Ужаси, мистерии, трилъри (29)

  • 37 815
  • 403
# 390
За училищни легенди. 8 епизода е.
Виж целия пост
# 391
Аз ще споделя два мои любими филма, които тези дни гледах за пореден път 😊 "Няма да избягаш" и "Мама няма да те нарани" - трилър-ужаси, но за мен са повече трилър. Ако някой знае подобни много ще се радвам да сподели 🤗
Виж целия пост
# 392
Реликвата - ужаси от старата школа. Бая си беше страшен на моменти.
Виж целия пост
# 393
Реликвата - ужаси от старата школа. Бая си беше страшен на моменти.
къде го гледа ?
Виж целия пост
# 394
Даваха го миналата събота по Бтв синема.
И аз го гледах, ама беше толкова тъмен през повечето време, че едва различавах какво се случва.
Виж целия пост
# 395
Гледахте ли сериалът посветен на Ед Гийн ? Допадна ми. Като цяла тази поредица Чудовище се справят добре.
Гледах и новият Знам какво направи миналото лято и като фен на първия филм съм мааалко разочарована, ама на фона на всички нови трилъри е класи напред.
Виж целия пост
# 396
Вчера гледахме Черния телефон, допадна ми.
А снощи гледах Злите мъртви(2013) , мале що кръв и гнусотии имаше. Отдавна не бях гледала такъв филм. Въпреки това ми хареса.
https://www.youtube.com/watch?v=vTGHA33Xyh4
Виж целия пост
# 397
Ооо, Злите мъртви ми е любим. Както, класиката, така и римейка.
Аз също гледах Черния телефон две. Хареса ми посоката, в която е завил. Добре се е получило. Някак си така си представям да изглежда и романа на Васил Попов Пермафрост. През цялото време имах чувството, че се пренасям във вселената от книгата му.
Виж целия пост
# 398
Днес съм си пуснала Аутопсията на Джей Доу ( по CineStar, в момента го дават).
Виж целия пост
# 399
Понеже не мога да редактирам вече горният пост- днес гледахме този филм и ми хареса:
Until Dawn 2025

Десет години след трагична нощ, която завинаги променя съдбата им, група приятели се завръщат в отдалечената планинска хижа, където всичко започна. Покана от сенките, която не могат да откажат, ги примамва обратно в ледената прегръдка на Блеквууд Пайнс, където празненството за спомен бързо се превръща в кошмарна игра на котка и мишка.
Този път обаче не е просто оцеляване срещу познат враг. Разликата е осезаема, заплахата – много по-дълбока и зловеща. Невидими сили, подхранвани от скрито минало и неразказани тайни, започват да ги преследват. Всяко решение, всеки страх, всяка мисъл за предателство се превръща в оръжие в ръцете на нещо, което наблюдава от сенките. Хижата, която някога е била убежище, сега е капан, чиито стени шепнат мрачни пророчества.
„До зори (2025)“ потапя зрителите в психологически трилър, където границите между реалност и параноя се размиват. Въпросите са повече от отговорите: Кой дърпа конците? Какво наистина се е случило преди десет години? И може ли някой да оцелее, когато най-големият враг е не просто навън, а дълбоко в съзнанието им? Пригответе се за нощ, в която не само животът, но и душите са заложени на карта. Няма спасение, докато зората не донесе или изкупление, или окончателна гибел.
Виж целия пост
# 400
Изгледах го преди два дни.
Не е лош, но можеха по-добре.
Хареса ми, че всички се измъкнаха.
Не ми хареса това, че нищо не се разбра за това защо се случва това и как се случва.
Виж целия пост
# 401
Може би е нещо свързано с мозъка и въображението на човек. Поне на фона на днешните измислици е добър.
Виж целия пост
# 402
Понеже не мога да редактирам. Препоръчвам този корейски филм, за мен лично беше мега интересен:

Ghost Train-  „The Grotesque Train“ е напрегнат хорър филм, който проследява Да Гьонг-YouTuber с най-нисък брой гледания. Решена на всяка цена да открие истинска ужасяваща история и да привлече внимание към канала си, тя се среща с началника на мистериозна метростанция. Но това, което започва като обикновено разследване, бързо се превръща в кошмар. Сред мрачни коридори и зловеща тишина, Да Гьонг се сблъсква с поредица от странни и необясними случки, които я въвличат все по-дълбоко в свят на страх, тайни и смразяващ ужас.

https://www.youtube.com/watch?v=XTg_mS2Dugs
Виж целия пост
# 403
Понеже не мога да редактирам вече горният пост- днес гледахме този филм и ми хареса:
Until Dawn 2025

Десет години след трагична нощ, която завинаги променя съдбата им, група приятели се завръщат в отдалечената планинска хижа, където всичко започна. Покана от сенките, която не могат да откажат, ги примамва обратно в ледената прегръдка на Блеквууд Пайнс, където празненството за спомен бързо се превръща в кошмарна игра на котка и мишка.
Този път обаче не е просто оцеляване срещу познат враг. Разликата е осезаема, заплахата – много по-дълбока и зловеща. Невидими сили, подхранвани от скрито минало и неразказани тайни, започват да ги преследват. Всяко решение, всеки страх, всяка мисъл за предателство се превръща в оръжие в ръцете на нещо, което наблюдава от сенките. Хижата, която някога е била убежище, сега е капан, чиито стени шепнат мрачни пророчества.
„До зори (2025)“ потапя зрителите в психологически трилър, където границите между реалност и параноя се размиват. Въпросите са повече от отговорите: Кой дърпа конците? Какво наистина се е случило преди десет години? И може ли някой да оцелее, когато най-големият враг е не просто навън, а дълбоко в съзнанието им? Пригответе се за нощ, в която не само животът, но и душите са заложени на карта. Няма спасение, докато зората не донесе или изкупление, или окончателна гибел.


На мен пък хич не ми хареса, а ходих на кино да го гледам специално, защото съм фен на играта, по която е направен. И може би точно това не ми хареса, че жестоко са изменили историята. Ако бях следвали оригиналната такава, щеше да е още по-добър филм
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия