И моя върви така на 3г и 6 м между 100 и 102 е слагам му размер 104 вече ,баща му е към 2 метра аз съм 1.60 ..14кг седи пък яде с двата карборатора но не спира все търчи,скача,много енергия ...
Виж целия пост
# 548
3 дни изкара на училище.Легна още в 20 ч ,а иначе не може го накараш да си легне, значи не се чувства добре.
Моя е на 13 г.152 см,30 кг.
Виж целия пост
# 549
Likeawind,и моя на килограми не качва много и има много енергия.
Лайт,и моя легна в 9 още и беше видимо изморен и изтощен,а Т няма.Поне две седмици изкара на училище,но ме е яд,че съм отпуска и си правех планове как ще почивам,а то ето пак по лекари ще се ходи.Днес и една позната ми се обажда и ме пита искам ли да запишем екскурзия за май месец,но не смея нищо да планирам вече с тоя скапан имунитет на детето.
Виж целия пост
# 550
Уф, като чета колко кг са ви децата, моята направо си върви дебеличка. На 4++ е, 19кг., около 104-105см. би трябвало да е. От много ядящите е, но и тъпкането с противоалергични помага да се оформя така качествено...имам още месец и половина да и давам Рупафин и Ефира и после се надявам поне до септември да си почине от тях.
Обрива и почти изчезна, каквото и да беше това, надявам се да не се повтаря повече. В сряда ще пускам контролна урина и ще се надявам да се е изчистила бактерията.
Виж целия пост
# 551
Цитат на:  link=topic=1521632.msg46075787#msg46075787 date=1677530963
Уф, като чета колко кг са ви децата, моята направо си върви дебеличка. На 4++ е, 19кг., около 104-105см. би трябвало да е. От много ядящите е, но и тъпкането с противоалергични помага да се оформя така качествено...имам още месец и половина да и давам Рупафин и Ефира и после се надявам поне до септември да си почине от тях.
Обрива и почти изчезна, каквото и да беше това, надявам се да не се повтаря повече. В сряда ще пускам контролна урина и ще се надявам да се е изчистила бактерията.
Applegarden обрива в какво се състоеше,като пъпки или обрив.
Аз съм с хронична уртикария и понякога се налага да пия антихистамини продължително време и  за съжаление доста ми се отразява на кг
Виж целия пост
# 552
Applegarden,Сряда не е ли още рано да пускаш контролна урина?След пит АБ не трябва ли и тук да минат поне 7 дни.
Ние сега след бактерията в гърлото изчакахме да минат 15 дни и тогава пуснахме контролен.
Виж целия пост
# 553
На мен пък двете ми деца са коренно различни. Каката е 5 години и 5 месеца 17кг,бебка на 1 годинка и няма месеца 10.7 кг. Каката беше толкова на 2 години. И на височина каката и най-дребна в тяхната група. Аз 167 и мъжа ми 175.

Бебка е с някакъв обрив точно по корема. Не съм давала нова храна, не съм сменила препарати, лекуваме се още с ериус, мукоплян лека нощ и моксифлоксан в носа. Прилича ми на притопляне, по спомени от каката и освен това спи по корем. На вас на какво ви прилича? Капките и сропа за кашлица са от четвъртък, едва ли е алергия към тях след 5 дни. и много интерисно по ръчичките, по гърба и там където памперса покрива отпред корема няма нищо.

За детенцето с разтройството, каката беше с брутално разтройство декември. Над 12 пъти на ден, на всяка глъдка вода акаше милата. Давах ентерол, смекта. Диета, електролит, айрян със сол, вода, чай със захар. Много бавно мина.
Виж целия пост
# 554
Applegarden,Сряда не е ли още рано да пускаш контролна урина?След пит АБ не трябва ли и тук да минат поне 7 дни.
Ние сега след бактерията в гърлото изчакахме да минат 15 дни и тогава пуснахме контролен.
Дани правя си ама те май минаха, на малката последния път нефролога искаше 10 дни след АБ да и  пускам стерилна урина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия