Спойлери от реалити предавания - тема 11

  • 207 779
  • 2 490
# 360
Аз продължавам да търся следи коя може да е жената с целувката в басейна и случайно видях, че тази, с която скачат от скалата, е също с цял черен бански:


Опитах и да светна малко снимката с целувката и да я поизчистя - ако някой е по-добър физиономист и може да каже коя е жената: Това е Айлин.


Виж целия пост
# 361
И според мен е Айлин . Косата има същия червеникав оттенък и формата на лицето е нейна .
П.П. Този ЕрГен как се въздържа с тези страсти 🫣
Виж целия пост
# 362
Що па да се въздържа 😁
Виж целия пост
# 363
И според мен е Айлин . Косата има същия червеникав оттенък и формата на лицето е нейна .
П.П. Този ЕрГен как се въздържа с тези страсти 🫣

Ако е Айлин с втората среща и аха-аха са станали по-интимни нещата в Басейна, споделянията за бъдещ скандал между Айлин и Валерия ще са съвсем логични.

За мен повече прилича на Ирина ама все повече я отписвам Карабаджака, а и нещо не мога да си я представя с ентусиазъм да скача в морето. Grinning
Виж целия пост
# 364
Това е по-кльощаво от Айлин в ръцете. Виктория?
Виж целия пост
# 365
Има червеникъв оттенък и като за Микаела.
Виж целия пост
# 366
Има червеникъв оттенък и като за Микаела.
Нищо червено не виждам аз, освен отзад паравана...
Виж целия пост
# 367
И според мен е Айлин . Косата има същия червеникав оттенък и формата на лицето е нейна .
П.П. Този ЕрГен как се въздържа с тези страсти 🫣

Ако е Айлин с втората среща и аха-аха са станали по-интимни нещата в Басейна, споделянията за бъдещ скандал между Айлин и Валерия ще са съвсем логични.

За мен повече прилича на Ирина ама все повече я отписвам Карабаджака, а и нещо не мога да си я представя с ентусиазъм да скача в морето. Grinning
+
И на мен ми прилича на Ирина. И така голямото баджаче от снимката с влизането в басейна по ми се вързва
Виж целия пост
# 368
Аз мисля, че доста от "намеците", които приписваме на Елена, са изсмукани от пръстите. Виждаме и тълкуваме както ни се иска на нас. Жената може и за марулите й на село да напише нещо и ние все ще го извъртим към Ергенът. Иначе е нормално участничките да пишат за преживяванията си в предаването и как са се чувствали, особено след като в излъчения епизод се е случило нещо важно с тяхно участие.
Виж целия пост
# 369
Скрит текст:

Скрит текст:

На пръв поглед си прилича правописа от писмата и Ергенчовия, но има и разлики в изписването на "к-тата" и "и-тата". Тези писма Щеревица и сие са си ги писали (освен че съчинявали) предварително, само не са знаели на кого ще ги "пробутват" затова няма и обръщение  в началото на текста. Едно писмо по принцип винаги, ама винаги е с обръщение в началото, за да е сигурен пищещия писмото, че конкретно точния човек го чете и знае, че е адресирано до него, а не в края. Името в края явно после в движение са го добавили, в зависимост как се  развива сюжета. Поне да бяха написали името ѝ галено, че да хване някакъв дикиш, пък то...и тук се изложи Щеревица.
С Инстаграма му не се наемам да правя сравнения, защото е възможно друг да му го ръководи, нищо че (уж) той отговаря понякога в коментарите.
Когато чувстваме някой близък, винаги се обръщаме с него на малко име, галено, прякор и т.н. Така скъсяваме дистанцията и показваме отношението.
Виж целия пост
# 370
Аз мисля, че доста от "намеците", които приписваме на Елена, са изсмукани от пръстите. Виждаме и тълкуваме както ни се иска на нас. Жената може и за марулите й на село да напише нещо и ние все ще го извъртим към Ергенът. Иначе е нормално участничките да пишат за преживяванията си в предаването и как са се чувствали, особено след като в излъчения епизод се е случило нещо важно с тяхно участие.

Е колко изсмукано от пръстите да е:

- Имам необходимост от хора, градска среда и пресечната точка в техните истории, колкото и да обичам спокойния живот на село. След равносметката е време за промяна, а и в града под тепетата не съм живяла от ученичка. Да видим може ли Пловдив да ми е Бристол.
- Сигурна съм, че напролет ще има не въгленчета, а цял bonfire, заради спестения емоционален заряд.
Има и още, пожелавам си само тая кристална чаша с бъбли пълна и правилните човеци, с които да я споделям.
Останалото е на върха на пръстите и в дълбините на сърцето. ❤
- Chandelier-тата ми го говорят, Телецът в мен слуша, притаява дъх и си прави ментални бележки, че таваните на следващото жилище трябва да са толкова високи, че да поберат подобен мастърпийс, под който да се лее шампанско, да се закусва с хайвер Белуга и висок къдрав мъж да ми масажира стъпалата, без дори да е помолен за това. Просто защото знае какво искат жените, а и чува езика на Chandelier-тата.
- Възхитата и менталният фетиш, които изпитвам към ръцете се зародиха преди няколко години, когато се бях отдала на експериментиране с осъзнатото сънуване.
- Манифестирам си мир, разкош, кристален звън, отпечатъци от червено червило по белия ревер на ризата му (защото не му пука и предпочита моята преливаща страст пред мними “напрежонки”) плажни вълни, красив ум, широки усмивки

И това са описания към постовете ѝ след края на снимките и много преди да започне предаването. Или рязко се е влюбила в някой къдрав, с когото тепърва ще разкрива нещо тая пролет и той също е бил желан от, цитирам "мними напрежонки", или нещата са ясни.
Виж целия пост
# 371
Все повече се замислям за разговора между Елена и Айлин.
Аз имам друг прочит: Ако искаш този мъж, действай и по другите струни. Не само с усмивки и лигавене. Покажи коя си и разкрий пред него своята същност. Забрави за останалите. Ако си само за играта, просто се откажи, защото ако победиш идва сложното.

Айлин е умна. Много добре разбра Елена какво и каза. Този разговор според мен, ще обърне на 180 гр. Представянето на Айлин. Но това няма да се хареса на Валерия и ще започнат интригите и ще се стигне до излизането на Айлин.
Това беше началото на преломния момент в отношенията между Айлин и Валерия.
Елена изигра този ход ва банк. Разчиташе на острият ум на Айлин, предвид спорта който тренира.

Ех, че е интересно тук при вас...
Виж целия пост
# 372
Привет детективки! Това е определено най-занимателната тема, КГБ и т.н. пасти да ядат. За съжаление май само на догадки сме за победителката…
Да се включа и аз - според мен е басейна е Микаела, вижте високите скули. И Ирина има такива, но е с по-пухкаво, късо лице. Може да е и Боряна,  но тя има по-къса коса и няма червеникъв оттенък. Но някакси на тази снимка, така изсветлена, много ми прилича на Мика. Не че има значение за края де, целувките са доста инфлационарни тук

Опитах и да светна малко снимката с целувката и да я поизчистя - ако някой е по-добър физиономист и може да каже коя е жената:


Виж целия пост
# 373
Аз мисля, че доста от "намеците", които приписваме на Елена, са изсмукани от пръстите. Виждаме и тълкуваме както ни се иска на нас. Жената може и за марулите й на село да напише нещо и ние все ще го извъртим към Ергенът. Иначе е нормално участничките да пишат за преживяванията си в предаването и как са се чувствали, особено след като в излъчения епизод се е случило нещо важно с тяхно участие.

Е колко изсмукано от пръстите да е:

- Имам необходимост от хора, градска среда и пресечната точка в техните истории, колкото и да обичам спокойния живот на село. След равносметката е време за промяна, а и в града под тепетата не съм живяла от ученичка. Да видим може ли Пловдив да ми е Бристол.
- Сигурна съм, че напролет ще има не въгленчета, а цял bonfire, заради спестения емоционален заряд.
Има и още, пожелавам си само тая кристална чаша с бъбли пълна и правилните човеци, с които да я споделям.
Останалото е на върха на пръстите и в дълбините на сърцето. ❤
- Chandelier-тата ми го говорят, Телецът в мен слуша, притаява дъх и си прави ментални бележки, че таваните на следващото жилище трябва да са толкова високи, че да поберат подобен мастърпийс, под който да се лее шампанско, да се закусва с хайвер Белуга и висок къдрав мъж да ми масажира стъпалата, без дори да е помолен за това. Просто защото знае какво искат жените, а и чува езика на Chandelier-тата.
- Възхитата и менталният фетиш, които изпитвам към ръцете се зародиха преди няколко години, когато се бях отдала на експериментиране с осъзнатото сънуване.
- Манифестирам си мир, разкош, кристален звън, отпечатъци от червено червило по белия ревер на ризата му (защото не му пука и предпочита моята преливаща страст пред мними “напрежонки”) плажни вълни, красив ум, широки усмивки

И това са описания към постовете ѝ след края на снимките и много преди да започне предаването. Или рязко се е влюбила в някой къдрав, с когото тепърва ще разкрива нещо тая пролет и той също е бил желан от, цитирам "мними напрежонки", или нещата са ясни.

Към това бих добавила и нееднократното споменаване за съдбовна промяна в живота й.
Виж целия пост
# 374
Към това бих добавила и нееднократното споменаване за съдбовна промяна в живота й.
Еми разочарованието от Ергена може да й е подействало като шамар и да е решила да промени нещо кардинално в живота си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия