Пъзели 53

  • 26 161
  • 736
# 210
Ааа..еее... и аз се изкуших и си купих тази карта, но скоро няма да й дойде редът. Чакам с любопитство отзиви.
Аз в момента редя една красива китайка, свиреща на флейта. Рикорди Арте 2000. Много красив и много приятен, въпреки че е без картинка. 1/3 наредих само докато сортирам

Ох, ами то скоро няма да имам време да редя, че път ни чака... Като стигна до картата, задължително ще споделя. Иначе съм приготвила един Кобъл хил с малки сладки зайчета за Великден... Wink

Чакам да видя китайката...
Виж целия пост
# 211
Готова съм с колажа. Мина Лиза, благодаря
Виж целия пост
# 212
ioana_g ще се разберем за Магнолията, аз тази отдавна я бях загледала, а защо съм поръчала друга не знам.
В събота редим ли?
Виж целия пост
# 213
В събота редим. Аз се прибрах по живо по здраво. Heart
Виж целия пост
# 214
Не ми даде мира, докато не го приключа Joy
Виж целия пост
# 215
Много е зарибяващ, нали? Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 216
Ставам сутринта и първото нещо е да проверя няма ли някакво великденско намаление в Озон, и гледам голямото пролетно разчистване, но то цените същите като вчера. Поне в моите вече 91 пъзела в любими няма нито една разлика.
Виж целия пост
# 217
Добро утро в четвъртък!
Пъзел „Вретено“ от 1000 части - Ивелина Чолакова - „Люляци и вишни“😍💜
За снимка, направена в 7 часа вчера, толкова. Но като съм нетърпелива, това е положението.
Препоръчвам!
Виж целия пост
# 218
gurgolina, същата работа и с моите 90. Единствената разлика е,че няколкото отбелязани Bluebird-и вече са на цяла цена... Joy
Виж целия пост
# 219
Добро утро, малко крива снимка, но какво да се прави

Woodland Seasons
4X500
Gibsons


Много са красиви, скрити ги слагам поотделно, свободни са.

Скрит текст:





Виж целия пост
# 220
Бухтичка,аз искам сезоните
Влизам и за да се оплача от намалението.На практика няма такова
Виж целия пост
# 221
Дами я кажете кой кога се е записал за Пъзел Мания. Обмислям ранен час защото уикенда на състезанието съм във Велико Търново на състезание на малкия и ще редя в хотелската стая. Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Кога според вас може да се очаква зареждане на пъзели от каталозите за 2023?
Виж целия пост
# 223
Кога според вас може да се очаква зареждане на пъзели от каталозите за 2023?
Има цял един на Равенсбургер Joy
Все се надявам, че скоро ще дойдат и още де.
Шмид също ги очаквам всеки момент. Има и малко Eurographics. Кобълите най-вероятно ще са по-нататък.  Магнолиите също са 2023.

Еве, аз имам в количката билет за неделя по обяд. Не е финализирано, но най-вероятно. И аз исках сутринта, но мъжът ми не примира от кеф Joy
Виж целия пост
# 224
Привърших Къщата на коалите, супер лесен пъзел! Започнах Магнолията, там не знам какво ще става!
Снимка след малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия