Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 6

  • 41 987
  • 724
# 30
Защо да беше нелепо? Не е частен случай от счупено ребро да се пробие черния дроб. Ако не се хване на време последствията са точно такива.
Преди години дете почина след падане от колело. Беше си спукало далака Sad
Снощи изгледах Уфо с Мерт Рамо и Ипек Филиз - хареса ми и отново ми направи впечатление,че е е снимано в Адана и всичко това пак е разрушено.Филма не беше лош само не разбрах как умря от счупено ребро накрая беше ми нелепо.
Бирсен е казала,че ако няма промяна другата седмицата епизод ще има въпреки,че програмата на Стар ТВ не е ясна все още в прамтайма.

Тези отдавна съм ги направила,но все не съм ги пуснала доста са тамън ще имам какво да си пускам докато направя новите.













------------











Виж целия пост
# 31
Не мога да го изгледам това UFO… страшно ми е скучно действието 🙄
Виж целия пост
# 32
Не мога да го изгледам това UFO… страшно ми е скучно действието 🙄

Щом си причиних Учител всичко ми е китка такова кадро а такова мудно всичко ама не е сефте де...


Виж целия пост
# 33
Не мога да го изгледам това UFO… страшно ми е скучно действието 🙄

Рени, права си, доста е скучно, но не е много лош филмът.
Виж целия пост
# 34
И аз есента гледах UFO, само заради Мерт го изгледах целия филм - толкова е сладък и там ♥️. Иначе и аз като вас съм на мнение, че филмът е малко скучноват...
Виж целия пост
# 35











Хайде малко Феритим Корхан от мен
Виж целия пост
# 36
Дидко,може ли така по нощите?Ще си крадна да знаеш
Виж целия пост
# 37
Ив нападайте никакъв проблем

Ето и на Сейранка










Виж целия пост
# 38
И като подхванахме Мерт в образа на Есе, леле там момчето е кожа и костици направо Grinning

Виж целия пост
# 39
Мисля,че заради Ферит напълня нали по принцип при диабетиците е така ту слаби ту пълнеят....
Пък в началото беше слаб доста в Шахмаран също.











Виж целия пост
# 40
Всичките красоти в новата тема са надлежно прегледани и запечатани. 😀



Благодарско 😊
Виж целия пост
# 41
Още Сейро










Виж целия пост
# 42
Наскоро сина ми гледа  Енгри бърдс.
Сега като видях снимката, не успях да се сдържа. Не само аз съм направила съпоставка. 

С цялата ми любов съм Разазан Демир:heart_eyes:

Виж целия пост
# 43
Не мога да го изгледам това UFO… страшно ми е скучно действието 🙄

Рени, права си, доста е скучно, но не е много лош филмът.

Снеже, хем ми е скучен, хем не ги връзвам с девойката. Не са ми химични, ама съвсем… Няма да се мъча дори и заради Мерт Grinning
Виж целия пост
# 44
По-скоро много натоварен график, калорична храна и липса на спорт.
Нали даже в един от епизодите, Ферит каза на пелин, че вече внимавал какво яде, защото бил качил килограми и трябвало да влезе пак във форма. 😉

Мисля,че заради Ферит напълня нали по принцип при диабетиците е така ту слаби ту пълнеят....
Пък в началото беше слаб доста в Шахмаран също.












Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия