Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 89

  • 38 711
  • 753
# 195
Mishle94, направи си заа тромбофилия.  В Надежда не я взимат на сериозно.
Удачно ли ще е да вземам нещо превантивно, като Натаспин?
Виж целия пост
# 196
Mishle94, направи си заа тромбофилия.  В Надежда не я взимат на сериозно.
Удачно ли ще е да вземам нещо превантивно, като Натаспин?
някой  пият аз също имах в терапията при нужда Натаслин( бях на инжекции и се правят изследвания за ражреждане на кръвта . И тогава Натаслин  при нужда,но аз абортирах....)
Виж целия пост
# 197
Аз съм за пункция Heart
Стискам палци ❤
Някой утре за трансфер?
Благодаря ти❤стиснати палчета и на теееб за добра реколта 🤞
Виж целия пост
# 198
Mishle94, направи си заа тромбофилия.  В Надежда не я взимат на сериозно.
Удачно ли ще е да вземам нещо превантивно, като Натаспин?
Лекарства се вземат само по лекарско предписание. След като са преценили, че не се нуждаете, значи е така. И недейте да се филмирате с допълнителни изследвания.
Виж целия пост
# 199
Mishle94, направи си заа тромбофилия.  В Надежда не я взимат на сериозно.
Удачно ли ще е да вземам нещо превантивно, като Натаспин?
Лекарства се вземат само по лекарско предписание. След като са преценили, че не се нуждаете, значи е така. И недейте да се филмирате с допълнителни изследвания.
Ами за първи път ми е и съм малко объркана. Но да, щом не са изписали значи не е трябвало. Благодаря! 😊
Виж целия пост
# 200
Момичета, пак съм, сигурно Ви омръзна от мен, но ми излезна микробиологията, моля за разчитане на резултатите, има ли нещо притеснително 🤔
Виж целия пост
# 201
Момичета, пак съм, сигурно Ви омръзна от мен, но ми излезна микробиологията, моля за разчитане на резултатите, има ли нещо притеснително 🤔

Идеална е.
И утре чакаме качествена реколта.
Виж целия пост
# 202
Здравейте. Предстоят ми биопсии. Някой знае ли дали от второто здравно биха ми признали поне някой от тях? Аз съм на Булстрад.
Виж целия пост
# 203
Момичета, пак съм, сигурно Ви омръзна от мен, но ми излезна микробиологията, моля за разчитане на резултатите, има ли нещо притеснително 🤔

Чудна е🍀късмет утре 🤞
Виж целия пост
# 204
Здравейте. Предстоят ми биопсии. Някой знае ли дали от второто здравно биха ми признали поне някой от тях? Аз съм на Булстрад.

Няма да покрият нищо.
Виж целия пост
# 205
Здравейте. Предстоят ми биопсии. Някой знае ли дали от второто здравно биха ми признали поне някой от тях? Аз съм на Булстрад.

Ще Ви пиша на лично съобщение.
Виж целия пост
# 206
Здравейте. Предстоят ми биопсии. Някой знае ли дали от второто здравно биха ми признали поне някой от тях? Аз съм на Булстрад.

И аз се интересувам но съм към ДЗИ
Виж целия пост
# 207
Здравейте. Предстоят ми биопсии. Някой знае ли дали от второто здравно биха ми признали поне някой от тях? Аз съм на Булстрад.

Няма да покрият нищо.
Зависи
Виж целия пост
# 208
Mishle94, направи си заа тромбофилия.  В Надежда не я взимат на сериозно.
Удачно ли ще е да вземам нещо превантивно, като Натаспин?
Лекарства се вземат само по лекарско предписание. След като са преценили, че не се нуждаете, значи е така. И недейте да се филмирате с допълнителни изследвания.
Тромбофилията не е шега работа . Колко жени са загубили бебето заради нея..... Разбира се мнения много всеки си решава.  Аз ако знаех ,че имам сигурно нямаше да губя 2 бременностти.  И после от многото кюретажи ми дойде тази аденомиоза и хроничен ендометрит...
Виж целия пост
# 209
Много трябва да се манипулират листовете, за да докажат, че биобсията е нужна. Пише ли репродуктивен проблем булстрад не покриват. Аз съм на най-високия пакет. Но ако успеете, няма лошо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия