ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 112

  • 49 699
  • 745
# 690
Петенце, замразени ягоди (или друг замразен плод), мляко, лед, протеин на прах и съвсем малко ксантанова гума (на върха на лъжичката). Става доста плътен и наяждащ.
Виж целия пост
# 691
Родих се с кокосово мляко, но от тези гъстите в кенчета. Опитай, няма да ти трябват никакви гуми и сгъстители.
Виж целия пост
# 692
зара, разбирам те
за себе си съм решила - обичам, не обичам - ям го, ако е това, което ми трябва
мразя яйца, не обичам риба, по-рядко бих яла месо отколкото сега
обичам картофи, ориз, бял пухкав хляб, сладкиши, сладкиши, сладкиши, алкохол и особено бира
но ям първата група, не втората, защото знам какво ми причинява втората
храната е най-бързият начин да си доставяме удоволствие
за сега се старая да не го търся там
слънцето вън и разни хранителни добавки ми помагат
да видим зимата какво ще правя, защото тогава винаги захвърлям режима и се пускам по нанадолнището като (лоена) топка Grinning
Виж целия пост
# 693
Родих се с кокосово мляко, но от тези гъстите в кенчета. Опитай, няма да ти трябват никакви гуми и сгъстители.

За какво ми е да го правя по- калорично?
Отделно аз мразя каквото и да е било от кокос.
Виж целия пост
# 694
То няма мирис на кокос. Това са полезни мазнини. Мазнини с протеин преди лягане - перфектно.

Както и да е де, ще пробвам и твоята рецепта, че мъжът ми омете всичко вчера. Аз да се оплача, покрай тоя цикъл (още не е дошъл) съм с кило и 800 отгоре 🙄

Нямам търпение да дойде и да си ходи вече. На втория ден олеквам като перце.
Виж целия пост
# 695
Полезни или не, въпрос е на калории все пак, предпочитам да си набавям мазнините от други източници, които харесвам повече. Всеки с предпочитания си, пробвала съм и това кокосово мляко, наистина не го харесвам, не е до миризмата.
И аз съм с ПМС, винаги вадя широките тениски от шкафа по това време, кантара не е мръднал изненадващо, но просто се чувствам по- голяма Grinning
Виж целия пост
# 696
Моля да качите снимка на кенчето кокос, за да знам какво точно да търся.
Виж целия пост
# 697
Честно казано вчера го направих с това на Била. Хареса ми! Иначе ето това на Dragon е доста разпространено и също е ок.



Виж целия пост
# 698
Аз като вариант на сладолед съм правила със замразен банан и замразени ягоди.
На замразен банан като се сложи натурално какао става направо шоколадов сладолед.
Виж целия пост
# 699
Банан не консумирам заради ВГХ. Но това с кокосово масло и ягодки бих опитала. Благодаря за снимките Петенце.
Виж целия пост
# 700
Да се разпиша и аз макар че нямам какво ново да споделя.
Тегло същото, като в последната година.
Ще опитам другата седмица да съм само на череши, има хубави.
Лошото е, че ми е адски натоварено на работа и на обяд огладнявам,  но няма да умра за няколко дни.
Виж целия пост
# 701
Аз след МЦ имам малко връщане назад, но съм под 57, което ме устройва. Тази седмица не можах и да тренирам, заради цикъла и други обстоятелства, но днес оставям детето на свекървата и от понеделник нямам извинения. Трябва да вкарам повече от омразното ми кардио. Продължавам с интервално хранене, някои дни 20:4, други 18:6 или 16:8, правя го според това как се чувствам. Внимавам да не мина на много ниски калории, че щитовидната започва да се сърди 😀
Виж целия пост
# 702
Ку-ку! Кво става банда, много е тихо тук, чак търсих темата да не би да има нова тема и да съм я изпуснала.
Аз да се оплача, че след морето се върнах + 0,500 кг и последните 2 дни съм още +0,300. Кантарът отива на 50,8 и ще въвеждам "огриничителни мерки", щото и да си призная вчера ядох баклава Relaxed Не казвайте на дружките ми от кето темата, че ще ми се карат. Yum
Виж целия пост
# 703
При мен е много трудно, но и аз съм за бой. Излязоха ми страхотни резултати от изследвания. 4,23 захар и 5,1 инсулин. Такива не бях виждала никога. И се отпуснах уикенда. Сега си бера плодовете. Да не говорим, че съм с малко бебе с колики и освен бъркани яйца, друго трудно мога да си приготвя. Та съвсем естествено реших да правя яйчен фаст 🤷🏻‍♀️ ще го правя до събота включително, а в неделя ще лунувам. После се надявам да мога и да готвя, и да хапвам.
Виж целия пост
# 704
+ 0. 5 е ову или мц, не ги броя
(ако не съм яла луканки вчера)

аз на яйца мра от глад, с риба свалям по- добре

тишината в ефира от мен е от екстремни работни срокове, карам си кротко по план, но в петък е мц и се гледаме злобно с кантарчо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия