КАУФЛАНД - тема 65

  • 60 196
  • 781
# 615
Аз си мисля, че са отвътре по-скоро с някакво керамично покритие, а не с тефлон
Виж целия пост
# 616
И според теб е нещо много по-различно ли?Тези частици нали са слепени с някаква гадост.
Виж целия пост
# 617
Този мултикукър читав ли е?

Виж целия пост
# 618
Някой има ли идея силиконовите подложки за месене какъв цвят са ?
на картинката е много приятно лилаво, но вътре дали наистина са такива нямам никаква идея, а не искам да правя простотии и да  отварям опаковката.
Виж целия пост
# 619
От тези тенджери някои има ли?

Миналия път като ги бяха пуснали много им се чудех, но така и не си взех.

И аз я загледах, но се чудя тази серия mocca marble дали са добри.
Аз съм влюбена в един тиган от тази серия,и много се замислям за  тенджерата,първо обаче ще я вида на живо.
28 см капак ,е перфектен за 28 см тиган от тази серия.Така че който си накупи капаци ,които не му пасват,сега може да си набави тигани.
Виж целия пост
# 620
Аз идвам да питам тези купони на колко време се появяват нови. От както инсталирах приложението, мисля че минаха две седмици едни и същи купони и нито един полезен за мен..
Виж целия пост
# 621
"Прекрасна" цена има вече зехтинът К-класик! Преди дни беше по 8,99 лв /750 мл е/...🙄🤐
Виж целия пост
# 622
Вече няма подарък за рожден ден. Има бонбони, които са намалени с 30%. Sad
Виж целия пост
# 623
Добре, че ми напомни да видя какъв ми е купона за рожден ден.  Онзи ден уж получих известие, но така и не разбрах с какво ще ме поздравят 😁 и забравих. Моцарт от Кауфланд не ми харесват на мен, тези алкохолните от снимките май не са хубави и те🤔, другите от снимката бива ли ги поне от тях да си взема 🤭
Виж целия пост
# 624
Този мултикукър читав ли е?


Майка ми не е доволна, програмите му били много ограничаващи.
ПС: Еър фрайъра на същата марка обаче е супер!
Виж целия пост
# 625
Аз идвам да питам тези купони на колко време се появяват нови. От както инсталирах приложението, мисля че минаха две седмици едни и същи купони и нито един полезен за мен..

Всеки понеделник.
Виж целия пост
# 626
Добре, че ми напомни да видя какъв ми е купона за рожден ден.  Онзи ден уж получих известие, но така и не разбрах с какво ще ме поздравят 😁 и забравих. Моцарт от Кауфланд не ми харесват на мен, тези алкохолните от снимките май не са хубави и те🤔, другите от снимката бива ли ги поне от тях да си взема 🤭
Тези трите кутии са само илюстрация. Ако си готова да си купиш бонбони с 30% намаление, прочети за кои важи. Изброените са повече от страница. Аз съм им обидена, че им се досвидяха едни бонбони подарък и изобщо нямам намерение да купувам. Първо подаряваха бонбони от 10 лв., за моя рожден ден (октомври) вече бяха от 3 лв., а сега вече само намаление. Да си ги ядат те!
Виж целия пост
# 627
Долче, навсякъде е увеличен зехтина. Sad
Кога е имало бонбони по 10 лв. за РД?
Аз имах бъбречета, от 3 лв.
Виж целия пост
# 628
Като пуснаха приложението, имаше за 10 лв, да, някои получиха си спомням компенсация за неработещ купон.

Само на мен ли ми се струва, че малко са намалили стандартната цена на някои нехранителни продукти, които редовно са в брошурара на 50%, например машинката за подстригване я бяха вдигнали на 24-25 лв, сега е пак 20.
Виж целия пост
# 629
Някой има ли идея силиконовите подложки за месене какъв цвят са ?

Качи снимка, за да видя фирмата, моля. Simple Smile
От Лидл имам и са както на снимката - нежно лилав цвят.  Но после пуснаха и в бяло. Затова искам да видя фирмата коя е.
Интересно, в предстоящата брошура не ги видях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия