Боледуване на децата ни-тема 70

  • 40 387
  • 838
# 555
Самантиниа,аз явно съм в грешка и си мисля,че до скоро пиха АБ.
Нехе,да не е полазило нещо?За алергия мисля,че не е,защото ти още даваш Ериус.
Виж целия пост
# 556
Не са минали 10 дни откакто пи антибиотик, точно така. Нефролога иска първата урина да е пусната на 4-ти ден след аб, втората на 10-ти/14-ти ден, след това веднъж месечно. И преди 2г. така ме караха да пускам изследванията, не знам защо. Реално това нищичко не гарантира, защото дъщеря ми 20-тина дни си излизаше чиста тогава и след това бам, отново излезе бактерията, но въпреки това ги пускам изследванията както искат нефролозите. След това нося резултатите и вече се преценява дали ще има някаква по-сериозна опашка или си кара на Урикод и Уростим.
Обрива не знам как да го опиша, нямаше пъпки, не беше като уртикария, не сърбеше. На мен ми приличаше леко на обривите от претопляне. И самите лекари не изказаха едно мнение, в спешния веднага казаха алергия, а личната каза, че е вирусно. Реално тя събота и неделя я видя само на снимка, днес те доста бяха избледняли, а на места изчезнали, но от това, което видя си каза, че за нея не е алергия.
Виж целия пост
# 557
Ние с мъжа ми не сме много високи, но децата ми винаги са вървяли по-едри за възрастта си. Синът ми е на 7 години и е 134 см и 32 кг, а дъщеря ми на 4г6м и е 110 см и 22 кг. Не са дебели, спортуват и се хранят горе долу здравословно, но и доста често. Аз също този месец планувам почивка, но изпитвам ужас да направя резервация някъде. От днес са на детска градина, а аз толкова съм параноясала с тези вируси, че си смятам, ако до края на седмицата се разболеят кога ще оздравеят евентуално и кой уикенд от месеца да резервирам, че да не се налага евентуално да отменям и сменям резервации 100 пъти.
Миналата седмица като ходих до педиатъра за бележки и ми препоръча да им взема Виру Протект? Ползвал ли го е някой и има ли въобще някаква полза от него?
Виж целия пост
# 558
Не са минали 10 дни откакто пи антибиотик, точно така. Нефролога иска първата урина да е пусната на 4-ти ден след аб, втората на 10-ти/14-ти ден, след това веднъж месечно. И преди 2г. така ме караха да пускам изследванията, не знам защо. Реално това нищичко не гарантира, защото дъщеря ми 20-тина дни си излизаше чиста тогава и след това бам, отново излезе бактерията, но въпреки това ги пускам изследванията както искат нефролозите. След това нося резултатите и вече се преценява дали ще има някаква по-сериозна опашка или си кара на Урикод и Уростим.
Обрива не знам как да го опиша, нямаше пъпки, не беше като уртикария, не сърбеше. На мен ми приличаше леко на обривите от претопляне. И самите лекари не изказаха едно мнение, в спешния веднага казаха алергия, а личната каза, че е вирусно. Реално тя събота и неделя я видя само на снимка, днес те доста бяха избледняли, а на места изчезнали, но от това, което видя си каза, че за нея не е алергия.
Значи аз съм в грешка мислих че са минали 10 дни,питах те за обрива защото и аз немога да разбера това варицела ли е ...нахапана ли е от нещо ,педиатърката ми писа одеви, утре пак да е заведа да е прегледа отново.
Виж целия пост
# 559
Пак е болен, Дани, борихме Т през нощта. Аз се събудих сутринта с параноични болки в гърлото, преди три дена свърших антибиотика за бактерията.
Виж целия пост
# 560
Ние с мъжа ми не сме много високи, но децата ми винаги са вървяли по-едри за възрастта си. Синът ми е на 7 години и е 134 см и 32 кг, а дъщеря ми на 4г6м и е 110 см и 22 кг. Не са дебели, спортуват и се хранят горе долу здравословно, но и доста често. Аз също този месец планувам почивка, но изпитвам ужас да направя резервация някъде. От днес са на детска градина, а аз толкова съм параноясала с тези вируси, че си смятам, ако до края на седмицата се разболеят кога ще оздравеят евентуално и кой уикенд от месеца да резервирам, че да не се налага евентуално да отменям и сменям резервации 100 пъти.
Миналата седмица като ходих до педиатъра за бележки и ми препоръча да им взема Виру Протект? Ползвал ли го е някой и има ли въобще някаква полза от него?
Спокойно на почивката ще е пълно със кашлящи и смъркащи. Малки и големи, особенно ако сте в някой голям хотел. Бяхме във Велинград, как не забърса още нещо незнам. Всички си кашляха спокойно, даже на едно детенце си му плуваше сопола във басейна.
Виж целия пост
# 561
Аз съм висока, мъжа ми не толкова. Малката на 3г. 9м е 104см, ама е малко повече от 13кг. Панталоните размер 104 почват да са и къси, но мноооого широки, блузите р-р 92 и стават. Не се храни изобщо, има дни в които изяжда по три хапки от нещо и това е. Живее основно на сирене, краставици, домати и плодове. Не иска да яде готвено (аз готвя всеки ден), дори и десерти не иска. Торта и предлагаме, пици и предлагаме, дори и такива неща не иска. Confused
Сигурна съм, че честите боледувания са в резултат на това нехранене. За сравнение, майката на нейно приятелче онзи ден ми се оплака как нейния два месеца е ходил на ясла без да се разболее, и почнал да кашля. ДВА месеца, това не мога да си го представя и в най-смелите ми мечти. Ама детето се храни
Виж целия пост
# 562
Аз реших да пусна носен секрет от интерес, но май компрометирах резултата. Четв вечер пръснах Блоксивир, петък сутринта отидохме за секрет. Вчера излезе отрицателен.
Виж целия пост
# 563
Моята е на 3г и 3 месеца, 93 см и 13.5 кг (мжое и по - малко).
Бързо оззравяване на всички!
Ние също сме резервирали почивка средата на март. Дано не ни минв котка път!
Виж целия пост
# 564
Toni, със сигурност с блоксивира сте компроментирали всичко.. поне 48 часа не трябва да го пръскаш преди секрет. Това е все едно вечерта да му сложиш сребърна вода.
Evcheto, моята яде всичко. Купувам и частна кухня с разнообразна храна, яде си я, отделно плодове, зеленчуци, солети и всякакви такива. Но това не й пречи да боледува.
Виж целия пост
# 565
Бръм,ужас.Моя Т няма,но тая нощ много се събужда.Първо става да пикае,после носа му се запуши и пръскахме в носа и накрая се разкашля.Сега още спи,но е неспокоен.Върти се,пъшка,не му е наред нещо.Днес педи е до обяд и не знам дали секрета ще излезе и ще го водя ли пак или утре след обяд,но почти съм сигурна,че без АБ няма да се разминем.
За почивка не смея да резервирам нищо вече предварително.Другият месец ваканцията и на Трявна ще го водя и се моля само да не се разболее точно тогава,че ще се побъркам.
Виж целия пост
# 566
Danaeka не се настройвай, дори и да има бактерия, може да не изпише АБ. Според мен пробвай с АБ капки през носа, така моя приятелка излекува бактерия в гърлото.
Емии супер, значи съм компрометирала резултата. Аз само от интерес пуснах, няма да пускам нов секрет. Продължаваме борбата. 😅
Виж целия пост
# 567
Дани,кога трябва да излезе резултата?
И моя нощес в 4 часа му беше много лошо и сега лежи още,пак му е лошо ,но по- малко .Днес още не е ходил по нужда,а вчера 10 + пъти .Давам рекомфорт , вчера по две наведнъж.Днес 2 по 1 е изписано, пробиотик също давам,той си е от антибиотика , който по до четвъртък Мин седмица.
Виж целия пост
# 568
Лайт,днес трябва да излезе,ако има нещо.Преди малко все още не беше.
Виж целия пост
# 569
препоръчате
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия