Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 14

  • 24 051
  • 753
# 705
Много лесни последните въпроси. Може ли да не знаят за Тиберий?
Виж целия пост
# 706
Не е А и Б. В Южна Америка има всякакви емигранти през 20 век. Филипините изглежда вероятно, понеже са по-малка държава, но съм за Д.
Виж целия пост
# 707
Аз пък съм за Филипините - много деца, президент...
Мислех си, че Арж са цивилизована страна. Руски емигранти, мн.деца, президентът кръщава 7-то, а в Аржентина явно преди онези, пращани от чичо Адолф, се е пълнило с руски мужици.
Не го мислех изобщо.

Хубава вечер на всички! До следващата неделя.
Виж целия пост
# 708
Операция плюшено мече
17 000 лв.
Рекордно малка събрана сума от началото на инициативите и то заради първата двойка.

Михаела и Буков:
3 въпроса след първата сигурна сума и избухаха и 3-те жокера?!
И само 2000 лв. Най-слабо представилата се двойка откакто започна неделното благотворително издание
Петър I, тц тц, жокер искат...
Договор също много лесен въпрос за НАТО.
Тунис толкова ли не могат да си го представят визуално къде на картата се намира. Можеха да минат без жокера тук

Велизар и Михаела
10 000 лв.
Стамболов – ‘’Записки по българските въстания’’, какво го мъдриха толкова
Италия – жокера се класира навреме, побъбриха си даже. Добре използван жокер.
При 50 на 50 е логично да е Рилския манастир
Сини дънки – де Ним, чек
Добра логика на Вели за Артемида, добре лавира
Отново добра логика вкараха с късите разстояние при тестовете, бравос.

Албена и Емил
5000 лв.
Двамата бяха много свежи и забавни
Лихтенщайн. Ех, добре се насочиха към него ама ги достраша с Лесото
Питър Пан, лесен въпрос на който отговора е в самия въпрос
ЕЦБ – добра логика
Ох как се подведоха с Осака. Осака е град, а не остров. Пфф. Добре, че ги спаси 50 на 50. Ама добър, хитър въпрос. От типа как лесно може да излъжеш човека на стола ако не внимава
Много лесен въпрос за 5000 лв. Тиберий беше очевидния отговор (п.п. Албенче, Ирод е бъдещия цар на юдеите ; Пилат е съдника му, тц тц)
Леле какви Филипини хах. Аржентина де. Албена се наложи над Емил и изгърмяха.
Виж целия пост
# 709
Стамболов – ‘’Записки по българските въстания’’, какво го мъдриха толкова

Тук малко си се объркал със Захарий Стоянов.
Виж целия пост
# 710
Хаха вярно, този въпрос за Ботьова и Стамболова го имаше и преди, даже наскоро.
Виж целия пост
# 711
Стамболов – ‘’Записки по българските въстания’’, какво го мъдриха толкова

Тук малко си се объркал със Захарий Стоянов.

Да, мислех си за него. Чак сега виждам че съм допуснал неволна грешка, хаха. Ужас Simple Smile)
Виж целия пост
# 712
Тази жена съм я позабравила; големи глупости приказва!
Виж целия пост
# 713
Въпросът за НАТО - за мен - е пореден пример от некоректно подготвени въпроси. Проверете в речниците > договор/пакт (agreement; cantract; entante като съглашение); а в абревиатурата НАТО присъства и "Северноатлантически".
Тъй, че аз не съм съгласен с "простотата" на въпроса. Бях заложил (у дома) на отговора със "северноатлантически".
Виж целия пост
# 714
Въпросът за НАТО - за мен - е пореден пример от некоректно подготвени въпроси. Проверете в речниците > договор/пакт (agreement; cantract; entante като съглашение); а в абревиатурата НАТО присъства и "Северноатлантически".
Тъй, че аз не съм съгласен с "простотата" на въпроса. Бях заложил (у дома) на отговора със "северноатлантически".

"T" нали отговаря на "treaty", което също означава договор Rolling Eyes
North Atlantic Treaty Organization
Виж целия пост
# 715
Въпросът за НАТО - за мен - е пореден пример от некоректно подготвени въпроси. Проверете в речниците > договор/пакт (agreement; cantract; entante като съглашение); а в абревиатурата НАТО присъства и "Северноатлантически".
Тъй, че аз не съм съгласен с "простотата" на въпроса. Бях заложил (у дома) на отговора със "северноатлантически".

ОК си беше въпросът. На мен първото, което ми хрумна е treaty. Защото тук не става въпрос за договор, а официално съгласие, което може да е и само декларация или нещо от сорта, не е задължително да е договор.
Виж целия пост
# 716
ОК, подвел съм се. Гледахме по време на вечерята и явно не съм проумял стриктно въпроса - (само) онова, свързано с буквата "Т". И понеже "договор" има повече възможности, а "северноатлантически" е съвсем буквално с абревиатурата. Приемам.
Виж целия пост
# 717
За мирните договори се използва терминът "treaty".
Учудих се, че никой не се сети за омнибуса в "Чамкория". Сигурна съм, че Билалов щеше да направи връзката, той е начетен човек, а и Захари Бахаров прави моноспектакъл по книгата.
Виж целия пост
# 718
За мирните договори се използва терминът "treaty".
Скрит текст:
Учудих се, че никой не се сети за омнибуса в "Чамкория". Сигурна съм, че Билалов щеше да направи връзката, той е начетен човек, а и Захари Бахаров прави моноспектакъл по книгата.

И търговските ли? Останала съм с впечатлението, че по-скоро политическите  са трийти, но може да се заблуждавам.
Виж целия пост
# 719
Е, музите са девет бе, хех. Тези двете се ошашкаха яко. Гола вода.

Радвам се да видя Иво Иванов от Канзас като водещ. Един от любимите ми журналисти с огромна обща култура.

п.п. Рицар.
Тези двечките знаят ли изобщо нещо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия