Пъзели 53

  • 26 161
  • 736
# 225
Бухтичка моя даже няма да разбере, защото аз съм сама с детето и ще трябва да си съобразя пътуването Simple Smile не ми се рискува неделя последния час да не ме хване някакво задръстване и да увисна.
Виж целия пост
# 226
Еве, аз мисля за неделя в 16.30ч да се запиша, но още не съм си взела билет
Виж целия пост
# 227
Аз съм в неделя от 13 ч.
Еве, само ти можеш да редиш от хотелска стая на състезание! А, не, и Бухтичка също, предполагам Joy

Ще продавам от по 500 и 1000 части, довечера ще гледам да ги покажа първо тук (и на другото място), та утре-вдругиден във ФБ.
Виж целия пост
# 228
Тони, аз ще се нареждам, че като гледам намалението ... то повечето ми неща са на редовна цена. Да питам ли къде е другото място?
Не съм редила май 2 седмици вече, ама имам и само един останал, който планирам днес да почвам.
Виж целия пост
# 229
Дами я кажете кой кога се е записал за Пъзел Мания. Обмислям ранен час защото уикенда на състезанието съм във Велико Търново на състезание на малкия и ще редя в хотелската стая. Simple Smile

Събота от 9,00 часа и неделя от 13 часа.
Виж целия пост
# 230
Празнуване на Арт 1000 части
Виж целия пост
# 231
Влади, кажи как ви се с тори Арт пъзелът, че някой питаше преди 1-2 страници май.

Хайде, ето и офертите. Само да уточня, че ако съм обещала някой пъзел и не съм си отбелязала, та сега го хареса втори човек, ще отиде при първоначално запазилия го. Уж не би трябвало да има изцепки, но тия дни си нямам доверие (до преди малко бях пак в срещи служебно) и затова се застраховам.

Скрит текст:
големите по 10, малките по 6 лв :
Eurographics, 1000 панорама
 
Anatolian, 1000
   
Ravensburger, 500
   
Educa, 500
 
Gibsons, 500
 
Виж целия пост
# 232
Много странно намаление направиха Озон. Почти всички пъзели в любими са на пълна цена и тъкмо мислех, че този път ще спестя и видях коледните календари на Eurographics.
https://www.ozone.bg/instantsearchplus/result/?q=eurographics%20 … B4%D0%B0%D1%80%20
Веднага пуснах за дъщеря ми кучешкия за 54 лв.
Виж целия пост
# 233
Благодаря ти , Vox! Аз котешките за мама Heart
Виж целия пост
# 234
Айда на Равенсбургерите в Комсед.
https://comsed.net/ravensburger/?

Тъй, качили са ги, но не са налични още, пак чакане. Но има доста неща, принцесите повечето и са по-евтини от озон, новите кръгли, поне мен това ме интересуваше Satisfied
Виж целия пост
# 235
Заредих 10 пъзела в любими в Комсед и след малко ще отскоча до близкия да видя нямат ли ги случайно Simple Smile
Виж целия пост
# 236
От новите на Равенс харесах тези пчели
https://comsed.net/%D0%BF%D1%8A%D0%B7%D0%B5%D0%BB-ravensburger-1 … anding_page_id=10

Скрит текст:
...които ми напомниха за една много лесна и ефектна торта, която съм правила за РД на синът ми.

Виж целия пост
# 237
Много странно намаление направиха Озон. Почти всички пъзели в любими са на пълна цена и тъкмо мислех, че този път ще спестя и видях коледните календари на Eurographics.
https://www.ozone.bg/instantsearchplus/result/?q=eurographics%20 … B4%D0%B0%D1%80%20
Веднага пуснах за дъщеря ми кучешкия за 54 лв.

Много благодаря VOX ! И аз поръчах "Сладка коледа"
Виж целия пост
# 238
Замъците на Дисни са страхотни. Нямам търпение да се добера но някой. Само и време да имам да редя Joy
Виж целия пост
# 239
Софиянки, ако някой иска да прави поръчка от Озон и има нужда от допълване за безплатна доставка да каже, че съм хвърлила око на един пъзел, но не ми се плаща доставка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия