Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 40

  • 33 406
  • 732
# 615
Радемила
Жельомир
Дарислав
Леонтин
Виж целия пост
# 616
Ванислав - 17-18г.
Виж целия пост
# 617
Имам приятелка Ванислава на 30+ години
Виж целия пост
# 618
Феникс Върбанов
Виж целия пост
# 619
Емма, с 2 "м"-та, на около 10 години. Доживотно ще уточнява как се пише името й.
Някак, не е като Анна, там си се изговаря ясно и отчетливо и се чува дали е с една или с две букви "н".
Но в случая с Емма не е точно така. Не че е супер странно името, но си струва да се спомене в темата. Майката е проявила креативност, не е искала "простото" Ема. Grinning
Виж целия пост
# 620
Името Емма го срещам повече от 15год.
Имам 5-6 познати кръстили така децата си.
Виж целия пост
# 621
Стефомир
Желяна
Даниса

Едно време имаше в тайфата ни в махалата другарче Даниса. Скоро срещнах и Дениса.И една съгражданка Хелеодора.
Виж целия пост
# 622
Хелеодора….
Подсеща ме за Хелеа, на мама приятелка от детинство Simple Smile.
Виж целия пост
# 623
Бебета:

Емили-Роуз Русева
Мишел
Арийн
Мар
- момиче 🤦
Злата
Ада
Арина
Ники
Виж целия пост
# 624
Сезара
Арина( малко ми е , като за куче името )
Виж целия пост
# 625
Бебета:

Емили-Роуз Русева
Мишел
Арийн
Мар
- момиче 🤦
Злата
Ада
Арина
Ники

Мар е море на испански. По принцип е мъжки род, но живеещите на морето го членуват като женски род, защото го приемат като втора майка. Има и име Марисол - море и слънце. Слънцето също е в мъжки род, но това е женско име.
Виж целия пост
# 626
Благодаря за информацията. Знам какво означава мар, живяла съм в Испания. Дори там име като Мар ми звучи абсурдно, а за България да не говорим.

Гелиана
Мирабел
Виж целия пост
# 627
Доста по-добре е от Долорес и Соледад... Grinning Но за България е смешно, да.
Виж целия пост
# 628
Като заговорихме за испанското значение- какво ще кажете за Арина тогава? Smiley
Виж целия пост
# 629
Че то има ли такова име сред испаноговорящите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия