Политиката в България - Тема 4

  • 711 068
  • 23 521
# 20 565
Те могат да обвиняват Божков за Пригожин по друго дело. По това с данъците, Борисов и компания си е отделно. Ако е вярно, че е дал хиляди документи на американците, и евентуално те са му "позволили" да се прибере, Сарафов няма да има много поле да шава. Не може да си позволи да пренебрегне свидетелски показания на такъв силен свидетел. А и не би трябвало той да "позволи". Има си прокурори по делото.
мисля че Божков не е свидетел, страна по евентуално дело, както и споменатите от него. свидетелите са извън този кръг. Божков казва, че е давал - Борисов отрича. кой казва истината?
прокуратурата ще събира доказателства и после внася обвиненията в съда.
Виж целия пост
# 20 566
Мого искам да чуя какви са заплахите, отправени от Емин. "Ще дам документите на министъра" какво значи? Всеки може да си даде документите на когото пожелае. Искам да чуя кога е казал "ще ви уволнят", "ще ви стъжня живота", "ще ви пребия" и тн. Това вече е заплаха. А ако думите на сестрата се окажат верни, искам този човек да си ходи, защото не е лошо ДБ да се освобождава от мършата. Добре би било и за партията, и за избирателите.
Виж целия пост
# 20 567
Последното го твърдя от вчера,но за това ми е платено,хах.Много ясно,че всяка партия трябва да се чисти от хора,които злоупотребяват със служебно положение, проявяват непристойно поведение  и се показват в античовешка светлина./а някои партии като цяло трябва да бъдат обект на проверка,заради античовешка риторика/НО поради това,че всеки си драска каквото пожелае и изкривява,манипулира в угода на една или друга страна,се надявам,че истината ще излезе.
Последното е,че детето на Емин пострадало в резултат на домашно насилие/според някои медии,които го подмятат на база тролски постове във фб,но с въпросителна ,за да не ги осъдят/.Такива висоти на журналистическа гняс са ми особено "приятни",но то да бяха само тези конкретно.
Виж целия пост
# 20 568
Лорд, ти да нямаш някакво раздвоение на личността?
Къде ги намираш тези неща, че ще обвиняват Божков за бизнес с Пригожин? Ясно е за какво е издирван и именно по тези обвинения е задържан.
Ако прокуратурата реши да разследва връзките му с Пригожин, това няма да се отрази на това, за което го издирваха уж, докато той не се криеш.
По думите на прокурора хазартният бос е поздравил Руската федерация през 2014 г. и е изразил желание да инвестира там. Отново според обвинението, Васил Божков притежавал 51% от хазартна фирма в Крим, която била директно свързана с Евгений Пригожин.


Адвоката каза, че обвинение е представило като част от доказателствената теза връзките с Пригожин. Което за него било абсурдно
Ангел Кънев, прокурорът по делото, бе лаконичен, като подчерта, че всички доводи са били изнесени вътре в съдебната зала. Той не отговори на въпроса какво общо имат отношенията на Божков с чужденци по обвиненията му.

----
Министър Цеков все повече ми пада в очите. Предложил е лобистки поправки, според които за най-тежките камиони, ще плащат най-малко. Логиката - колкото повече рушиш пътя, по-малко плащаш. Тази логика може да ни скара с ЕС, по въпроса за ТОЛ таксите
Виж целия пост
# 20 569
Те могат да обвиняват Божков за Пригожин по друго дело. По това с данъците, Борисов и компания си е отделно. Ако е вярно, че е дал хиляди документи на американците, и евентуално те са му "позволили" да се прибере, Сарафов няма да има много поле да шава. Не може да си позволи да пренебрегне свидетелски показания на такъв силен свидетел. А и не би трябвало той да "позволи". Има си прокурори по делото.
мисля че Божков не е свидетел, страна по евентуално дело, както и споменатите от него. свидетелите са извън този кръг. Божков казва, че е давал - Борисов отрича. кой казва истината?
прокуратурата ще събира доказателства и после внася обвиненията в съда.


Как да не е свидетел? Нали е разговарял с тези хора?
Виж целия пост
# 20 570
Те могат да обвиняват Божков за Пригожин по друго дело. По това с данъците, Борисов и компания си е отделно. Ако е вярно, че е дал хиляди документи на американците, и евентуално те са му "позволили" да се прибере, Сарафов няма да има много поле да шава. Не може да си позволи да пренебрегне свидетелски показания на такъв силен свидетел. А и не би трябвало той да "позволи". Има си прокурори по делото.
мисля че Божков не е свидетел, страна по евентуално дело, както и споменатите от него. свидетелите са извън този кръг. Божков казва, че е давал - Борисов отрича. кой казва истината?
прокуратурата ще събира доказателства и после внася обвиненията в съда.


Как да не е свидетел? Нали е разговарял с тези хора?
участник е. свидетел е случайно присъстващ чул, видял  и необвързан с проблема.
за това дадох примера с Божков и Борисов. на кой от двамата "свидетели" да вярваш ?

за изборите -
https://dnes.dir.bg/na-fokus/mihail-konstantinov-pred-dir-bg-izt … ne-govori-za-tova
Виж целия пост
# 20 571
Не знам защо се хващате за тия камери в Пирогов. Почти невероятно е охранителните камери да записват звук. Каквото и да се види, а то едва ли е как Емин хваща някой за гушата, няма да стане ясно какви са били разменените реплики между тях.

Потвърждавам от личен опит, че в София досега винаги за спешни състояния на деца та са ме пращали към Пирогов.
Виж целия пост
# 20 572
Те могат да обвиняват Божков за Пригожин по друго дело. По това с данъците, Борисов и компания си е отделно. Ако е вярно, че е дал хиляди документи на американците, и евентуално те са му "позволили" да се прибере, Сарафов няма да има много поле да шава. Не може да си позволи да пренебрегне свидетелски показания на такъв силен свидетел. А и не би трябвало той да "позволи". Има си прокурори по делото.
мисля че Божков не е свидетел, страна по евентуално дело, както и споменатите от него. свидетелите са извън този кръг. Божков казва, че е давал - Борисов отрича. кой казва истината?
прокуратурата ще събира доказателства и после внася обвиненията в съда.


Как да не е свидетел? Нали е разговарял с тези хора?

участник е. свидетел е случайно присъстващ чул, видял  и необвързан с проблема.
за това дадох примера с Божков и Борисов. на кой от двамата "свидетели" да вярваш ?

за изборите -
https://dnes.dir.bg/na-fokus/mihail-konstantinov-pred-dir-bg-izt … ne-govori-za-tova

Той не е свидетел, ., но според адвоката най-вероятно ще стане защитен свидетел. А това е друго, може да си участник, но сключваш сделка с обвинението.

https://news.bg/crime/advokat-ne-izklyuchva-bozhkov-da-stane-zas … ten-svidetel.html
Виж целия пост
# 20 573
Те могат да обвиняват Божков за Пригожин по друго дело. По това с данъците, Борисов и компания си е отделно. Ако е вярно, че е дал хиляди документи на американците, и евентуално те са му "позволили" да се прибере, Сарафов няма да има много поле да шава. Не може да си позволи да пренебрегне свидетелски показания на такъв силен свидетел. А и не би трябвало той да "позволи". Има си прокурори по делото.
мисля че Божков не е свидетел, страна по евентуално дело, както и споменатите от него. свидетелите са извън този кръг. Божков казва, че е давал - Борисов отрича. кой казва истината?
прокуратурата ще събира доказателства и после внася обвиненията в съда.


Как да не е свидетел? Нали е разговарял с тези хора?
участник е. свидетел е случайно присъстващ чул, видял  и необвързан с проблема.
за това дадох примера с Божков и Борисов. на кой от двамата "свидетели" да вярваш ?


Участник е и свидетелства за разговори водени с тримата. Застава пред разследващи прокурори и започва да дава сведения.
Виж целия пост
# 20 574
Абсурдното е да си само свидетел, при положение че имаш 19 обвинения.
Виж целия пост
# 20 575
Което не изключва да е участник и свидетел, нали?

Прокуратурата ще преглежда отново "Турски поток", заради изнесената информация тези дни - https://www.bta.bg/bg/news/bulgaria/national-news/514753-prokura … yTmucDSdVIbtkTEwQ

Утре е 1 септември и ще започва големият цирк.
Виж целия пост
# 20 576
Нищо няма да открият. Нали ако има развитие на делата срещу Борисов пада правителството.
Виж целия пост
# 20 577
Което не изключва да е участник и свидетел, нали?
Предполагам под "участник" имаш предвид обвиняем. Всички са участници в процеса. Може да е свидетел не по това обвинение, по което е обвиняем. Но дано да стане и подсъдим все пак, освен свидетел.
Виж целия пост
# 20 578
Дано по-бързо приключи разследването и се видят записите.
След толкова години партенки, конспирации и пропаганда, как не се научихме да не реагираме прибързано. Всички го правим, от гражданите, през журналистите та до политиците.
А изказването на Такева само го доказва. Не компютри, а компоти. И веднага като стана ясно, че няма да въвеждат украинския като официален, се започна със загрижеността за ромите и турците 😆.
Очевидно новият кабинет наистина много бърка в очите на "патрЕотите"  русофили щом толкова нахъсано търсят гафове.
Това е абсолютно вярно, колкото по голяма активизация на псевдопатриотите наблюдаваме, толкова по зле се развива ситуацията за проруските партии..Интересно какви  проруски изпълнения и опорки ще наблюдаваме в  предстоящата предизборна кампания..Smile.
Виж целия пост
# 20 579
Попи, надали записват звук, но записват кой е присъствал, а и честно, от наблюденията ми, никой обикновено не обръща внимание на изнервени родители, ако ще и да кажат, че Папата ще викнат 😆. Виж, при физическа агресия, охраната се намесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия