Магазини Pepco 12

  • 69 980
  • 754
# 135
Ох четката е за зъби мн добра . Има приложение app.
От Интернет взимам глави . Друг модел имам на същата марка  .
Виж целия пост
# 136
Дали в пепко може да се намерят органайзери за гримове?
За тийнката ми трябва.
Виж целия пост
# 137
Не мисля.  Зависи какво искаш може ннещо да се измисли.
Аз мн исках зо бижута.. ми няма купих си от лидл кутия за бижута, че все ви се мотат.
Виж целия пост
# 138
Благодаря , Наси.
Ще погледна после,без това ми трябва кош за стаята и.

Нещо такова иначе ми трябва ,поне 2,3 броя :
Виж целия пост
# 139
Има органайзери за гримове - пластмасови са. Сега дали ще се харесат и ще вършат работа е друго.
Виж целия пост
# 140
Благодаря , Беки.
Ще погледна след около час,ако ми харесат ,ще взема.

Чудя се и на този за кухнята за приборите :

https://pepco.bg/produkti/%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D … andi-coll-330023/
Виж целия пост
# 141
Лисичка, такива имаше в Лидл за 4 лв щях да взимам за червила ,може би от февруари бяха .
Виж целия пост
# 142
Този за приборите ако ти се събира в чекмеджето е едното, а другото е колко прибори имаш да прибираш. На мен би ми бил малък от гледна точка на отделения, но аз обичам всичко да е разделено и само по един вид в разделител (лудости всякакви Stuck Out Tongue Winking Eye )
Виж целия пост
# 143
Доста са ми.
Ще го видя и него ако мога да преценя на око дали би ми вършил работа.
Виж целия пост
# 144
Ако ми хареса нещо го купувам, нося вкъщи и пробвам/преценям. Срокът за връщане е цял месец и до сега никой не ми е правил проблеми Simple Smile
Виж целия пост
# 145
Дали в пепко може да се намерят органайзери за гримове?
За тийнката ми трябва.
В Синсей гледах за 15 лв.
Виж целия пост
# 146
И аз съм виждала в Пепко органайзер за гримове. В Джъмбо също има.
Виж целия пост
# 147
Дали в пепко може да се намерят органайзери за гримове?
За тийнката ми трябва.
В Синсей гледах за 15 лв.
В Джъмбо има най-различни големини-от 4 до 10лв
Виж целия пост
# 148
Купуваш щото после няма.
Аз онзи ден харесах чашка п Пепко с чинийка 8 лв . Не я взех ми няма я в нашият. Със зайче и капак с уши взех.  Няма ги вече и в 2га магазина.
Виж целия пост
# 149
В Синсей има органайзери за гримове от корк
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия