Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 69 485
  • 976
# 195
И при мен не се отваря. Confused

Едит: След доста рефрешване се оправи и успях да проверя. Имаме издадена заповед. Hug Успех на всички! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 196
При мен се отваря и излиза решението. Само дето още стои крайна дата за изпращане 18, но както по-горе момичетата казаха, най-вероятно е объркано и е 28.

Честито и успех на всички!
Промениха датата на 28.08.
Виж целия пост
# 197
Здравейте, заседанието на ЦАР само веднъж месечно ли се провежда?
Виж целия пост
# 198
Здравейте, заседанието на ЦАР само веднъж месечно ли се провежда?

Да.
Виж целия пост
# 199
Момичета, ако имате проблем със зареждането - изчистете си кеш и кукита, а за по-лесно просто влезте “инкогнито” Simple Smile

Моят мъж вече взе заповедта, че живееме до ВМА, но при нас пише 5000 лв.🤷🏻♀явно няма да ни хване новата сума или може би сме одобрени само до толкова.
Виж целия пост
# 200
roni4ka, честито и успех! Сумата е една и съща за всички, няма вариант дадена двойка да е одобрена за по-малка сума, просто явно увеличението не важи все още за нас. Не знам кога би трябвало да влезе в сила.
Виж целия пост
# 201
roni4ka, честито и успех! Сумата е една и съща за всички, няма вариант дадена двойка да е одобрена за по-малка сума, просто явно увеличението не важи все още за нас. Не знам кога би трябвало да влезе в сила.

Благодаря ❤
Аз бях чела, че можели да те одобрят и за по-ниска сума 🤷🏻♀Няма значение, де, благодарни сме и на това, което се отпуска. Предостатъчно е❤
Виж целия пост
# 202
Здравейте,някой да има мейла на Радостина Янкова координатора на Надежда?
Виж целия пост
# 203
Здравейте,някой да има мейла на Радостина Янкова координатора на Надежда?

Здравейте! На този мейл отговаря Радостина- car@nadezhda.bg или 02/4417979.
Виж целия пост
# 204
Здравейте, дами! Нова съм по тази тема и въпроса ми е, след колко време излиза вх. номер. Защото подадохме документи си на 31.07. И все още нямам вх номер. Звънях вчера на клиниката ни и казаха, че още не са им ги изпратили а минаха около три седмици?
Виж целия пост
# 205
Здравейте, дами! Нова съм по тази тема и въпроса ми е, след колко време излиза вх. номер. Защото подадохме документи си на 31.07. И все още нямам вх номер. Звънях вчера на клиниката ни и казаха, че още не са им ги изпратили а минаха около три седмици?

Здравейте. Ние получихме нашия входящ номер веднага като подадохме документи. Написаха ни го на листче. Обадете се директно във фонда и си го искайте да ви го продиктуват.
Виж целия пост
# 206
Здравейте, дами! Нова съм по тази тема и въпроса ми е, след колко време излиза вх. номер. Защото подадохме документи си на 31.07. И все още нямам вх номер. Звънях вчера на клиниката ни и казаха, че още не са им ги изпратили а минаха около три седмици?

Ако клиниката все още не са изпратили документите към фонда , няма как да стане да се получи входящ номер.
Иначе след като ги входират до 2 дни се получава входящия номер.
Виж целия пост
# 207
ЦАР пращат входящите номера, но явно има проблем понякога с тяхното изпращане.  Клиниката ми беше подала документите и 15 дни след това не бях получила имейл с входящ номер. Звъннах по телефона на фонда и ми го продиктуваха.
Виж целия пост
# 208
Здравейте, момичета. Правилно ли разбирам, че при АМХ 0.11 няма да ни одобрят от ЦАР?
Виж целия пост
# 209
Задължително условие не под 0.5
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия