Спойлери от реалити предавания - тема 11

  • 207 785
  • 2 490
# 2 355
Ох, такава скука тази седмица, никакво развитие, че и реално никой не изгони...
Сагата с Айлин е страшен цирк, но според мен тя няма да се върне, само така го представиха. Реално не я дадоха как се връща. Поискала е да говори с Евгени, за да си изяснят нещата уж (тотален сценарий), после са разрешили и на Валерия да я види и да се сбогуват и после продукцията е решила да вкара още интрига, че то е страшна скука от отдавна и са накарали Валерия да излъже останалите, че Айлинката се връща на коктейла и те затова я чакат там, но тя така и не идва. Така им виждам плоския сценарий аз.

Друго, което ми е много интересно е дали Генчо вижда всички неща, за които днес разпитваше Айлин във Валерия, защото за мен двете си приличат - още са доста млади, не съвсем ориентирани, без много опит в отношенията (особено Валето). От такива момичета е странно да очаква веднага да му се обяснят в любов, да се оженят и да му родят деца. Особено в тази изкуствена среда. Та, да разпита и другата фаворитка по тези наболели за него въпроси, иска ми се да видя тя какво ще му отговори.

В другия епизод Елена ще го пита дали я харесва като жена, дали го привлича по този начин... Не е ок тази несигурност, обикновено отблъсква мъжете. Интересно ми е обаче оперираният от такт Ергени как ще отговори. Правилният ход, ако наистина харесваш някого, е да го награбиш и да му покажеш колко всъщност го харесваш и го желаеш. Да видим, не съм оптимистично настроена... Laughing

В ИГ Генчо май беше пуснал стори, че ще си прави акаунта private. Дали не му понася вече хейтът?
А Валерия е публикувала следното "Don’t turn off my lights then complain about my darkness". Не знам дали се опитва нещо да намекне, но ми се струва интересно.
Виж целия пост
# 2 356
Имам предположение на база всички спойлери пуснати дотук. Обрата, за който говореше Наум е този явно. Нагласите на продукцията са били, че Айлин ще е победител ако предаването свърши за две седмици. След днес провелия се разговор Ергени гони Айлин. И те са в шок губят си победителката за втора поредна година, сторилайна им отива на кино. Резервния план Валерия е същият типаж като Айлин, но е тип Капитанова всичко отива на кино. Пак зрителите намаляват, затова правят това с обрата, всички подмятания и т.н. Сега ще изкарат някой коментар на Евгени, че досега е усещал само химията с Валерия, но вече е видял дълбочината и т.н. Ще впрегнат приятелката да и каже туй онуй какво го е отблъснало, за да може Валерия да не сгреши така като нея. Не не я връщат Айлин просто си градят сериала за напред. Това е да очакваме обрат ще вземе Валерия.
Не мислех, че ще бъда по-разочарована след миналогодишното фиаско, ама на получи се. Сега за Ерген 1 см потвърди вчера, че е бил обвързан, ся чакам тоя след 1 година да каже, че децата му се гордеят че са го давали по телевизията.
Виж целия пост
# 2 357
Ако Евгенчо беше влязъл наистина за да си търси мома , щеше да е доста прецакан :
Елена/човек на продукцията, главна роля, бъдещ редактор на такива като Генчо.

Валерия,Айлин, etc. / твърде млади за " Стопанка на къщата" , записали се преди дори да знаят кой ще е Ергенът, да ги види родата и знатните ергени по телевизора.Убавици.

Габи и Елисавет / за да ръсят грубости и да създават драма, докато останалите моми се ориентират срещу кого да съскат.

Какъв е реално избора на Генчо, от 5-6 по-невзрачни моми да избере най-дашната.

Но уви, ще си гледаме главните героини до финал, дори и да знаем, че е бутафория.
Елена се раздава наистина много, жалко, че е слаба актриса. Но пък за редактор в следващия сезон ще е супер.
Валерия се пробва за главна роля, може би ако оправи говоренето през зъби и скандалджийския тон, може и да има успех в отрицателни роли🙂 Евгенчо й се точи, агнешко иска, но едва ли ще е дългосрочно, ако нещо стане.
 
Коя е третата финалистка е интересно, някоя с поддържаща роля ще изкочи напред , и дано тя спечели, че двете титулярни очевидно не стават. Според мен.
Виж целия пост
# 2 358
Айлин няма да се върне в шоуто. Ще дойде, само за да проведе разговор с Ергени и да си каже каквото има, защото е останала неразбрана според нея. После Валерия ще има за задача да излъже другите, че Айлин се завръща наистина и ще им гледаме сеира. Ирина веднага изкряка "Ама не е честно" и Валерия ще ги подреди колко ниско самочувствие имат, щом се притесняват от конкуренцията. Wink
Скрит текст:
А иначе е криндж до кринджа... Joy Генчо иска от 23-годишни момиченца да са сигурни, че искат да се омъжат за него и да му раждат деца след 2 срещи, "дълбоката интелектуалка" задава въпроси "желаеш ли ме, сексапилна ли съм ти" (щом се е стигнало до този въпрос, отговорът е пределно ясен) и да не изброявам повече... А Генчо как флегматично говори, как върти очи като индиец и гледа изпод вежди момите като строг преподавател на изпит, и как търси със зор правилните думи, убедена съм, че и Айнщайн не е напрягал така мозъчните си клетки, докато е измислял теорията на относителността.
Миналият сезон беше много по-вълнуващ с всичките си кусури и простотии.
Виж целия пост
# 2 359
Ако РиП спечелят един за друг, направо всички реалити предавания ще бъдат спечелени от най-неприятните хора, начело с Валерия. Остава и Едис да спечели Сървайвър и фиаското ще е пълно.
Виж целия пост
# 2 360
Криси и Арти кога отпадат ?
Виж целия пост
# 2 361
Този сезон е по-различен и може би по-скучен, защото е по-реален, не е по сценарии и да му се казва кой да гони като при Виктор. Там всичко беше режисирано. Тук Ергени търси любовта, но и той май не е узрял като Айлинката. Печели Валерия и с нея готви сватба, ако докрая на шоуто успеят да запазят връзката си... 😀
Виж целия пост
# 2 362
Криси и Арти кога отпадат ?
Аз не искам те да отпадат, а да победят, но май няма да са те, ако единственият появил се спойлер за Един за Друг се окаже верен Disappointed
Виж целия пост
# 2 363
Този сезон е по-различен и може би по-скучен, защото е по-реален, не е по сценарии и да му се казва кой да гони като при Виктор. Там всичко беше режисирано. Тук Ергени търси любовта, но и той май не е узрял като Айлинката. Печели Валерия и с нея готви сватба, ако докрая на шоуто успеят да запазят връзката си... 😀
Ама как ще печели Валерия, айде моля Ви се! Генчо иска жена за съпруга, а и кой мъж ще представи това чудо на майка си, още повече, че той си казва ясно, че мнението на мама е важно!
Виж целия пост
# 2 364
Дами, тук наистина са най-адекватните коментари!
И аз като много от вас, веднага след промото си казах Айлин всъщност не се връща и продължавам да го мисля, но ето малко расъждения защо според мен има и вариант да я връщат наистина:

Това не е Биг Брадър да поставя мисии на участничките, т.е. ако Валерия решава да излъже, че се връща или сама си го измисля (кеото ми идва малко като гавра с труп:)) или Айлин я кара (което пак ми е малко гавра със самата себе си).

На пейката Валерия изглежда много радостна- ако Айлин е там само за разговор с Генчо и после си тръгва не би ли следвало Валерия да е тъжна-в крайна сметка дали е дошла за половин час там и си тръгва, то същото-пак отпада.

Ако я върнат се създава огромно напрежение между двата лагера- нещо, от което продукцията има най-голям интерес.

Все пак си мисля, че наистина не я връщат, а за самото й изгонване-или наистина Гената този сезон сам решава, или продукцията решава да подготви почвата вече за спечелването на Валерия (някак не е много ок да се мляска до последно и с двете).

ПП: Харесвам Елена, но вече и личи колко се понатъпка с комплекси относно външния си вид покрай хубавелките в къщата. (казвам го с тъга)

Това от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 2 365
Позволих си да бъда толкова категорична,защото го знам от сигурни източници.
Реално той е най-близък с Валерия и Елена,а с Елена е видимо,че я харесва като човек, но не го привлича особено и нещата са малко насила в тази насока. Валерия е много злобна и колкото и да се стараят да я направят "по-добра" не става, та да видим
дали организираната сватба ще се състои.
 
Този сезон е по-различен и може би по-скучен, защото е по-реален, не е по сценарии и да му се казва кой да гони като при Виктор. Там всичко беше режисирано. Тук Ергени търси любовта, но и той май не е узрял като Айлинката. Печели Валерия и с нея готви сватба, ако докрая на шоуто успеят да запазят връзката си... 😀
Ама как ще печели Валерия, айде моля Ви се! Кой мъж ще представи това чудо на майка си, още повече, че Генчо си казва ясно, че мнението на мама е важно!
Виж целия пост
# 2 366
Спойлерът за Радина е от самите тях,по коментарите във фейса съдя че сами са се похвалили,че са спечелили,което за мен не е никаква гаранция.Като им знам фалшивото поведение,като нищо ще се изкарат победители,заради самото участие и че са намерили "приятели" там.Не виждам в каква игра ще успеят да победят Криси,та според мен лъжат за да не признаят загубата си,и удобно ще извъртят "победата си",като се види реалния победител.До сега само за Иска имаше и беше сигурен спойлера първата година,миналата година за Боби никой не подозираше дори.
Виж целия пост
# 2 367
Спойлерът за Радина е от самите тях,по коментарите във фейса съдя че сами са се похвалили,че са спечелили,което за мен не е никаква гаранция.Като им знам фалшивото поведение,като нищо ще се изкарат победители,заради самото участие и че са намерили "приятели" там.Не виждам в каква игра ще успеят да победят Криси,та според мен лъжат за да не признаят загубата си,и удобно ще извъртят "победата си",като се види реалния победител.До сега само за Иска имаше и беше сигурен спойлера първата година,миналата година за Боби никой не подозираше дори.
Дано да си права, лещичке Grinning Плиткови са ми толкова неприятни и напрягащи, че дори и онзи малоумник и жена му да спечелят, ще съм по-доволна.
Виж целия пост
# 2 368
Ако РиП спечелят един за друг, направо всички реалити предавания ще бъдат спечелени от най-неприятните хора, начело с Валерия. Остава и Едис да спечели Сървайвър и фиаското ще е пълно.

От познати разбрах, че РиП дори не са в топ 4.
Виж целия пост
# 2 369
Ами надявам се и аз,видя се че Радина я няма във физическата част,а всяка година финала има такава.Отделно не може във всички реалитита да спечелят злобните,трябва няква вселенска справедливост в най-нормалното и позитивно предаване до миналия сезон 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия