Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 89

  • 38 712
  • 753
# 210
Здравейте, момичета. Накратко аз съм след успешно инвитро в болницата и ми предстои женска консултация, та понеже искам да остана в болницата, а за докторите които исках няма място, си запазих час при доктор Даниел Георгиев, бих ви била много благодарна за мнения и впечатления за него?
Виж целия пост
# 211
Здравейте, момичета. Накратко аз съм след успешно инвитро в болницата и ми предстои женска консултация, та понеже искам да остана в болницата, а за докторите които исках няма място, си запазих час при доктор Даниел Георгиев, бих ви била много благодарна за мнения и впечатления за него?
Аз се "следях" при-р Анатолий Кръстев. Не останах доволна!
За д-р Даниел Илиев чух много добри отзиви,  виждах го и на визитациите. Момичетата,  които бяха при него бяха доволни.
Виж целия пост
# 212
Здравейте, Д-р Персенска ме вика на втори ден от цикъл за започване на подготовка за инвитро каза ми само, че ще съм по къс протокол, може ли някоя дама да ми каже как стартира дамата процедура преглед и какви изследвания правят точно на този ден, Благодаря сърдечно
Виж целия пост
# 213
За стартиране на инвитро , когато отидете на 2 ден от МЦ, ще ви пуснат хормони ФСХ, ЛХ и Естрадиол. Аз пуснах и ТСХ.
Виж целия пост
# 214
Здравейте, Д-р Персенска ме вика на втори ден от цикъл за започване на подготовка за инвитро каза ми само, че ще съм по къс протокол, може ли някоя дама да ми каже как стартира дамата процедура преглед и какви изследвания правят точно на този ден, Благодаря сърдечно

аз съм пациентка на Персенска , ако искате ми пишете на лично
Виж целия пост
# 215
Здравейте, момичета. Може ли помощ в разчитане на резултатите за тромбофилия.
Виж целия пост
# 216
https://m.bg-mamma.com/?topic=1540849 има тема за тромбофилия
Виж целия пост
# 217
Здравейте момичета , прочетох какво сте писали до тук , на всички пожелавам успех , аз търся добър рвподоктивен специалист  в София , тъй като имам 3 аборта , бях и при доцент Кондова , но проблем няма установен . Можете ли да ме посъветвате , ще ви бъда благодарна ?
Виж целия пост
# 218
Момичета кръвни имунологични и имунологична биопсия еднакви ли неща показват ?
Виж целия пост
# 219
Момичета кръвни имунологични и имунологична биопсия еднакви ли неща показват ?
май да Нк клекти. Едното е в кръвта ....
Виж целия пост
# 220
Момичета кръвни имунологични и имунологична биопсия еднакви ли неща показват ?
Показват различни неща едното са нк клетки в периферна кръв, другото са в еднометриума. До колкото съм чела може да имаш проблем само с едните понякога, не е задължително и с двете. Имам предвид, че от това, което пишат излиза, че са различни стойности. Затова гледат биопсията като меродавна, нали там ще расте плода.
Виж целия пост
# 221
Момичета кръвни имунологични и имунологична биопсия еднакви ли неща показват ?
Показват различни неща едното са нк клетки в периферна кръв, другото са в еднометриума. До колкото съм чела може да имаш проблем само с едните понякога, не е задължително и с двете. Имам предвид, че от това, което пишат излиза, че са различни стойности. Затова гледат биопсията като меродавна, нали там ще расте плода.

Тогава защо правин кръвни ?! Не разбирам …..
Виж целия пост
# 222
Момичета кръвни имунологични и имунологична биопсия еднакви ли неща показват ?
Показват различни неща едното са нк клетки в периферна кръв, другото са в еднометриума. До колкото съм чела може да имаш проблем само с едните понякога, не е задължително и с двете. Имам предвид, че от това, което пишат излиза, че са различни стойности. Затова гледат биопсията като меродавна, нали там ще расте плода.

Тогава защо правин кръвни ?! Не разбирам …..
Защото са по-евтини и хората разчитат на това да получат нужната информация от там. Реално ако при тях има проблем, пак ще ти назначат вливки, които ще помогнат и на другото. Аз така си го обяснявам.
Виж целия пост
# 223
Аз имах НК КЛЕТКИ в кръвта правих вливки интралипид по терапия на Русев.
Сега чак ще видим в биопсия как са.
Ама те са непостоянни Нк клетките след няколко месеца може да не са високи. Все биопсии ли ще правим ?
Виж целия пост
# 224
IvanovaLub
Цял ден чакам да напишеш хубави новини а именно че сте извадили добра и качествена реколта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия