Д-р Иван Сигридов - Тема 8

  • 81 741
  • 737
# 330
Благодаря ви, видях, че има отделна тема за Неовитро и сега я чета. Изглежда, че преди д-р Сигридов е изпращал там, после са се скарали... каквото и да означава това. След това, по времето когато аз започнах да ходя той все още беше с д-р Ковачев и изглежда, че са пращали в Репробиомед, но и там се скараха преди почти година. За Репробиомед само че намерих спорни мнения Sad
Вече има и фб група за д-р Сенкова.
https://www.facebook.com/groups/641107731442921/?ref=share
Виж целия пост
# 331
За Ковачев мога да кажа само, че съжалявам, че загубихме време. В нашия случай ценно. Искаше да правим естествени опити отново, при положение, че имаме 2 ин витро процедури и замразени ембриони. Grinning Нещата не кореспондират! Имах много големи очаквания.. Не се покриха.
Нямаше време и да ми проследи овулация, а съм с ЛУФ. СЪответно имам задържан фоликул и съм отново на терапия. Не се изказа ласкаво за предходните лекари. Не харесвам, когато се плюят.
От известно време насам, чета едни и същи ваши коментари за д-р Ковачев във всички възможни чатове, форуми и социални мрежи. Защо, обаче не споделите, колко е това ценно време, което сте загубила при него, за да разберат всички, що за подвеждаща информация им поднасяте?! Това, че вие сте решила, че някой репродуктивен специалист, който и да е той, може да ви помогне и да забременеете в рамките на месец, не ви дава правото да подлъгвате останалите, които имат малко по- трезво мислене като им стестявате част от истината. И все пак, лоша реклама няма 😉
Виж целия пост
# 332
За Ковачев мога да кажа само, че съжалявам, че загубихме време. В нашия случай ценно. Искаше да правим естествени опити отново, при положение, че имаме 2 ин витро процедури и замразени ембриони. Grinning Нещата не кореспондират! Имах много големи очаквания.. Не се покриха.
Нямаше време и да ми проследи овулация, а съм с ЛУФ. СЪответно имам задържан фоликул и съм отново на терапия. Не се изказа ласкаво за предходните лекари. Не харесвам, когато се плюят.
От известно време насам, чета едни и същи ваши коментари за д-р Ковачев във всички възможни чатове, форуми и социални мрежи. Защо, обаче не споделите, колко е това ценно време, което сте загубила при него, за да разберат всички, що за подвеждаща информация им поднасяте?! Това, че вие сте решила, че някой репродуктивен специалист, който и да е той, може да ви помогне и да забременеете в рамките на месец, не ви дава правото да подлъгвате останалите, които имат малко по- трезво мислене като им стестявате част от истината. И все пак, лоша реклама няма 😉


Я по-спокойно. Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Честно казано ми писна да чета защитни коментари из всички теми, в които се обсъжда Ковачев, всеки път от анонимен FB потребител, много грижливо написани. Някак ми е съмнително чак пък толкова много анонимни адвокати да има този доктор. Нека личният му адвокат отстъпи, защото всеки има право на мнение за всеки доктор и тук е мястото, където споделяме личния си опит.
И аз не съм доволна от него. И за мен доктори, които плюят по други колеги, не са професионалисти. Не може да говори с такава надменност за доказани по-възрастни от него професионалисти с повече опит, спечелили доверието на хиляди пациенти. Не е етично, колегиално и не говори добре за него като човек.
Сигридов също не ми е любимият доктор откъм отношение към пациентите си, но никога не си е позволявал да говори така за колегите си, както Ковачев се изказва за него и други доказани професионалисти в областта на медицината. На мен лично това ми направи огромно впечатление и затова прекъснах посещенията си при него.
Виж целия пост
# 334
elicaD само да споделя че просто при Вас явно не се е случвало Сигридов да говори срещу други, да не кажа и същите доктори за които говори и Ковачев. Той е човек, който си мисли че е над всички и хич не се изказва ласкаво за доста от колегите си (даже съм доста мека сега). Все пак Ковачев доста е попил от Сигридов във всички аспекти включително и това.
Виж целия пост
# 335
Честно казано ми писна да чета защитни коментари из всички теми, в които се обсъжда Ковачев, всеки път от анонимен FB потребител, много грижливо написани. Някак ми е съмнително чак пък толкова много анонимни адвокати да има този доктор. Нека личният му адвокат отстъпи, защото всеки има право на мнение за всеки доктор и тук е мястото, където споделяме личния си опит.
И аз не съм доволна от него. И за мен доктори, които плюят по други колеги, не са професионалисти. Не може да говори с такава надменност за доказани по-възрастни от него професионалисти с повече опит, спечелили доверието на хиляди пациенти. Не е етично, колегиално и не говори добре за него като човек.
Сигридов също не ми е любимият доктор откъм отношение към пациентите си, но никога не си е позволявал да говори така за колегите си, както Ковачев се изказва за него и други доказани професионалисти в областта на медицината. На мен лично това ми направи огромно впечатление и затова прекъснах посещенията си при него.
Това, някой да се изразява добре, не означава, че коментара му е грижливо написан от друг, с някаква цел. Както недоволните могат да клеветят, така доволните могат да защитават, нали така?
Относно Сигридов, в голяма грешка сте, че не говори против колегите си, напротив, той е първенец в това отношение. Именно той изкарва всички останали най-големите некадърници едва ли не и именно той, заплашва пациентките си, че ще родят "олигофрени" (негов израз), само защото не са послушали него, а друг лекар.
И последно, възрастта не винаги определя опитността и знанията.
Виж целия пост
# 336
Честно казано ми писна да чета защитни коментари из всички теми, в които се обсъжда Ковачев, всеки път от анонимен FB потребител, много грижливо написани. Някак ми е съмнително чак пък толкова много анонимни адвокати да има този доктор. Нека личният му адвокат отстъпи, защото всеки има право на мнение за всеки доктор и тук е мястото, където споделяме личния си опит.
И аз не съм доволна от него. И за мен доктори, които плюят по други колеги, не са професионалисти. Не може да говори с такава надменност за доказани по-възрастни от него професионалисти с повече опит, спечелили доверието на хиляди пациенти. Не е етично, колегиално и не говори добре за него като човек.
Сигридов също не ми е любимият доктор откъм отношение към пациентите си, но никога не си е позволявал да говори така за колегите си, както Ковачев се изказва за него и други доказани професионалисти в областта на медицината. На мен лично това ми направи огромно впечатление и затова прекъснах посещенията си при него.
Това, някой да се изразява добре, не означава, че коментара му е грижливо написан от друг, с някаква цел. Както недоволните могат да клеветят, така доволните могат да защитават, нали така?
Относно Сигридов, в голяма грешка сте, че не говори против колегите си, напротив, той е първенец в това отношение. Именно той изкарва всички останали най-големите некадърници едва ли не и именно той, заплашва пациентките си, че ще родят "олигофрени" (негов израз), само защото не са послушали него, а друг лекар.
И последно, възрастта не винаги определя опитността и знанията.

Възможно е да не съм присъствала на такива реплики от страна на др. Сигридов. Отново казвам, че това е моят опит.
Дори и така да е, ти си доктор, не можеш да съдиш бременна жена за това къде е решила да ражда и да и обясняваш, че ще съжалява после или че е луда да дава хиляди левове за раждане в конкретна болница, или че не искаш други доктори да обират овациите после от твоята работа (защото всичко е рейтинг, хвалебствени постове в социалните мрежи и отзиви. Честно, все едно си хотел, а не доктор), защото бременната жена е решила да избере друго място за раждането си по ред причини, които нямат общо с теб като доктор. Или да обясняваш на бременна жена (отново повтарям бременна, защото наистина е нелепо отношение и аз лично се разстроих), че докторът, който е избрала за раждането има супер висок процент на спешно секцио и само да си мечтая да ми отговаря на съобщенията така, както той правил, вместо да обърне внимание на неговата си жена. Разбирате ли колко абсурдно звучи това в един съвсем рутинен и нормален преглед на БРЕМЕННА ЖЕНА в 5ти месец? Как се очаква да имаш доверие на човек, който си позволява да говори по този начин на пациентките си? Аз седях, мигах на парцали срещу него, и излязох от кабинета, чудейки се аз ли съм луда или това беше тотално сбъркан разговор.

Смятам за редно да приключа с изразяването си на мнение за Ковачев тук, защото темата е за пациенти на друг доктор. Който има нужда от разяснение, нека ми пише на лично. С удоволствие ще споделя опита си.
Виж целия пост
# 337
Аз отново ще споделя. Това са похвати на Сигридов. Същата работа, само че и Сигридов е още по груб. Жалко е ....защото Сигридов някота преди да отвори свой център е помогнал на много жени, а сега всичко е един огромен фалш  и нулева мисъл и отношение към пациентките. Казвам това, защото се чудя Ковачев вместо  да попие и да съумее да отбере полезните знания и умения от докторите с които го е срещнал професионалния му път, той е попил лошото отношение.
Не знам защо тези двама души си мислят че това отношение към пациент ги прави велики доктори.
Аз наистина съм абсолютно изумена как може и двамата още да практикуват и да ги търсят и да се славят.
Извинявам се, но това пък  е моето мнение. Моя опит с тези две личности е че в крайна сметка те даже бяха за съд.
Но ние тук в БГ за всичко сме си така, защото не знаем кой на кой е човек и какво може да ти се случи ако предприемеш крачка.
Много съжалявам, че така ви се намесих в темата, но просто исках и аз да изразя мнение.  Това е моя опит и моето мнение.
Виж целия пост
# 338
Здравейте! Преди две години, като си запазвах час за Сигридов, всеки месец обявяваха дати за запазване на час. Сега пак ли обявяват дати или просто звъниш за час? Не мога да намеря отговор на този въпрос. Благодаря!
Виж целия пост
# 339
Честно казано ми писна да чета защитни коментари из всички теми, в които се обсъжда Ковачев, всеки път от анонимен FB потребител, много грижливо написани. Някак ми е съмнително чак пък толкова много анонимни адвокати да има този доктор. Нека личният му адвокат отстъпи, защото всеки има право на мнение за всеки доктор и тук е мястото, където споделяме личния си опит.
И аз не съм доволна от него. И за мен доктори, които плюят по други колеги, не са професионалисти. Не може да говори с такава надменност за доказани по-възрастни от него професионалисти с повече опит, спечелили доверието на хиляди пациенти. Не е етично, колегиално и не говори добре за него като човек.
Сигридов също не ми е любимият доктор откъм отношение към пациентите си, но никога не си е позволявал да говори така за колегите си, както Ковачев се изказва за него и други доказани професионалисти в областта на медицината. На мен лично това ми направи огромно впечатление и затова прекъснах посещенията си при него.
Това, някой да се изразява добре, не означава, че коментара му е грижливо написан от друг, с някаква цел. Както недоволните могат да клеветят, така доволните могат да защитават, нали така?
Относно Сигридов, в голяма грешка сте, че не говори против колегите си, напротив, той е първенец в това отношение. Именно той изкарва всички останали най-големите некадърници едва ли не и именно той, заплашва пациентките си, че ще родят "олигофрени" (негов израз), само защото не са послушали него, а друг лекар.
И последно, възрастта не винаги определя опитността и знанията.

Възможно е да не съм присъствала на такива реплики от страна на др. Сигридов. Отново казвам, че това е моят опит.
Дори и така да е, ти си доктор, не можеш да съдиш бременна жена за това къде е решила да ражда и да и обясняваш, че ще съжалява после или че е луда да дава хиляди левове за раждане в конкретна болница, или че не искаш други доктори да обират овациите после от твоята работа (защото всичко е рейтинг, хвалебствени постове в социалните мрежи и отзиви. Честно, все едно си хотел, а не доктор), защото бременната жена е решила да избере друго място за раждането си по ред причини, които нямат общо с теб като доктор. Или да обясняваш на бременна жена (отново повтарям бременна, защото наистина е нелепо отношение и аз лично се разстроих), че докторът, който е избрала за раждането има супер висок процент на спешно секцио и само да си мечтая да ми отговаря на съобщенията така, както той правил, вместо да обърне внимание на неговата си жена. Разбирате ли колко абсурдно звучи това в един съвсем рутинен и нормален преглед на БРЕМЕННА ЖЕНА в 5ти месец? Как се очаква да имаш доверие на човек, който си позволява да говори по този начин на пациентките си? Аз седях, мигах на парцали срещу него, и излязох от кабинета, чудейки се аз ли съм луда или това беше тотално сбъркан разговор.

Смятам за редно да приключа с изразяването си на мнение за Ковачев тук, защото темата е за пациенти на друг доктор. Който има нужда от разяснение, нека ми пише на лично. С удоволствие ще споделя опита си.
Лично на мен не ми звучи толкова абсурдно, защото излиза, че е следил бременността ви 5 месеца, вероятно сте му била пациентка и преди да забременеете и в един даден момент, да сервирате на който и да е лекар, че отивате при друг, ами няма да го приеме с усмивка. През тези месеци със сигурност е направил всичко за вас и бебето ви (познавайки начина му на работа), отговарял е на въпросите ви, независимо от времето, ами да и аз да съм, също бих се ядосала.
Виж целия пост
# 340
Интересно ми е, защо сте била пациент на недоказания д-р Ковачев и как сте недоволна от това, че сте забременяла и ще имате дете благодарение на него. Не се разбира от какво точно не сте доволна, защото сте получила качествена медицинска услуга. А какво казал за трети, пети човек не би трябвало чак толкова да ви засяга. Важното е, че си е свършил работата и ще се появи още едно дете на този свят.
Честно казано ми писна да чета защитни коментари из всички теми, в които се обсъжда Ковачев, всеки път от анонимен FB потребител, много грижливо написани. Някак ми е съмнително чак пък толкова много анонимни адвокати да има този доктор. Нека личният му адвокат отстъпи, защото всеки има право на мнение за всеки доктор и тук е мястото, където споделяме личния си опит.
И аз не съм доволна от него. И за мен доктори, които плюят по други колеги, не са професионалисти. Не може да говори с такава надменност за доказани по-възрастни от него професионалисти с повече опит, спечелили доверието на хиляди пациенти. Не е етично, колегиално и не говори добре за него като човек.
Сигридов също не ми е любимият доктор откъм отношение към пациентите си, но никога не си е позволявал да говори така за колегите си, както Ковачев се изказва за него и други доказани професионалисти в областта на медицината. На мен лично това ми направи огромно впечатление и затова прекъснах посещенията си при него.
Виж целия пост
# 341
Лично на мен не ми звучи толкова абсурдно, защото излиза, че е следил бременността ви 5 месеца, вероятно сте му била пациентка и преди да забременеете и в един даден момент, да сервирате на който и да е лекар, че отивате при друг, ами няма да го приеме с усмивка. През тези месеци със сигурност е направил всичко за вас и бебето ви (познавайки начина му на работа), отговарял е на въпросите ви, независимо от времето, ами да и аз да съм, също бих се ядосала.
Извинявам се, ама някакво правило ли е въведено, че задължително трябва да раждаш при този, който те следи? Този, който те следи е длъжен да предостави всички документи от бременността ти, в момента, в който решиш и да няма никакви претенции. В крайна сметка говорим за подпомагане, осъществяване и следене на бременност, при която изходът е възможно най-добрия. Нищо не обвързва жената с раждане при съответния лекар. Не би трябвало да се приема ни най-малко лично?! Прочетете някой път Хипократовата клетва, няма да е излишно. Също така доста изместихте фокуса от темата, създайте си нова и си пишете там, щом сте толкова афектирана.
Виж целия пост
# 342
Аз не мога да разбера защо изобщо се сравняват постоянно д-р Сигридов с д-р Ковачев, след като двамата не са от един калибър. Първият е светлинни години напред, а другият ще има да го гони поне още десетилетие, ако въобще има шанс да го стигне. Имам преки наблюдения и от двамата, като от втория се отказах - много големи хвалби, но според мен лично доста незаслужени.
Виж целия пост
# 343
Е, той Ковачев е толкова млад, че до вчера беше специализант. Но определено е взел самочувствието на Сигридов.

Живи и здрави да са и двамата и на много жени да помогнат, не го казвам с лошо Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Е, той Ковачев е толкова млад, че до вчера беше специализант. Но определено е взел самочувствието на Сигридов.

Живи и здрави да са и двамата и на много жени да помогнат, не го казвам с лошо Simple Smile

Охх, ако тръгна да разказвам какво ми причиниха разни светила, които не са специализанти и имат самочувствието на Сигридов умножено по 2!
Ако мислите, че говоренето за колеги, дългото чакане за час и самочувствието са проблем, значи не сте имали истински проблеми.
Като попаднете на някой велик, излъскан лекар, който да ви съсипе за пореден път, иначе здрава бременност, рязко осъзнават, че тези неща изобщо нямат значение пред това лекаря да знае какво прави и да е на линия когато сте на зор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия