Пъзели 53

  • 26 161
  • 736
# 120
Виж целия пост
# 121
gurgolina, добре дошла. Снимай и ни показвай каквото редиш, това е част от удоволствието (прочетох, че си наредила досега около 20 пъзела Wink)

От мен един уж малък пъзел, но тези кръгове ми разказаха играта.

The Cheshire Cat, 500 части
Clementoni

Тони, очаквам те днес да се похвалиш. То не останало, мяташ 200/300 черни парченца и си готова Satisfied
Виж целия пост
# 122
Добре дошла, gurgolina. Пиша рядко, но редовно чета и се радвам на всички наредени пъзели. И както е казал Мечо Пух "Колкото повече - толкова повече".
Аз съм на приливи и отливи с реденето... Дойде ли внукът, време за заниманията на баба не остава.
Виж целия пост
# 123
HighSpeed, пъзелът е просто уникален, така и не сварих да го купя на прилична цена от ибей.

Vox, аз много го заглеждах този котарак, много е красив!

Не се стърпях и от една позната си взех една Магнолия, ако се хареса ще го пускам и него (не мога да намеря пъзела, с една лодка е, но явно го няма в озон, а и поста е изтрит вече).
Виж целия пост
# 124
Този ли е?
Виж целия пост
# 125

Да, май е този, много благодаря Съмърче! Heart
Виж целия пост
# 126
Няма за какво, просто ми стана любопитно😁
Иначе аз много обичам такива преливащи се бебета и морета❤️
Виж целия пост
# 127
Добре дошла гурголина!
Аз си редя цветята на Кобъл и надзиравам учениците да пишат домашни. Сложила съм подложката върху коша за пране и се забавлявам. Децата не са щастливи хич Simple Smile
Виж целия пост
# 128
Добре дошла гурголина!
Аз си редя цветята на Кобъл и надзиравам учениците да пишат домашни. Сложила съм подложката върху коша за пране и се забавлявам. Децата не са щастливи хич Simple Smile

déjà-vu Joy най-вече последното изречение Grinning и нямам кош за пране Grinning
Виж целия пост
# 129
SCHMIDT-1000части
Виж целия пост
# 130
Момичета, Благодаря за приема.
В началото купих от около 13 марки пъзели, за да преценя кои марки на мен ще ми допаднат.
Фаворит са ми Black sea. Произведените им в Полша пъзели са най-добрите, дебели части и стегната сглобка. Произведените в Турция, са по-тънки, но пак със стегната сглобка. Произведените в Германия са с дебели парчета, хлабава сглобка и частите стават на доста места.
vox, ето някой от любимите ми пъзели, обичам да редя такива които ме връщат в спомените и са със сантиментален характер за мен. Тези трите са точно такива
Скрит текст:


Виж целия пост
# 131
gurgolina, Трите грации е страхотен, не бях го виждала досега.

Аз отворих един Jumbo. За първи път редя на марката, очарована съм от качеството.
Виж целия пост
# 132
Тони , пускай Sunsout за пътуващ направо, ако се харесва. Може и на две части да го разделиш, ако някой му се струва труден.

На мен ми се стори много приятен за редене.
И аз се записах за пътуващите, много са красиви и благодаря за възможността.
Аз се разхождам из Малта Sunglasses
Скрит текст:
Виж целия пост
# 133
Весе, гризе ме неблагородна завист. Бях в Малта с приятелки точно преди ковид-истерията и съм си обещала да се върна пак Simple Smile
Вероятно ще пропусна съботното редене на 1.4. За съжаление, защото много ми допада пъзелът
Виж целия пост
# 134
Black Sea 1000 части - Twilight Marketplace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия