Кралски работи и клюки- април 2023

  • 63 688
  • 670
# 330
И принцесите Катерина-Амалия и Ариана имат ангажимент - на концерт в Ротердам
Виж целия пост
# 331
Браво. Много са хубави двете принцеси.
Виж целия пост
# 332
Нидерладнците са на концерта за деня на краля, който наближава.
Много хубави всички. Единствено колана и обувките на Максима и обувките на Лорентин не ми харесват.






Виж целия пост
# 333
Колко ангажименти има годишно Максима? Имам чувството, че всеки ден е някъде, не се спира.
Виж целия пост
# 334
Принцесите много ми харесаха. Амалия е чудна! Тоалетът на Максима не ми харесва много, най- вече заради обувките.
Виж целия пост
# 335
Тия висулки при Максима от колана ли са?
Роклята не е лоша,  обаче този път аксесоарите нещо не пасват.
Виж целия пост
# 336
Колко ангажименти има годишно Максима? Имам чувството, че всеки ден е някъде, не се спира.
 Освен кралските ангажименти тя има и такива към международни организации за това са повече ангажиментите ѝ.
Член е на Холандския комитет по предприемачество.
Специален защитник на Генералния секретар на ООН за приобщаващо финансиране за развитие.
Почетен президент на Г-20 „Глобално партньорство за финансово включване“.
Член на Управителния съвет на Системната инициатива на Световния икономически форум за оформяне на бъдещето на финансовите и паричните системи .
Член на Управителния комитет на Консорциума за управление на цифровите валути на Световния икономически форум .
 Ето ти таблици за публичните кралски работни ангажименти.
Скрит текст:
е

Ули от колана са.Да, аксесоарите и обувките развалят визията и за мен.
Виж целия пост
# 337
Най-после Амалия я облякоха добре!
Виж целия пост
# 338
Амалия много ми хареса, най-вече сребристи обувки. Аз обичам такива.
Виж целия пост
# 339
Летисия ми е малко студена и безлична като държание, но определено е модна икона. Отбелязват 100 годишнина от първия медицински полет в Испания.

Виж целия пост
# 340
Кейт и Уилям са пристигнали в Бирмингам.
Харесва ми цвета на роклята на Кейт и обувките! 😍 Захвърлила е явно вече палтата.

Виж целия пост
# 341
На Максима косата напоследък изглежда много добре, дано така да продължи.

Нидерладнците са на концерта за деня на краля, който наближава.
Много хубави всички. Единствено колана и обувките на Максима и обувките на Лорентин не ми харесват.
...


Много хубавки са принцесите, малката вече почва да прилича на госпожица, доскоро си беше детенце.
Виж целия пост
# 342
Лана и аз го забелязах, може и екстеншъни да са добавени, но ми харесва.
Шарлийн и Алберт вчера посешават залата на славата RC Toulon.



Много ми харесва как изглежда напоследък Шарлийн.
Летисия понеже е с прилична дължина панталон ми харесва така.
Иначе ако беше рибарски щеше да е смешно.
Виж целия пост
# 343
На мен също ми прави впечатление как живецът се е върнал в Шарлийн- усеща се в погледа и.
Виж целия пост
# 344
Още снимки от днес
Много е красива и елегантна Катрин. Цветът на роклята е разкошен!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия