Умна, страхотна и щастлива жена е Башак 
И сега какво ? Аслан е решил да изгори всички мостове ... Раздяла с Девин, признава всичко на Иляс, да видим какво ще се случи, нямам вече никакво търпение, нищо, че пак ще се реве ...



Семейство


Лека, дружки!
Умна, страхотна и щастлива жена е Башак 

















благодаря ти за прекрасното гифче! 





- Ваня, Майдрийм, Фенче, Дива, Пепи, Алинка! 











Да ти кажа честно, малко се учудих, че след като си гледала Киво в "Забранена любов "," Дръзки и красиви " и особено в " Север Юг " ( Перла не я броя, това беше първия му опит като актьор, макар, че аз още тогава се влюбих в играта му и естествено в красотата му ) как не си забелязала талантът му още там, явно е заради това, че не харесваш русоляви
Шегувам се
Явно не му е било времето, а и ролята. Ако имаш време и желание да споделяш и тук впечатления за сериала ни, ще се радваме, не се притеснявай, не пишем оценки

Благодаря! 









Честит ден на всички майки, които празнуват днес, и най- вече на Башак! 


Защото невероятната харизма и талант нямат цвят 




, благодаря за всичко, което си споделила!! 







Препоръчани теми