Американски колеж - двадесет и седма тема

  • 67 523
  • 750
# 255
Съгласно МОН е от 12, но в колежа е от утре.
Виж целия пост
# 256
Бунова, усещам как в понеделник някои деца ще отидат на училище, а други не. 😂
Виж целия пост
# 257
Имаме мейл, в който е описано всичко.
Виж целия пост
# 258
На 20  май (събота) е церемонията по дипломирането на зрелостниците и връчването на наградите за особен принос. Знаете ли от колко часа ще е това събитие?
Виж целия пост
# 259
Здравейте, родител съм на дете в 8 клас. Получихме меил за родителски срещи на 17-ти, в който пише, че всички занятия за този ден ще бъдат отменени. На 18-ти пък им е PSAT-а. Детето няма никаква информация по този въпрос, нито за отменяне на учебния ден, нито кога да се яви за изпита. В engage си стои нормалната програма. Някой има ли някакво инфо?

Здравейте, и ние сме 8 клас, но PSAT- а е на 19.04.
Виж целия пост
# 260
Здравейте, родител съм на дете в 8 клас. Получихме меил за родителски срещи на 17-ти, в който пише, че всички занятия за този ден ще бъдат отменени. На 18-ти пък им е PSAT-а. Детето няма никаква информация по този въпрос, нито за отменяне на учебния ден, нито кога да се яви за изпита. В engage си стои нормалната програма. Някой има ли някакво инфо?

Здравейте, и ние сме 8 клас, но PSAT- а е на 19.04.
Да, объркала съм датите и затова се изтрих
Виж целия пост
# 261
Добро утро! Отбелязвам се с девойка в квотата за Делфт " Компютърни науки!
Виж целия пост
# 262
Честито, Bunova!
Виж целия пост
# 263
Благодаря! Сега започва трудното с настаняването. За сега има инфо за още едно момче с квота в Делфт.
Виж целия пост
# 264
Добро утро! Отбелязвам се с девойка в квотата за Делфт " Компютърни науки!

Ама ако знаеш как "търпеливо" чаках да чуя тази новина Simple Smile
Сууупер много да я поздравиш и прекрасни студентски години и желая!

Честито, Бунова! Чак аз се ухилих до уши, представям си ти Heart
Много яко
Виж целия пост
# 265
Ех, Амели! Много ти благодаря!
Виж целия пост
# 266
Еха, поздравления, много се радвам за вас!
Виж целия пост
# 267
Честито, bunova! Smiley Браво на девойката!
Виж целия пост
# 268
Честито!
Да сбъдва още много мечти и да си набелязва още високи цели!
Виж целия пост
# 269
Честито bunova, попътен вятър желая и незабравими студентски години! Много се радвам, когато децата знаят какво искат и го постигат 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия