Пъзели 53

  • 26 161
  • 736
# 135
Аз за 1.04 мисля да съм на линия Simple Smile
Приключих кобъла и пиша на следващия
Виж целия пост
# 136
Тони , пускай Sunsout за пътуващ направо, ако се харесва. Може и на две части да го разделиш, ако някой му се струва труден.

На мен ми се стори много приятен за редене.
И аз се записах за пътуващите, много са красиви и благодаря за възможността.
Аз се разхождам из Малта Sunglasses
Скрит текст:

Весе, ние ще ходим след 10тина дни. После може да разменим впечатления. Wink
А като се върнем съм си подготвила това:
https://comsed.net/%D0%BF%D1%8A%D0%B7%D0%B5%D0%BB-ravensburger-1 … D0%BB%D1%82%D0%B0
Виж целия пост
# 137
На цялата работа, която имам днес се курдисах да редя пъзел Grinning
Абсолютно пристрастяващ е. Много ми хареса.

Fairy Dance in the Twilight, 500 части
Jumbo

Весе, на много хубаво място си. Да си изкараш страхотно. Hug
Виж целия пост
# 138
vox, откъде е купуван?
Аз имам само един Jumbo, но ми е много любим, а в Ozone има предимно загадки.
Виж целия пост
# 139
Този Джъмбо и аз съм го правила. Точно от озон беше, но може би търсиш при хилядарките, а този е 500.
Виж целия пост
# 140
Planthattan, 1000
New York Puzzle Co.

Виж целия пост
# 141
Г-жа Шантал, от Озон съм го взимала, но сега е изчерпан. Ето линк да следиш за зареждане.
https://www.ozone.bg/product/fairy-dance-in-the-twilight-500pcs/
Виж целия пост
# 142
Благодаря!
Highspeed,  направо по марка разглеждам. Сега има леко разнообразие, но доскоро само загадки се намираха.
Виж целия пост
# 143
Сам се нареди за един следобед
Виж целия пост
# 144
Момичета, след кратко пътешествие се завърнах на българска земя. Да си почина ден-2 и да хващам пъзелите дето си купих от вас, че само седят. ММ не ми дава да трупам повече и днес минах през Джъмбо транзит, въпреки, че имаше картинки, които ми харесват. Весе, мислех си следващото пътешествие да е в Хърватска, но като гледам и Малта може.
Виж целия пост
# 145
vox-че, хиляди благодарности за това удоволствие! Дори черното не ме изнерви, съвсем малко редих на принцип проба-грешка, направо съм възхитена от качеството. За жеста с обложката нямам думи, разбира се!


А след като довърших удоволствието, метнах и този Гибсънс, за който имах големи надежди (защото ме кефи много картинката), но който беше с ужасно качество и бързо ме отказа да си засичам време.


Отивам да добавя SunsOut във файла Wink Благодаря на Весето! Записвайте се, страшна красота е! Вече го прибрах няма как да го разделя на две, но може angel_bably да го свърши това Wink
Записвам тези, за които знам, че го харесаха - Аngel, Съмърчето и Зори Simple Smile
Виж целия пост
# 146
Новият пътуващ много ми харесва, записах се още отсега, че да не ме подмине...
Виж целия пост
# 147
От дъщеря ми, за всички фенове на Калинката и Черния котарак Wink
Виж целия пост
# 148
Виж целия пост
# 149
Тони, аз този пъзел с лисичките го бях редила скоро и не ми направи впечатление да е с лошо качество.

Весе, чакам те с нетърпение на 1-ви да разказваш за Малта, много ми се ходи и на мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия