Тромбофилия, ДВТ, проблеми с кръвотока, прееклампсия - Тема 23

  • 37 628
  • 760
# 300
Благодаря ви , много . Свързах се с Веселина Иванова онлайн , назначи ми изследвания , надявам се да е добра и да имам адекватна терапия , че аз нямам тромбофилия всъщност . Ама си се боцкам ☹
Виж целия пост
# 301
Аз съм безкрайно благодарна от нея няколко пъти вече я препоръчах. Дано Ви помогне .. споделете впечатления!!
Виж целия пост
# 302
Аз съм безкрайно благодарна от нея няколко пъти вече я препоръчах. Дано Ви помогне .. споделете впечатления!!

Днес по телефона беше много любезна и много ме успокой , обясни ми нещата , назначи лечение и тя както момичетата по горе ми казаха,  ако бия Фраксипарин да го слагам всеки ден , аспирина изобщо да не го пия , натраспин да вземам ми каза всяка вечер , мисля да я послушам, пък след резултата тя ще реши. На вас каква терапия и изследвания бяха назначени ?
Виж целия пост
# 303
Момичета здравейте,

Днес бях при проф.Лисичков (много подробно обяснява ) каза ми да обсъдим с АГ дали да започнем терапия с Клексан при подготовката за трансфера или от положителен тест да го започваме,въпросът ми момичета ,че искам да се консултирам с д-р Калчев ,защото май като стигнем до бременност мисля той да ме проследява ,че в Надежда не ми вдъхват доверие ,тъй като изобщо не ми обърнаха внимание на изследванията за тромбофилия ,та въпросът ми е как процедирате вие…чакаме цикъл и ще правим трансфер(но кога точно ще е незнам)кога да запиша час при него ат сега ли или след трансфер(страх ме е да не изпуснем момента,че доколкото знам при него се записват в по-дълъг период часове)
Надявам се да ми разбрахте въпроса,че малко хаотично обяснявам
И не на последно място да ви благодаря ,радвам се ,че ви чета ,благодарение на вас разбрах,че трябва да отида на хематолог за да разбрера,че е нужно да съм на терапия и съм доста въодушевена за предстоящият ни опит
Виж целия пост
# 304
Ако знаеш кога ти е трансфера, записвай час от сега.
Аз вече бременна и вече негова пациентка чаках седмица за час. Да знаеш, че ако сметне, че няма нищо притеснително ще те прехвърли на д-р Чучумишев за следващите прегледи.
Виж целия пост
# 305
Калчев не следи бременност. В смисъл следи, но само в началото, първите няколко седмици.
Освен ако не се е преориентирал в последно време. Но не ми се вярва. Неговата страст е репродуктивната хирургия и да помага на жените да забременеят. След това наблюдава бременността само докато се увери, че се е закрепило.
Виж целия пост
# 306
Така при мен проблемът е в задържането на плода правя аборти в 5-7 г .с  и ми трябва док.който може да се погрижи за задържането на плода и съответно благополучно да завършат , към кой лекар без Сигридов да се насоча от момента на трансфера паралелно с Персенска ,която така или иначе ще трябва да ме следи до 12г.с заради фонда
Виж целия пост
# 307
Задължително на хематолог.  Мможе онлайн  Лято! И аз бях на терапия през ден имам само Асе хомозигот.  Хематолог каза не си за терапия ще следим кръвотока.  Но не и терапия през ден също. Аз мисля и при Тончев да мина -че да се застраховам по добре
Виж целия пост
# 308
Задължително на хематолог.  Мможе онлайн  Лято! И аз бях на терапия през ден имам само Асе хомозигот.  Хематолог каза не си за терапия ще следим кръвотока.  Но не и терапия през ден също. Аз мисля и при Тончев да мина -че да се застраховам по добре

Насито, него много го хвалят и аз ще ходя при него другия понеделник, че пък аз съм с много мутации. Ще дам отзиви после.
Виж целия пост
# 309
Катето, виж темата за Афродита и Станулов.
Виж целия пост
# 310
Кате, Калчев е репродуктивен, следи в ранните седмици, след това праща при Чучумишев, който е фетален АГ и проследява бременност. Станулов също е репродуктивен, не знам да следи бременност.
Виж целия пост
# 311
Репродуктивните следят само в началото. И то не съм сигурна, дали следят бременни, които не са им били пациентки.
Виж целия пост
# 312
Задължително на хематолог.  Мможе онлайн  Лято! И аз бях на терапия през ден имам само Асе хомозигот.  Хематолог каза не си за терапия ще следим кръвотока.  Но не и терапия през ден също. Аз мисля и при Тончев да мина -че да се застраховам по добре

Аз се свързах с Веселина Иванова Пт Токуда , чакам изследванията и да видим на каква терапия ще съм ! Ще чакам да кажете отзиви  от Тончев .
Виж целия пост
# 313
Задължително на хематолог.  Мможе онлайн  Лято! И аз бях на терапия през ден имам само Асе хомозигот.  Хематолог каза не си за терапия ще следим кръвотока.  Но не и терапия през ден също. Аз мисля и при Тончев да мина -че да се застраховам по добре

Аз се свързах с Веселина Иванова Пт Токуда , чакам изследванията и да видим на каква терапия ще съм ! Ще чакам да кажете отзиви  от Тончев .
Аз съм много доволна от нея.Винаги е на линия и е готова да отговори на всеки мой въпрос.
Виж целия пост
# 314
Задължително на хематолог.  Мможе онлайн  Лято! И аз бях на терапия през ден имам само Асе хомозигот.  Хематолог каза не си за терапия ще следим кръвотока.  Но не и терапия през ден също. Аз мисля и при Тончев да мина -че да се застраховам по добре

Аз се свързах с Веселина Иванова Пт Токуда , чакам изследванията и да видим на каква терапия ще съм ! Ще чакам да кажете отзиви  от Тончев .
Аз съм много доволна от нея.Винаги е на линия и е готова да отговори на всеки мой въпрос.
.

Абсолютно , много е любезна и обяснява всичко , логично , на мен лично ми спечели доверието !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия