Августинче с тупкащо сърце сгушено на топло си расте - тема 3 (2023г.) 🤰

  • 50 660
  • 733
# 240
Момичета, ето и част от моите резултати. Притесняват ме тези следи от белтък, спец.тегло и еритроцитите в урината. Възможно ли е да е от утрогестана. Декември месец си правих изследвания и всичко си ли беше в норма.
Виж целия пост
# 241
Аз все още лежа заради отлепянето и не си позволявам да вървя… а много ми се иска. Поне до 20 седмица ми каза АГ.
Виж целия пост
# 242
На мен последния път АГ ми каза да започна леки разходки, един вид да обиколя блока. Но като цяло да усещам тялото си и да си преценя. Основно вкъщи са ми разходките до момента, шетане, пускане на пералня и миялна. Решила съм да го карам много леко.
Виж целия пост
# 243
Момичета, ето и част от моите резултати. Притесняват ме тези следи от белтък, спец.тегло и еритроцитите в урината. Възможно ли е да е от утрогестана. Декември месец си правих изследвания и всичко си ли беше в норма.


Всичко е наред ,по време на бременност е нормално . Урината ти е чудесна бих казала. И мойте са почти същите . Хемоглобина ти се занижава, хапвай дробчета . Пусни си и витамини +желязо 🙂
Виж целия пост
# 244
Момичета, ето и част от моите резултати. Притесняват ме тези следи от белтък, спец.тегло и еритроцитите в урината. Възможно ли е да е от утрогестана. Декември месец си правих изследвания и всичко си ли беше в норма.


Всичко е наред ,по време на бременност е нормално . Урината ти е чудесна бих казала. И мойте са почти същите . Хемоглобина ти се занижава, хапвай дробчета . Пусни си и витамини +желязо 🙂
Благодаря ти! Оо, не, хемоглобинът се покачва. Той беше 100 декември месец😄
Виж целия пост
# 245
Момичета, да споделя мнение за д-р Шикова. Не помня на кого бях обещала, ще ме извинявате 😊
Вчера ми отмениха часа при нея за по-късно, защото спешно е трябвало да отиде на едно раждане. Та в 20:00 часа пред кабинета й бяхме 4-5 чакащи. Въпреки че й беше доста напрегнато се държеше мило и обясняваше. Говореше страшно бързо и с много мед. термини, но си личеше, че е доста ерудирана. Прегледът мина доста бързо, но честно казано я разбирам. Но пък беше отзивчива и ме вмъкна за преглед по ЗК в неделя, понеже вчера нямаше как да ме регистрира. Та, така…мисля да се следя при нея. Разгледа бебчо, каза че е перфектен и потвърди, че категорично е мъж 😅 Та сега с таткото ще имаме проблем с избора на второ име за момче 😬

По отношение на Витамин Д искам да дам и аз съвет добре да се следи. Аз не го направих с миналата бременност и в следствие на това, баткото се роди с голям дефицит (беше и зимно бебе). Та беше на ударни дози в началото.
Виж целия пост
# 246
Аз се връщам от ФМ с хубави новини - бебето изглежда чудесно и си има всичко. Пуснахме тест за предразположение към прееклампсия. Само аз се оказах с ниска плацента, докторът ме посъветва да не се залежавам, но и да внимавам с активността, забранени са ми тренировките, може леко ходене. А тъкмо си бях възобновила нормалното ежедневие, но бебето е по-важно.
Виж целия пост
# 247
Рей, сега пък ти е паднало да си почиваш Simple Smile Браво за хубавите новини при теб и Ариелл. И при нас вчера прегледа беше доста по-обстоен, показаха ни гръбначния стълб и частите от тялото. Докторката каза, че бебето ще обича да се снима, защото все позирало и заставало подходящо за снимка Grinning и мен АГ също ме посъветва да съм внимателна с разходките и да не се преуморявам, аз и без това не съм се засилила да се разхождам много в този студ, но определено имам повече енергия Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Аз се уморявам много бързо напоследък. Едвам мия чиниите (понякога на два пъти), камо ли да чистя. Върша много малко домакинска работа, защото много бързо се уморявам и трябва да легна. Като цяло нямам и много енергия, но то като не се храня нормално, как да имам. Вече спрях и да бързам (например след някой автобус или трамвай), защото се задъхвам. Права не мога да стоя много време на едно място, защото ми става лошо. Вие имате ли такива проблеми?
На всичкото отгоре май имам и някаква инфекция на пикочните пътища, защото имам болки след уриниране, често ми се ходи до тоалетна, а няма почти нищо. Иначе нямам бактерии в урината и не знам какво е това.. Сега се насилвам да пия повече вода, защото напоследък почти не пиех заради гаденето и повръщането и вероятно затова се появиха тези проблеми, от които страдах много преди години.. Четох, че бременните жени са предразположени към такива инфекции, та явно и това няма да ми се размине..
Виж целия пост
# 249
Поздравления за хубавите новини, Рей и Ариел! Все такива да има в темата!
Успех и на другите момичета, на които им предстои 🍀

Love💗sea, и аз се изморявам лесно вече и не мога да стоя дълго време права, но не защото ми става лошо, а защото бързо се изморявам и ми се иска да поседна. Леки разходки правя, но не съм редовна.
Виж целия пост
# 250
Вие купихте ли си вече сутиени за бременни и бихте ли ме посъветвали от кой магазин да си купя? Аз вече не мога да нося тези, които носех преди да забременея, защото ме стягат и ми става лошо. Има ли магазин за бременни някъде в София, където мога да отида и да пробвам? Не знам дали ще уцеля размера, ако поръчам от някой сайт. Скоро ще трябва да си купя и панталони за бременни, защото сега ходя с разкопчано копче и по-дълги блузи. Grinning Нямам корем, но някакси ме стягат и панталоните, когато са закопчани.
Виж целия пост
# 251
Вие купихте ли си вече сутиени за бременни и бихте ли ме посъветвали от кой магазин да си купя? Аз вече не мога да нося тези, които носех преди да забременея, защото ме стягат и ми става лошо. Има ли магазин за бременни някъде в София, където мога да отида и да пробвам? Не знам дали ще уцеля размера, ако поръчам от някой сайт. Скоро ще трябва да си купя и панталони за бременни, защото сега ходя с разкопчано копче и по-дълги блузи. Grinning Нямам корем, но някакси ме стягат и панталоните, когато са закопчани.

Аз сутиени за кърмене съм си купувала от лидл, когато ги пуснат и от H&M. Не ти препоръчвам да си купуваш много на брой, защото продължават да растат, а ако решиш и да кърмиш стават още по-големи. Според мен сега и спортно бюстие да си вземеш пак би било удобно.
Виж целия пост
# 252
Вие купихте ли си вече сутиени за бременни и бихте ли ме посъветвали от кой магазин да си купя? Аз вече не мога да нося тези, които носех преди да забременея, защото ме стягат и ми става лошо. Има ли магазин за бременни някъде в София, където мога да отида и да пробвам? Не знам дали ще уцеля размера, ако поръчам от някой сайт. Скоро ще трябва да си купя и панталони за бременни, защото сега ходя с разкопчано копче и по-дълги блузи. Grinning Нямам корем, но някакси ме стягат и панталоните, когато са закопчани.

Аз сутиени имам няколко на H&M и много си ги харесвам. Дори след като спрях да кърмя продължавам да си ги нося. Дънки и клинове имам от лидъл. Взех си сега още едни дънки от Синсей. Хубави са, но съм се надценила и са ми големи, но изпуснах срока за връщане 🤦🏻♀
Виж целия пост
# 253
Момичета, аз съм с въпрос този път. Последният път, когато бях на преглед, казах на лекаря, че имам силно течение. Взе секрет за изследване и  МБ излезе чиста. В началото се изследвах и за уреаплазми, микоплазми - всичко е отрицателно. НО това ужасно течение не спира (има бял - светложълт цвят). Налага се дори  да сменям бельото си по 2 пъти на ден. Според вас какво пропускаме? Нормално ли е?
Виж целия пост
# 254
Сутиени нося вече един размер по-големи.
Вчера като бях на преглед си сложих дънките, но вече не мога да ги закопчавам. За да не се преобличам, сложих ластик и така заминах. Ето така
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия