Пролетта отново е дошла и орисва с безброй пухкави деца ! ~бебеправене 414~

  • 34 226
  • 815
# 570
Одри ❤ благодаря, че попита. Вчера на 12-ти ден от трансфер, бях в Надежда да пусна чхг и на разговор с доктора какво следва. Чхг е 1171 🫣, а сме върнали един ембрион. Доктора каза, че може да се е разделил сам и да са еднояйчни близнаци и още осмислям информацията 😀 Другия петък ме викат за първи преглед, тогава със сигурност ще разберем какво става, за сега само гадаем и се вълнувам и се страхувам… 🙏
Виж целия пост
# 571
Одри ❤ благодаря, че попита. Вчера на 12-ти ден от трансфер, бях в Надежда да пусна чхг и на разговор с доктора какво следва. Чхг е 1171 🫣, а сме върнали един ембрион. Доктора каза, че може да се е разделил сам и да са еднояйчни близнаци и още осмислям информацията 😀 Другия петък ме викат за първи преглед, тогава със сигурност ще разберем какво става, за сега само гадаем и се вълнувам и се страхувам… 🙏

Кой опит ви е и при кой доктор? Замразен трансфер ли е
Виж целия пост
# 572
Хоупче, хубаво ЧХГ Simple Smile, чакаме прегледа значи.
Шнатал, пожелавам всичките да се мега хубави и да се оплодят.


Кой опит ви е и при кой доктор? Замразен трансфер ли е

Джакито, вече я пита и получи отговор и това стана в рамките на тази тема.
Пиши ти как си.
Виж целия пост
# 573
Хоупче, супер якооо!
Ние винаги сме искали 3 деца, надявам се кармата да ми разреши лукса да се пробвам и аз за близнаци Simple Smile

Между другото ММ направи коментра, че ако е знаел колко инжекции ще трябва да си хакна може би нямаше да се съгласи. Гледаме много съжалително като бъркам дозите. Целенасочено не исках той да ме боцка и не го правя пред него.
Виж целия пост
# 574

Между другото ММ направи коментра, че ако е знаел колко инжекции ще трябва да си хакна може би нямаше да се съгласи. Гледаме много съжалително като бъркам дозите. Целенасочено не исках той да ме боцка и не го правя пред него.
Тия мъже много го изживяват това с иглите.
И моят ме ожали,мен пък не ме бърка честно казано,не ми тежи толкова,колкото другите си мислят.
Кофти ми беше най-най-първия път ,когато трябваше да си сложа инжекция.След като веднъж се пробих,някак си преодолях бариерата.
Виж целия пост
# 575
Одри ❤ благодаря, че попита. Вчера на 12-ти ден от трансфер, бях в Надежда да пусна чхг и на разговор с доктора какво следва. Чхг е 1171 🫣, а сме върнали един ембрион. Доктора каза, че може да се е разделил сам и да са еднояйчни близнаци и още осмислям информацията 😀 Другия петък ме викат за първи преглед, тогава със сигурност ще разберем какво става, за сега само гадаем и се вълнувам и се страхувам… 🙏

Кой опит ви е и при кой доктор? Замразен трансфер ли е

Това ми е седми трансфер, при д-р Стаменов сме. Замразен беше трансфера на последната ни снежинка.
Виж целия пост
# 576
*Bubble*, на мен също ми е малко криво докато се пробода, после минава Grinning Днес ми сложиха Цетротид и ми е дискомфортно около обождането, ама ме предупредиха,че е ефект от лекарството
Виж целия пост
# 577
Хоуп Страхотно ЧХГ! Ще чакаме новини след прегледа! Hug

Шантал Стиснати палчета от мен за успешна процедура! Blush

Тути Хайде, ще чакаме скоро да се похвалиш и този път до финал! Blush

При мен нищо ново, имам още около 7 дни до Ц, много се надявам този месец вече да е станало, разписахме се и трите “благоприятни” дни, а и ми е първият месец след ЦС. Имам и някакво течение от вчера, четох, че може да е от покачване на прогестерона, което е добре. Ии сега ми остава само да чакам “търпеливо” Grinning
Виж целия пост
# 578
Вики, благодаря!
И за теб палци за положителен резултат!
Виж целия пост
# 579
Честито, Hope. Flowers Four Leaf Clover Ще чакаме новини.
Виж целия пост
# 580
Момичета, малко е извън темата, но пак е свързано със забременяване, отдавна искам кученце йорки, но ММ все настоява, че не иска. Но защо само едната страна решава какво ще иска? Просто искам да се разсейвам малко, за гледането, ще се погрижа колкото трябва. Просто той не разбира че, психиката ми е ужасна, годините се минават ей така неусетно. Не искам да излезна на разходка като муха без глава , просто не искам сама. Не знам как ще го убеждавам..... чувствам се като дете, все едно искам нещо от баща си и той не купува, накрая ще отида купя без да му кажа.... друг вариант не мисля, че има.
Виж целия пост
# 581
Семейството се базира на разбирателство и взаимни решения, дори да не се харесва винаги на единия. А не на решения зад гърба на другия…
Виж целия пост
# 582
Честито hope, страхотно чхг.

Шантал, добре се движат нещата засега, успех и на вас Simple Smile
 Тути, успех и дано да са се случили нещата. Честита ви придобивка, леко и безаварийно Simple Smile

Вики, стискам палци да се похвалиш скоро!

При нас всичко върви нормално, с бавни темпове, имам чувството, че времето се точи много бавно и едва устисквам до следващия преглед.
Виж целия пост
# 583
Семейството се базира на разбирателство и взаимни решения, дори да не се харесва винаги на единия. А не на решения зад гърба на другия…
Той направо започва да крещи, това ли е решаването на проблеми, нещо като се иска, не мога да решаваме като нормалните хора за жалост. И затова ще взема без негово хаберие.
Виж целия пост
# 584
Светослава, не ти препоръчвам бебе куче, щом и бебеправите. Малките кученца ти спират тока, с нашето преди две години се видяхме в меко казано чудо. Ако и забременееш, и родиш, просто можеш да забравиш за личното си време. Щом мъжа ти не е съгласен, цялата грижа ще падне върху теб. Много си обичам кучето, ама първата една година с него беше много тъмен период, буквално бяхме затворници вкъщи. Иначе сега е прекрасен, но с цената на страшно много нерви и скандали.

Успех на всички прекрасници! Всеки ден влизам в темичката, да ви следя за щастливи новини!

При нас за сега всичко върви, ембриончето само върви малко назад, но се надявам да навакса скоро! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия