Спойлери от реалити предавания - тема 11

  • 207 777
  • 2 490
# 285
Алиса, мисля че в миналогодишната тема след финала за Ергенът си го писала също и питах скоро дали това важи и тук. Отговориха ми, че тази година е по-различно и можело да се следват всички. А аз питах, защото бях чела, че Меган като цяло не е активна в СМ след предаването и се чудех да не е третата финалистка.

За трета вече спрягаме Михаела! Майката на Михаела коментира във ФБ пост в профила на майката на Елена, касаещ последния епизод и предположихме, че се познават от Турция. Това е някъде 15-20 стр напред
Виж целия пост
# 286
Аз го видях и това, но може близки на последните отпаднали преди финала да са били също в Бодрум по това време и без да е било непременно на разноски на продукцията. Примерно да си посрещнат децата на излизане.
Виж целия пост
# 287
Аз го видях и това, но може близки на последните отпаднали преди финала да са били също в Бодрум по това време и без да е било непременно на разноски на продукцията. Примерно да си посрещнат децата на излизане.
Всичко е възможно, но според мен едва ли. Който е приключил бърза да де върне, а и вече не е сезон в Бодрум. Има много предположения...  Майката на Елена на 5.11. е със снимка с дете /предполагам внуче/, на което й честитят за РД му във ФБ. Профилът й е достъпен!
Виж целия пост
# 288
Взех да мисля, че нито Елена , нито Валерия са победителки….

Някоя друга е…😳
Виж целия пост
# 289
Ето по-хубав кадър на банския от партито край басейна, на мен гърбът ми се вижда различен. Но предполагам някои от девойките имат по повече от един бански (като Валерия).


Иначе ми прави впечатление как от отпадналите момичета тези, които са близки с Елена, се изказват зле за Евгени, а тези, които не я харесват, го хвалят. За мен това е до някъде показателно, че Елена не е спечелила.
Виж целия пост
# 290
С интерес следя темата и реших да се регистрирам и аз да дам мнение по въпроса.
Според мен Валерия е победителката и това, което ме кара да съм почти убедена е:
Наум в своя влог беше споменал, че доста се е сприятелил с Евгени. От началото на предаването Наум и Теа следваха само Валерия, защото най-вероятно вече са излизали по двойки (не на открито) . Сега Теа вече следва и Елена (след като беше коментирано, че следва само Валерия), защото отвсякъде се опитват да ни убедят че тя печели, но уви... Валето ще да е. Валерия е последвала Теа преди да последва дори страницата на Ергенът.бг И не мисля, че в началото са следвали само Валерия, за да ни заблудят, ами просто не са се усетили. Никой не премисля всяка малка стъпка, стават и фалове.

п.с. След Евгени всъщност Теа е последвала първо Джия, после Валерия, да няма изненада после 😄 и Джийчето да обере точките.
Виж целия пост
# 291
Взех да мисля, че нито Елена , нито Валерия са победителки….

Някоя друга е…😳

Реално нямаме сигурен спохлер, че Валерия стига финала, ако не греша. Единственото, което знаем на 100% не само от постовете на майка ѝ и кадрите от промото, а и аз лично от сигирен източник, че Елена е на финал.

Аз вярвам в теорията, че чатът от дискорд е пуснат, само за да си мислим, че не е Елена. Мисля, че дори да не е спечелила тя, то ако Евгени е с някоя от участничките, то е с нея. Доколкото мога да ги определя като характери, единствено тя му подхожда и отговаря на това, което той търси. Той показа достатъчно нетърпимост към всяко криндж поведение, показа, че не е харесва изкуствен външен вид, че харесва спонтанни, интелигентни, емоционални жени, готови за семейство. Единствената, която отговаря на всичко това е Елена. На Меган не и достига излъчване и няма химия. Виктория има серизни проблеми, които прозират вече няколко пъти, очевидно ще доведат и до въпросната постъпка, за която съжалява. При Ирина според мен също чисто физически.. как да кажа, просто Евгени е прекалено дребен за нея, трябва си ѝ здрав мъж. Останалите са малки и на години, и на акъл, и на поведение..
Виж целия пост
# 292
Алиса, мисля че в миналогодишната тема след финала за Ергенът си го писала също и питах скоро дали това важи и тук. Отговориха ми, че тази година е по-различно и можело да се следват всички. А аз питах, защото бях чела, че Меган като цяло не е активна в СМ след предаването и се чудех да не е третата финалистка.
в Инстаграм Меган споделя често, аз я следвам.
Виж целия пост
# 293
Ето по-хубав кадър на банския от партито край басейна, на мен гърбът ми се вижда различен. Но предполагам някои от девойките имат по повече от един бански (като Валерия).


Иначе ми прави впечатление как от отпадналите момичета тези, които са близки с Елена, се изказват зле за Евгени, а тези, които не я харесват, го хвалят. За мен това е до някъде показателно, че Елена не е спечелила.

И аз забелязвам тази тенденция в изказванията на напусналите момичета. Днес в Комеди клуб дори направо заявиха, че Валерия е била много влюбена в Евгени. Не знам, но си мисля, че щяха да пожалят чувствата и ако е загубила финала. Също ми направи впечатление изказването на Теодора  при Натали от БТВ, че все още смята Валерия за фаворитката и писмата били от по-съществено значение от материалните дарове. Та, мисълта ми е, че или се опитват завоалирано да говорят или чистят имидж по някакъв начин. Повечето от момичетата се застъпват за Габи и казват, че е имало доста повече провокации от показаното, предимно от отбора на интелектуалките и нещата зад кадър са стояли по различен начин…
Виж целия пост
# 294
E, разбира се те не излъчват всичко .
Виж целия пост
# 295
Между другото, одеве рових за дамата с банския и видях клип от срещата с Валерия, но там тя е с черен половинки бански.

Иначе ето това намерих и май не е Валерия, но Виктория ли е, коя е 🤔

Не е Виктория нейният нос е не толкова "идеален"... Не съм сигурна, но ми прилича на Джия, Макар че тя има по-плътни устни, но ми прилича на нейния профил.
Не е ли Валерия от много ранен епизод край басейна?
Виж целия пост
# 296
Между другото, одеве рових за дамата с банския и видях клип от срещата с Валерия, но там тя е с черен половинки бански.

Иначе ето това намерих и май не е Валерия, но Виктория ли е, коя е 🤔

Не е Виктория нейният нос е не толкова "идеален"... Не съм сигурна, но ми прилича на Джия, Макар че тя има по-плътни устни, но ми прилича на нейния профил.
Не е ли Валерия от много ранен епизод край басейна?

Да, това е Валерия.
Виж целия пост
# 297
Знаем, че Евгени стяга сватба. В промото са Елена с розовата рокля и пръстен с предложение. Твърде очеизвадно е тя
да е победителката. Но вероятно тя е избраницата. А победителката в предаването е друга. Аз съм склонна да вярвам, че е Ирина.
Това, че Валерия и Евгени не се следват в иг, за мен е за заблуда. Очаква се да си мислим, че щом не го следва, това е нарочно и тя е победителката. Да, ама не 🙂
Виж целия пост
# 298
Не знам дали е коментирано, но ако върнем лентата назад още повече, може би е добре да погледнем интрото на сезона, което е снимано във военния клуб с маските. В него от момичетата, които все още са в къщата, липсват:
Ивелина, Пам, Елисавета, Елена, Валерия и Меган.

На мен все още ми се иска Мика да е в топ 3, но и топ 5 за нея ме устройва. Simple Smile Обаче като се замисля, силно ме съмнява потенциалната победителка да я сложат в интрото. Все пак не трябва победителката и Евгени да се виждат на публични места по договор, нали така?

А иначе - след като рових известно време по профила на майката на Елена, реших да видя и с баща ѝ какво се случва. Simple Smile Антон Сергов, собственик на plovdivair и letene.bg и крайно неоткриваем онлайн човек.

Бащата на Евгени - Танко Генчев също. Два месеца преди сезона обаче Евгени е учредил рекламна агенция в Пловдив, а с цялото ми уважение към Валерия, обаче по-добро бизнес попадение от Елена, която е копирайтър с дългогодишна практика за брандове като kana wonders, storytell и др., здраве му кажи Simple Smile
Виж целия пост
# 299
“Преди сезона” - означава преди началото на излъчването или преди началото на снимките?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия