Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 69 485
  • 976
# 225
Здравейте, някой има ли информация кога ще е заседанието този месец?
Виж целия пост
# 226
Здравейте!
Подалите в периода 28/08-01/09 дали имате вече входящи номера?
Днес звънях в клиниката, тъй като те подадоха от мое име и ми казаха, че все още не са им върнали номер Close
Виж целия пост
# 227
Здравейте!
Подалите в периода 28/08-01/09 дали имате вече входящи номера?
Днес звънях в клиниката, тъй като те подадоха от мое име и ми казаха, че все още не са им върнали номер Close

Здравейте ,ние пуснахме на 24.08.23 и ни звъннаха преди 2 дни за вх.номер !
Виж целия пост
# 228
Здравейте!
Подалите в периода 28/08-01/09 дали имате вече входящи номера?
Днес звънях в клиниката, тъй като те подадоха от мое име и ми казаха, че все още не са им върнали номер Close


По-добре звънете директно на ЦАР и те ще ви кажат. Аз лично им звънах защото, две поредни седмици ми казваха от клиниката, че все още нямаме вх. номер. В крайна сметка когато звъннах, на ЦАР дори беше излезнало решението.
Виж целия пост
# 229
Ще изчакам до понеделник и ще звънна и аз Blush
Ние подадохме на 25/08 , като предполагам ,че те са ги занесли в ЦАР на 28/08.
Благодаря ви! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 230
Аз днес ходих да подам документите и ми казаха, че за малко съм изпуснала и ще съм за октомври месец, та може би е било тея дни заседанието.
Виж целия пост
# 231
Здравейте, ето един ъпдейт и от мен. Подадох документи в клиника Селена на 21/08, входящ номер получих на 05/09 след като звъннах директно в ЦАР.
Днес звъннах пак защото като се опитам да проверя статуса си ми изписва, че няма намерени резултати. Жената ми обясни че данните ми не са въведени в системата, тъй като съм определена за октомврийското заседание на комисията.

Надявам се съм помогнала да се ориентирате спрямо моите дати на подаване на документи и получаване на входящ номер. ☺
Виж целия пост
# 232
Здравейте, от клиниката подадоха документите ни тази седмица на 05.09. Вчера писах е-майл на ЦАР - веднага ми върнаха отговор с входящия номер, докато от клиниката все още нямаха информация.

Странно, че казват че сме изпуснали комисията през септември, от клиниката ми обясниха, че заседават веднъж месечно и преглеждат всички документи получени от края на миналия до средата на текущия месец.

В крайна сметка ще потърпим още малко. Успех на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Здравейте, от клиниката подадоха документите ни тази седмица на 05.09. Вчера писах е-майл на ЦАР - веднага ми върнаха отговор с входящия номер, докато от клиниката все още нямаха информация.

Странно, че казват че сме изпуснали комисията през септември, от клиниката ми обясниха, че заседават веднъж месечно и преглеждат всички документи получени от края на миналия до средата на текущия месец.

В крайна сметка ще потърпим още малко. Успех на всички! Simple Smile

Наистина е доста странно как така сте изместени за октомври.. Ние подадохме на 31.07, на 16.08 беше излезнало решението и на 26.08 си взех заповедта от еконт. Евентуално да са ви пуснали от клиниката по-късно документите, но пак няма логика.
Виж целия пост
# 234
При мен се оказа ,че не са подадени поради забавяне на документ Confused
Ще ги пуснат в понеделник , дано да вляза в септемврийското заседание, тъй като от ЦАР ми казаха ,че заседанието не е минало ,а ще бъде към средата на месеца ,както винаги .
Виж целия пост
# 235
Може би има лимит на молбите за месец и вече е достигнат, не знам. Или пък август са били отпуск и сега наваксват
Виж целия пост
# 236
Доколкото аз знам, всичко прието до края на месеца влиза в новия, освен ако не са достигнали лимита(пример: подадените до 30.09 ще са в заседание през Октомври, всичко от 01.10, дори и да ме е минало заседанието, ще останат чак за ноември) 🙄
Виж целия пост
# 237
Имам нужда от малко помощ, тъй като попълвам сега документите за 2ро финансиране след неуспешно инвитро. С "неизяснен" стералитет сме.
Този път има една декларация за това, че не съм си сменяла личната карта. Това което пише е:
"Не ми е издадена друга лична карта, освен приложената към заявление #... "
Тук номера на лк или на заявление трябва да пиша? Тъп въпрос, но знам ли..
Виж целия пост
# 238
На заявлението. Wink
Виж целия пост
# 239
Аааа на онова първото ми. Разбрах:) благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия