Пъзели 53

  • 26 161
  • 736
# 540
Поздрав за Велики четвъртък. Някак успях да го вместя във времето

Виж целия пост
# 541
Позабавлявах се и аз Joy Снимката е от преди седмица и е от чата на групата Сподели ми пъзел във фб. Там пишат хората от Puzzles Bulgaria, а те заедно с озон организират пъзелмания.
Между другото смятам, че това да не пуснат пъзелите в продажба предварително е голям реверанс. Те са ги получили, толкова стока само си стои. Не знам, може би защото все гледам нещата от другата страна.

Соло пъзелмания 22-29 април 2023

Събота 9:30 часа
Butterfly:3
евето
Eleyn


Събота 13 часа
Vese.Vese

Неделя 9:30 часа
ioana_g


Неделя 13 часа
ToniShu
Butterfly:3
Бухтичка


Неделя 16:30
NalSi
Виж целия пост
# 542
Направих и аз поръчка да не се мина нещо Simple Smile

Ели ако пъзела на Карън върви така добре може и да те мина по време Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Еве, единствения вариант да не ме минеш по време е ако спреш да редиш. Откровено казано мислех, че отдавна ще си готова с този пъзел, но ти явно просто не го започна веднага.
На светло върви доста добре, до края на празниците ще си готова Grinning

Аз мисля тези дни да направя един последен опит да редя за време и да видим дали изобщо ще го бъде това състезание, защото не съм сигурна, че ще мога да се събера. А използвам всички налични субстанции да си докарам някакъв живец, но явно и това не е достатъчно понякога Joy

Мона Лиза, жената, която уши роклята прави и за големи, доста яко изглеждаха, ако имаш нужда Smiley
Виж целия пост
# 544
Аз пъзела го купих веднага от Комсед, но колегите искаха да ми го подарят за напускането и го получих миналия петък. И първия възможен момент го почнах. Аз повече гледам да редя на дневна светлина, на лампа за някой ми е тегаво
Виж целия пост
# 545
Влюбена съм в този пъзел. Тези са ми любимите. Благодаря на Мона лиза
Виж целия пост
# 546
Някой не беше ли редил Grafix пъзел? Как са като качество?
Виж целия пост
# 547
Mimok, много се радвам, че ти е харесал, аз като го редих така го харесах, че си казах, няма начин да не го пусна и другарчетата да му се порадват.

Бухти, до състезанието има време, пък и като те знам каква състезателна натура си, ще се събереш и ще ги отвееш! На мен много ми е любопитно какви ще са новите пъзели, искаше ми се поне картинките да покажат.

white duckling май още никой не е редил от марката, надявам се някой да се престраши, може и да купя някой с моята поръчка и да го пусна да пътува.

Аз вчеа най-накрая наредих скандинавския пейзаж, който не знам дали е скандинавски де, аз така си го кръстих, благодаря много за възможността, много ми хареса! В един момент малко се омотах, нищо че е само 500 части, но се съвзех и се върнах back with a vengeance, както се казва. Снимка ще кача след малко.
Виж целия пост
# 548
Пускам един в поръчката си. Ще почна от него и ще дам мнение другата седмица.
Виж целия пост
# 549
Хич не е добре да гледам по разни сайтове, но си поръчах на една приятелка и пъзела на Трефл Дисни 9000 части. Да видим кога ще ми го донесат. Не е да нямам какво да редя.
Виж целия пост
# 550
На мен много ми хареса на Трефл Дисни пъзела. Доста приятен беше за редене. Реално завърших и 6те части, но вече три седмици не мога да намеря време да ги сглобя и да снимам.
Щях да ви го пусна да редите групово, че имаше желаещи май май. Все още ли е така?
Хич не е добре да гледам по разни сайтове, но си поръчах на една приятелка и пъзела на Трефл Дисни 9000 части. Да видим кога ще ми го донесат. Не е да нямам какво да редя.
Виж целия пост
# 551
На мен много ми хареса на Трефл Дисни пъзела. Доста приятен беше за редене. Реално завърших и 6те части, но вече три седмици не мога да намеря време да ги сглобя и да снимам.
Щях да ви го пусна да редите групово, че имаше желаещи май май. Все още ли е така?
Хич не е добре да гледам по разни сайтове, но си поръчах на една приятелка и пъзела на Трефл Дисни 9000 части. Да видим кога ще ми го донесат. Не е да нямам какво да редя.

Определено ще се зарадваме!
Виж целия пост
# 552
Добре, ще се постарая в Неделя да го сглобя, за да съм го видяла цял и нека, който има желание да ми пише на лично, за да се разберем за пратката.
На мен много ми хареса на Трефл Дисни пъзела. Доста приятен беше за редене. Реално завърших и 6те части, но вече три седмици не мога да намеря време да ги сглобя и да снимам.
Щях да ви го пусна да редите групово, че имаше желаещи май май. Все още ли е така?
Хич не е добре да гледам по разни сайтове, но си поръчах на една приятелка и пъзела на Трефл Дисни 9000 части. Да видим кога ще ми го донесат. Не е да нямам какво да редя.

Определено ще се зарадваме!
Виж целия пост
# 553
Life of flowers 1000 Heye

Този пъзел е толкова зарибяващ и приятен, всеки трябва да го нареди, разбира се освен ако не му харесва.

Мисля, че го взех от Бухтичка, благодаря. Желаещи да го редят, да го пусна да пътува?
Виж целия пост
# 554
Ето и пътуващите цветя от мен. Много приятен и една идея по-труден от колкото изглежда. Happy eyes и Anita7 са от София желаещите. Някоя от тях иска ли го?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия