Любители на котки - Тема 181

  • 36 491
  • 771
# 225
Ох, явно и на други се случва.
Не че искам трети такъв случай да има, но ще чакам.
Ама как според вас да ходи с...такова нещо и да цапа навсякъде...
Сега като малоумна стоя и не мога да се сетя откъде го е намерил.
Аз червени дрехи нямам, даже чорапи нямам червени.
И не мога да се сетя.
Освен пак да го е свил от гоблените на майка ми.
Виж целия пост
# 226
Ветеринар, преглед, имали сте късмет, голяма беля е можело да стане.
Виж целия пост
# 227
Ветеринар, преглед, имали сте късмет, голяма беля е можело да стане.
Ама аз и сега се притеснявам.
Ветът предния път каза, че щом е излязъл конецът, няма страшно, но все пак да наблюдавам някакви промени има ли в...
Или да е отпаднал, да повръща...
Засега гони топчето, аз се тревожа.
Виж целия пост
# 228
Щом е жизнен и играе значи е добре.
Но ти го наблюдавай. Само не разбрах дали пак има стърчащ конец?
Виж целия пост
# 229
Щом е жизнен и играе значи е добре.
Но ти го наблюдавай. Само не разбрах дали пак има стърчащ конец?
Извадих го, няма.
Много леко и внимателно.
Хубавото е, че изобщо не реагира, не трепна даже, чак му беше интересно какво се случва.
Ама как яде такива неща, на какво му прилича, че ги нагъва...
Ужас, явно е от гоблените конец. И явно червените са вкусни. Категорично няма да влиза в хола при гоблените.
Щом краде и яде конци...
Виж целия пост
# 230
Леле, ужас.
Следи за някаква промяна и пиши тук, стискам палци всичко да е наред.
Виж целия пост
# 231
Леле, ужас.
Следи за някаква промяна и пиши тук, стискам палци всичко да е наред.
Благодаря.
Ветът отваря рано, ако има нещо(дано няма), ще го нося утре.
Засега си яде и играе най-доволно.
Виж целия пост
# 232
Щом е излязъл, няма проблеми. Опасното е ако го дърпаш, а той се е усукал някъде вътре.
Виж целия пост
# 233
Така е,Зак е голям,а Сакура нежна

От както се помня,все внимавам и мисля,и предвиждам кое,и от кого може да бъде изядено- бебе,дете,коте и още котки.
Виж целия пост
# 234
Щом е излязъл, няма проблеми. Опасното е ако го дърпаш, а той се е усукал някъде вътре.
И ветът така беше казал.
Ами за щастие и двата пъти по-голямата част беше навън. И понеже не е ок да го разхожда това чудо навсякъде...  го махам.
Ще му усуча мустаците аз на него.
Да е гладен, не е гладен...
Виж целия пост
# 235
Вет-ът на моята госпожица каза, че ако не се повлияе от бускулизина ще и направи ултразвук.
Подробно ме пита какво е поведението на котето, когато влиза в тоалетната да пишка, дали мисля, че я боли и т.н.
А на мен ми изглежда спокойна, влиза за секунди свършва си работата и излиза, не се суети, не рови, честно казано не ми изглежда да я боли.
Антибиотик е поставен след кастрацията с удължено действие-така каза.
Малко ме е страх така да даваме медикамент без да я е прегледал... надявам се поне няма да навреди?Confused
Със свито сърце съм- оставих я сама, а аз съм на работа, така я мисля моята мишка...
Виж целия пост
# 236
Наистина е мишчица под орхидя. И нашата я кастрирахме малка - на 5 м. Даваше признаци на разгонване и избързахме да е преди това. Бързо да минава, ако е болест. Терата има силно собственическо чувство към тоалетната и почна ли да я почиствам, тича и пишва, колкото да се знае чия е. Дано и при вашето коте да е поведенческо, а не болестно състояние.
Виж целия пост
# 237
Ох, знам, че не е смешно, ама доста се покисках на Харко на конеца в дупето 😊 дано нищо му няма.
Виж целия пост
# 238
Наистина е мишчица под орхидя. И нашата я кастрирахме малка - на 5 м. Даваше признаци на разгонване и избързахме да е преди това. Бързо да минава, ако е болест. Терата има силно собственическо чувство към тоалетната и почна ли да я почиствам, тича и пишва, колкото да се знае чия е. Дано и при вашето коте да е поведенческо, а не болестно състояние.
И моята си използва тоалетната току-що изчистена.
Много ме е страх да не се окаже нещо сериозно.
Но доколкото знам, един цистит не може да е чак толкова фатална диагноза, нали?
Виж целия пост
# 239
Познато кученце си отиде от обелка на салам (некроза на червата получи в резултат от преплитане). Аз много треперя с подобни отпадъци, защото миришат, привличат, а някакво си найлоново пликче не е никаква преграда за малкия тигър, тръгнал на домашен лов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия