Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 19

  • 77 980
  • 806
# 690
Здравейте 🌺 някой случайно има ли инфлуенсърски код, палта или only/ urban classics? Много бързо чезнат бройките 🥶
Виж целия пост
# 691
Много благодаря на дамата , която сподели кода IVAK15. Ползвах го .
Виж целия пост
# 692
Благодаря и аз за кода. Поръчах 2 рокли на Alife and Kickin и на Веро мода
 
Виж целия пост
# 693
Някой има ли забавяне в отбелязванията на връщанията? Върнала съм две поръчки миналия понеделник и вторник. Обикновено до 2 дни се появява поне номера на товарителницата. И в двете поръчки имах сгрешени артикули. До момента и при двете няма никаква индикация,че изобщо има връщане.
Виж целия пост
# 694
Някой има ли забавяне в отбелязванията на връщанията? Върнала съм две поръчки миналия понеделник и вторник. Обикновено до 2 дни се появява поне номера на товарителницата. И в двете поръчки имах сгрешени артикули. До момента и при двете няма никаква индикация,че изобщо има връщане.
5-6 дни се забавиха този път, докато се появи надписа, че продуктът е върнат.
Виж целия пост
# 695
То самото потвърждение на връщането и отбелязването на продуктите като върнати  се бави,но товарителницата и това,че има инициирано връщане винаги е било в рамките на 2 дни. А сега го няма цяла седмица.
Виж целия пост
# 696
То самото потвърждение на връщането и отбелязването на продуктите като върнати  се бави,но товарителницата и това,че има инициирано връщане винаги е било в рамките на 2 дни. А сега го няма цяла седмица.
В Еконт видях, че още на следващия ден пакетът е получен в АЮ, чак пет дни след това се появи Връщане.
Виж целия пост
# 697
Някой има ли забавяне в отбелязванията на връщанията?
Имам връщания от 1 и 3 април, и тишина, няма известие, имейл, нищо.
Виж целия пост
# 698
Някой има ли забавяне в отбелязванията на връщанията? Върнала съм две поръчки миналия понеделник и вторник. Обикновено до 2 дни се появява поне номера на товарителницата. И в двете поръчки имах сгрешени артикули. До момента и при двете няма никаква индикация,че изобщо има връщане.
И при мен е оттогава и няма нищо …
Виж целия пост
# 699
Мен започнаха да ме дразнят колко баааавно връщат парите, изобщо целия процес по връщането колко е бавен.

Ансуер, на които складът им също е в чужбина са по бързи.
Виж целия пост
# 700
Аз и преди бях изкоментирала и доставката ми е най- бавна, а сега връщането стана чутовно. Не бях поръчвала много време, пуснах една рокля, да видим.
Виж целия пост
# 701
Аз пропуснах да следя темата, но от кога доставката е безплатна за над 30 лева?
Виж целия пост
# 702
От скоро е, няма и месец.
Виж целия пост
# 703
За поръчка, направена на 30 март, получих известие в събота, че е дошла. Днес ще ида да я взема. Други пъти при такова забавяне са ми пращали извинителен код за отстъпка, а сега не. Нова практика ли е това?
Не че е кой знае какво, но май се разглезих. Smile
Виж целия пост
# 704
Нали имаше великденски промоции в други страни. Аз нещо не мога да реша сега...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия