Сагата с Айлин е страшен цирк, но според мен тя няма да се върне, само така го представиха. Реално не я дадоха как се връща. Поискала е да говори с Евгени, за да си изяснят нещата уж (тотален сценарий), после са разрешили и на Валерия да я види и да се сбогуват и после продукцията е решила да вкара още интрига, че то е страшна скука от отдавна и са накарали Валерия да излъже останалите, че Айлинката се връща на коктейла и те затова я чакат там, но тя така и не идва. Така им виждам плоския сценарий аз.
Друго, което ми е много интересно е дали Генчо вижда всички неща, за които днес разпитваше Айлин във Валерия, защото за мен двете си приличат - още са доста млади, не съвсем ориентирани, без много опит в отношенията (особено Валето). От такива момичета е странно да очаква веднага да му се обяснят в любов, да се оженят и да му родят деца. Особено в тази изкуствена среда. Та, да разпита и другата фаворитка по тези наболели за него въпроси, иска ми се да видя тя какво ще му отговори.
В другия епизод Елена ще го пита дали я харесва като жена, дали го привлича по този начин... Не е ок тази несигурност, обикновено отблъсква мъжете. Интересно ми е обаче оперираният от такт Ергени как ще отговори. Правилният ход, ако наистина харесваш някого, е да го награбиш и да му покажеш колко всъщност го харесваш и го желаеш. Да видим, не съм оптимистично настроена...

В ИГ Генчо май беше пуснал стори, че ще си прави акаунта private. Дали не му понася вече хейтът?
А Валерия е публикувала следното "Don’t turn off my lights then complain about my darkness". Не знам дали се опитва нещо да намекне, но ми се струва интересно.
Генчо иска от 23-годишни момиченца да са сигурни, че искат да се омъжат за него и да му раждат деца след 2 срещи, "дълбоката интелектуалка" задава въпроси "желаеш ли ме, сексапилна ли съм ти" (щом се е стигнало до този въпрос, отговорът е пределно ясен) и да не изброявам повече... А Генчо как флегматично говори, как върти очи като индиец и гледа изпод вежди момите като строг преподавател на изпит, и как търси със зор правилните думи, убедена съм, че и Айнщайн не е напрягал така мозъчните си клетки, докато е измислял теорията на относителността.
Плиткови са ми толкова неприятни и напрягащи, че дори и онзи малоумник и жена му да спечелят, ще съм по-доволна.