Чакаме си нашите подаръчета Августките майчета

  • 10 587
  • 257
# 195
Сигурно при теб е см  newsm78
После пише GA=10W /това са седмиците/ и още EDs=08/08/2007 /това трябва да е термина/

Сигурно зависи от ехографа. Отдолу пише, че съм в 11г.с. /11W2D/ и после 07/07/30. По-отдолу пак има нещо AVE:11W2D. Няма да е лошо да си ги разчитаме по някакъв начин, че иначе все едно нямам нищо.
mary_jane, всичко ще е О.К./ и аз съм паника, ама трябва да се подкрепяме/
Виж целия пост
# 196
Хелоу фютчър мамс!    newsm51
Как сме днес? Тук тези дни е истинска пролет, днес като излизах направо ме притесниха тези аномалии на времето, тъй като с мъжо наскоро обсъждахме темата и тои, като специалист  Wink, ме просвещаваше за някои работи  Simple Smile
Моите кръвни изследвания най-после бяха готови и ги взех тази сутрин! Почти всичко ми изглежда нормално, с малки изключения, които обаче май били нормални при бременни, ама да видим. По-рано днес следобяд ги пратих на доки и очаквам да го чуя всеки момент, за да каже как вижда нещата  Crazy.
Чувам, че говрите колко ви е страх като ви вземат кръв! Та и аз бях една пъзла и отивам миналата седмица и ме е страаах, викам си ей сега ще дойде някоя некадърница и ще ме надупчи цялата. Да, ама не. Толкова добра жената, от раз ми улучи вената / а как ли я намери толкоз лесно  Thinking Mr. Green/ и нищо не усетих. Ама си беше подготвена тя, как иначе щеше да ми източи кръвчицата в цели десет епруветки  Twisted Evil Та така.
Кроки, мила, така ме развълнува с твоя разказ за бебо, направо се просълзих! Нека всички  ние си пожелаем подобни емоции, само положителни и предизвикващи усмивка!
На новите бремита, добре дошли и красиво бременеене  Flutter Hug
На мен днес ми е добре, не ми се гади, а като чувам че някои от вас и повръщат, напрво ви съжалявам  Sad Дано всичко е за добро и на финала се радваме на хубави и здрави бебчета  newsm30
Констанс, поздравления за хубавото начало на страничката  Hug Аз какво да допълня, само възрастта ми липсва, сега съм на 27, но пък съвсем скоро ще стана стара баба на 28, тааа  ooooh! Whistling
За пола на бебето, какво да ви кажа, ние много, ама много искаме момиченце! Сякаш по-знам какво да го правя, как да го гледам, имаме мнго кандидат-имена за девойи, а за момченце нищо  Confused Всъщност, само едно име, Маттео, което харесва на мъжо, а аз нямам фаворити, така да се каже. Още повече, че тъй като мъжо е италиано, а аз българка, трябва да сложим име, което да върви добре и в двете страни и да не му се подиграват после на детето  hahaha
Та сме в търсене на интернационални имена, които освен това да си подхождат с фамилията на мъжо / то за моята кой ли ме пита  hahaha/.
Мегита, мила, аз като знам какъв ужас е тук по дискотеките, хич не бих тръгнала, ама ти си знаеш  Crazy Hug
Ментина, Гита Ог, и аз имах доста често главоболие преди, главно вечер, напоследък нещо ми поотмина, обаче Thinking  Ами каков е решението ли? Хващай мъжо да ти прави масажче на челцето, при мен имаше ефект- отпуска и не те мъчи толкова  Flutter
V'twin, а ние като се женихме преди година и половина,  мъжа ми се учуди като го  питах няма ли да си правим изследвания преди сватбата. Тук няма такова нещо, женят се и толкова  Outta Joint
Мимсат, и аз така въпреки че много искам момиченце, после си казвам здраво да е, я другото са бели кахъри, както се казва  Heart Eyes
И аз с работата нямам проблеми с работата, тъй като работя вкъщи и, тъй като се занимавам с преводи, работата ми се състои основно в писане на предложение, пращане на факсове и мейли, разговори по телефона, писане на фактури, рекламна кампания по интернет и пр.. Нищо уморително, а и не работя нон-стоп, само когато излезе нещо.
Днес като ходих да пазарувам и купих едни вкусни сицилиански сладки и хляб, пак от любимата ми Сицилия и нямма търпение да си ги хапна  Crazy Аз не съм сложила нито един килограм досега, но като си представя накрая колко се слагат и гледам да се контролирам сега  Twisted Evil А снимки за нашите фотоси на бременни на кого да пратя или сама да ги публикувам в страничката, към която има линк??  newsm78  Да ви попитам, имате ли желания за определени храни? Аз не особено, само на моменти и то нищо нечувано е неудържимо, както съм чувала, може пък по-късно да се проявява  Crazy
Сега спирам дотук, че много се разписах  Crazy Цунки на всички бременлийки и да се пазите!  Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 197
Здравейте!

V'twin - радвам се да те видя тук, теб те знам от един друг форум. И съм много щастлива, че вече бебето ти е на път.

Аз до преди 3 седмици сутрин не ставах преди 10.00ч. От известно време обаче вечер едвам издържам до 9.00ч и ставам сутрин в 6.00  Shocked Дано скоро пак да си се нормализирам и да си поспивам по до късничко. Иначе аз също имам някакви болки в корема и таза (нз точно) от време на време, но съм решила да не се шашкам, понеже попринцип съм голяма паника. На 17ти съм на преглед и ще видим лекар какво ще каже по въпроса. На предишния преглед видяхме как тупкаше сърчицето на бебето и сме много щастливи.  Grinning Сега обаче ще трябва да ми правят кръвните изследвания, а адски много мразя игли  Cry
Гаденето и повръщането ми продължава. Доста миризми и мен ме дразнят и аз не се пръскам с нищо. Голям фен съм на ароматизирани свещи и у нас е пълно с такива, но сега миризмата им ме побърква.  #Crazy

Някой написа, че термина ми съвпада с рожденния му ден. Моят пък е на 30ти Август тъй, че ако бебо се забави може след това заедно да празнуваме рожденните си дни.   bouquet
Виж целия пост
# 198
sonita: Същото е и при мен. И аз искам момиченце и на всеки разправям как само с него ще знам какво да правя, а с момчето не  Joy Но живи и здрави да са..пък ще се научим.

Момичета проблем - Утрогестана са го спрели от внос. Не мога да намеря никъде. Звънях на лекарката, но не успях да се свържа с нея. Какво да предприемам...За тази вечер нямам хапченце..Някой да има подобен проблем ?

mimsat: Много си мила, трогна ме, че някой е забелязал липсата ми  Embarassed  bouquet

На мен на ехографа преди 2 седмици ми показа, че бебчето е в 6г.с. и 1ден и е 00.55, което означавало 5 мм. Това е съвсем мъничко май..
Виж целия пост
# 199
Здравейте на всички!!!
V'twin, Enti и аз се бях разтревожила за вас, не изчезвайте така за дълго  Naughty!!!!  Аз си мислех, че само аз се страхувам от иглите...Моето мило много ми се смя на изследванията, защото пак прижълтях и почти припаднах  Embarassed...А лаборантката ме пита: " Ама каква мама ще ставаш?? Кой ще ражда вместо теб??"  Rolling Eyes  Joy
Мегита, позабавлявай се тази вечер добре и за мен, така ми се излизааа,ама нямам сили от това  Sick
Поздрави на всички августовски мами и техните малки човеченца   bouquet

П.П. Момичета, какво представляват кетотелата или кетони в урината  newsm78??
Виж целия пост
# 200
Сигурно при теб е см  newsm78
После пише GA=10W /това са седмиците/ и още EDs=08/08/2007 /това трябва да е термина/

Сигурно зависи от ехографа. Отдолу пише, че съм в 11г.с. /11W2D/ и после 07/07/30. По-отдолу пак има нещо AVE:11W2D. Няма да е лошо да си ги разчитаме по някакъв начин, че иначе все едно нямам нищо.
mary_jane, всичко ще е О.К./ и аз съм паника, ама трябва да се подкрепяме/


AVE:11W2D - това е г.с. в която си сега - т.е. 11-та и 2 дни / понякога пише + - няколко дни/
07/07/30 - това ти е вероятният термин на раждане - 30.07.2007 година. Имай впредвид, че всеки път дава различен термин, според големината на бебчо, така че не се шашкай и не си го променяй - води се този, който всички знаем как се изчислява - три месеца назад от последния цикъл + 7 дни.
Виж целия пост
# 201
Понеже виждам ,4е размерите на беб4етата много ви вълнуват ,свалям информация от моята книжка за бременни:
6 г.с.- от 2 до 4мм.
7 г.с.- от 5 до 13мм.
8 г.с.- от 14 до 20мм.
9 г.с.- от 22 до 30мм.
10г.с.-от 31 до 42мм.
11г.с.-от 44 до 60мм.
Надявам се ,4е задоволих любопитството ви! bouquet
Момичета ,другата седмица заминавам на командировка в Щутгард ,което от една страна ме радва ,от друга обачеее....първо-днес бях на зъболекар и ми отвориха един зъб ,който натъпкаха с лекарство и ще го довършват чак след 10 дни  #Crazy ,второ-от няколко дни имам лек сърбеж на най-неподходящото място и вчера забравих на кажа на доктора от толкова емоция  Embarassed Моля ви,помагайте със съвети!Пробвах промивка със смрадлика- стана още по-зле! Sad newsm78 И трето -26 часа друсане по магистралите на отиване и след два дни още толкова на връщане- без коментар!!! Sick Добре ,4е поне ще ми осигурят две седалки.
Мегитка ,дано успееш да се позабавляваш довечера ,както ти си знаеш!
teddy_ ,моят Р.Д. е на 20 август!То се е видяло ,4е ще става голямо празнуване на рожденните дни ,особено догодина! Grinning  Дано всичко мине по мед и масло и никоя не срещне сълзи! Praynig  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 202
Здравеите момичета Hug От няколко дни нямах възможност да пиша и тази вечер не мога да насмогна да ви прочета Whistling Flutter

На тези който са видели Two Heartsчестито. Аз така и не съм отишла за сега при друг лекар да ме гледа (нали първия не видя пулс в 8г.с.), но иначе се чувставам много добре. От 4-5 дни нямам никакво гадене, нито пък до сега ме е болял корем или глава. И слава богу ooooh!

На Констанс искам да пожелая честито(на патерици), бъди здрава и много щастлива  bouquet

Гледам има нови попълнения byeдобре дошли и лека бременност.

За пола да ви кажа ще се радвам и на момиче и на момче, но като че ли  stork-boy

Ние в 8г.с. бяхме почти 13мм., което прочетох било сравнително нормално(имам предвид и моя дълъг цикъл, овулацията ми беше около 18 ден ooooh!). Май имаше едни таблици с точните размери по седмици но сега не се сещам кой сайт беше newsm78(докато пиша гледам крокодил е изнесла малко данни Simple Smile)

Мен пък гинеколога ме прати да ходя на зъболекар, преди следващото посещение, което е на 05.02 и тогава ако всичко е наред newsm17 офицялно ще ме запише за ЖК.  newsm44
Виж целия пост
# 203
Охоо и аз да се включа към рожденничките за август, моят е на 27 август, ако не бъркам, термина на Херелина е за тогава  Hug
Някой знае ли (вероятно Констанс, която след партито никаква я няма  Crossing Arms) някой сайт в САЩ за детски колички, защото ми се отваря възможност да ми донесат, ако си поръчам, пък гледам че са доста по евтини и си заслужава.

Чудя се Клара къде изчезна  newsm78 Дано всичко е наред при нея  Praynig
Виж целия пост
# 204
Крокодилче, златна си  bouquet!Значи сме си точно в норма.А коя е тая книжка newsm78?
Виж целия пост
# 205
Крокодилче, златна си  bouquet!Значи сме си точно в норма.А коя е тая книжка newsm78?
    Wink
"Бременността седмица по седмица"от д-р Джейн МакДугъл -много е добра. PeaceРазглежда се подробно всяка една седмица-промените ,които се случват с нас и метаморфозите на бебчето!Една приятелка ми я даде,но не знам дали се продава някъде.Имам и на д-р Спок,но не ми харесва толкова-прекалено синтезирана е.
Виж целия пост
# 206
GERA тук съм мила ,просто нямам хич време да прочета пък камо ли да пиша, да чукам на дърво добре съм  и си чакам прегледа другата седмича, надявам се всички да сте добре,
крокодилче, никакви промивки не прави а ходи при гинеколога си, да те види
кога ще си спретнем една срещичка да се запознаем
Виж целия пост
# 207
второ-от няколко дни имам лек сърбеж на най-неподходящото място и вчера забравих на кажа на доктора от толкова емоция  Embarassed Моля ви,помагайте със съвети!Пробвах промивка със смрадлика- стана още по-зле! Sad newsm78
крокодилче, от опит  знам че облекчават донякъде промивки с разтвор на сода за хляб, но дали е подходящо за бременна жена - не се наемам да кажа.

другото, което се сещам, в началото на миналата бременност моята гинеколожка ми препоръча, ако имам проблеми от такъв характер, да мажа с крем Нистатин отвън и навътре във влагалището, колкото стигам. Каза, че става за бременни. дано се оттървеш по-скоро!

а разказът ти за емоциите ви около ехографията на бебчето наистина много ни развълнуваха и накараха да помечтаем!  Hug
Виж целия пост
# 208
malejna ,Клара ,благодаря ви момичета! Hug Hug Hug Направо ми се разказа играта!И от лекарство в зъба ми се гади -две не виждам- ужассссс! #Crazy
За ехографа- моля се всяка една от вас да си види малкото беб4е как шава с ръчички и краченца-страхотно е! GrinningЗабравих да спомена ,4е в началото хълцаше!!! Laughing То всъщност от това се събуди. Laughing
 Hug  bouquet
П.П.: Ползвам интимен гел Лактацид ,но за съжаление няма особен резултат!
Виж целия пост
# 209
интимния гел на Себамед и Ейвън също облекчават ползвах ги при първата си бременност и продължих и досега
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия