КАУФЛАНД - тема 65

  • 60 195
  • 781
# 675
Бонбонесто розово, аз бих написала имейл на кораба майка, егати кашата значи.
Виж целия пост
# 676
Здравейте, някой има ли впечатление от кафемелачката.
Благодаря!
Виж целия пост
# 677
ММ отиде сутринта за вода 10 л и започна да праща снимки на промоции Simple Smile нехранителни. Ще видя довечера какво е взел - едното беше стъклена купа с капак за съхранение, май става и за готвене.
П.П. Жилищна сграда там Grinning Може да съборят Спарки да направят цял квартал.
Виж целия пост
# 678
Бонбонесто розово,аз бих им написала емайл.
Виж целия пост
# 679
Не стига, че половината паркинг е отцепен за ремонт.

Когато направят паркинга, паркоместата ще бъдат едни малки кутийки. И лентите за движение по паркинга ще станат тесни, тесни...Така направиха с паркинга на Кауфланд в Люлин 6.
Виж целия пост
# 680
Още не ми излизат офертите в приложението на мен
Виж целия пост
# 681
На мен ми излизат само оферти с Кауфланд карта. Да не са правили пак промени в приложението?
Виж целия пост
# 682
Аз актуализирах прилжението. Промени действително има, но офертите си стоят същите както и преди актуализацията, както и при вас. Има явно някакъв проблем.
Виж целия пост
# 683
ММ отиде сутринта за вода 10 л и започна да праща снимки на промоции Simple Smile нехранителни. Ще видя довечера какво е взел - едното беше стъклена купа с капак за съхранение, май става и за готвене.
П.П. Жилищна сграда там Grinning Може да съборят Спарки да направят цял квартал.
Да, жилищна сграда ще е. ММ работи с инвеститора, та от там знаем. На К. Даков е.
Защо при нас нямаше моп тип пеперуда? Аз ли не ги видях?
Нямали зареждане на XXL сметаните.

Като не могат да ни осигурят сметани, да намалят тези от постоянния асортимент, както направиха преди. Защо ли въобще ги обявяват тези промоции?
Виж целия пост
# 684
Цитат
Уважаеми клиенти, информираме Ви и молим да имате предвид, че поради непредвидени обстоятелства не можем да Ви предложим слдните продукти от рекламната ни брошура за периода 08.05. - 14.05.2023 г.:

Орхидея Фаленопсис 12 см на цена 13,99 лв. Продуктът ще бъде наличен от 12.05.2023 г.

K-CLASSIC Сметана UHT 30% масленост 3 x 200 г на цена 4,99 лв.

K-CLASSIC Къдрави картофи замразени 2,5 кг на цена 7,99 лв.

BEVOLA Подложки за повиване 60 х 60 см 10 бр. на цена 4,99 лв.
Виж целия пост
# 685
Здравейте, ако някоя от вас е купувала Топ матрак /сега е намален на 55 лв./, може ли да сподели мнение?
Виж целия пост
# 686
Здравейте купих дизфузер за майка ми от К.дано вс да е ок,въпроса ми е какъв е срока за връщане🙄момичето не беше сигурно смънка нещо 10 дни.....
Виж целия пост
# 687
Здравейте купих дизфузер за майка ми от К.дано вс да е ок,въпроса ми е какъв е срока за връщане🙄момичето не беше сигурно смънка нещо 10 дни.....
30 дни.
Виж целия пост
# 688
Здравейте, ако някоя от вас е купувала Топ матрак /сега е намален на 55 лв./, може ли да сподели мнение?
   
Купувала съм топ матрак от К. Нормален е, седи си върху матрака, спя спокойно на него.
Моя преди 2 г. имаше свалящ се калъф, пера го периодично, нищо че има и протектор отгоре.
И протектора е от К.
Виж целия пост
# 689
Да похвалите или да ме откажете от гофретника?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия