Чакаме си нашите подаръчета Августките майчета

  • 10 587
  • 257
# 60
Днес цял ден ми е едно такова хубаво  Hug Стискам ви палци на всички скоро да си видите порасналите точици  Hug

Гледам изпити - шестици Simple Smile Хайде честито   bouquet

Стискам палци на всички скоро да ни мине  Sick Днес се къпах час и половина с 4-5 почивки  Whistling Толкова зле досега не ми е било и пак си ми е хубаво точката ми е повишена в човече  Mr. Green
Виж целия пост
# 61
Добро утро  Hug
Тази сутрин имам чувството, че ще експлодирам докато стане време да ходя на лекар. Нервите яко ме гонят  #Crazy
Иначе при мен гаденето мина, останаха ми киселините отвреме-навреме /естествено като прекаля с яденето  Mr. Green /. Обаче косата и лицето ми - нямам думи  #2gunfire Сутринта като се събудих ме челото ми ме изненада "приятно" нашарено със ситни пъпчици  Close И косата ми - изглежда все едно не съм я мила от седмица, а е минал само 1 ден. Поне в моите очи изглеждам ужасно и затова се и чувствам така. Дано поне днес всичко е наред и  ще знам, че си струва  Praynig
Ivy, честито мила  Hug
И за шестиците - честито  Hug
Виж целия пост
# 62
Здравейте, момичета!
Влизам само да се запиша за темичката. Ще ви чета после, защото ми се е насъбрал доста матерял  Embarassed. Бях на почивка известно време.
Поздрави на всички   bouquet
Виж целия пост
# 63
Незнам как е при вас момичета н о моето малко"морско конче"(на такова ми прилича)Ми липсва ужасно.Искам да го видя пак,а са минали само 6 дни от последнта ни среща.Все се притеснявам дали е доббре,развива ли се нормално.Затова ще ходя и по касата и на часно-поне на 2 седмици да си го виждам.
Иначе и моето гадене колкото и слабо да беше-отмина.
Виж целия пост
# 64
Здравейте, отбивам се за малко.Отивам на козметик и после съм при доктора, дано да видим има ли пулс или няма, че и аз съм в нЕкви филми на ужасите, то бива параноя ама  като моята никъде няма по света.Мъжа ми ме обяви за луда вече....

_MEGI_, няма страшно ако искаш и всеки ден можеш да си го гледаш.Миналата бременност ходех всяка седмица в началото на лекар, за да си виждам бебчето

Айде лек ви ден
Виж целия пост
# 65
Добро утро  Hug!!!
Искренно се радвам за вас на които им е минало гаденето, дори лекичко, но благородно ви завиждам..ИСКАМ И АЗЗЗ..При мен настъпи ад тези дни  ooooh!..Надявам се това да са последни "приливи"  Sick  Praynig
Аз съм на док другата седмица, не знам дали защото ми е много зле, но не го мисля много и не съм изпаднала в паника, въпреки, че никога не е късно при мен  Whistling.
Пожелавам ви много приятен слънчев ден  Peace
Виж целия пост
# 66
Добро утро!

Днес се чувствам по-добре, даже пия кафе с мляко. Кеф Party. Дано каката да е добричка днес, че нещо останах без помагачи.
За гаденето- аз като старо куче да ви кажа, че принципно към 9-12 седмица минава изведнъж. И после ти идва една енергия...спомням си, че като влязох в 4я месец имах сили да тегля каруца. Изобщо при една нормална бременност от 4я месец става много хубаво, поне това са моите спомени.
Мислете си за този момент!
Гера, в Бургас има йога на няколко места, но не знам къде са най- добри, освен това трябва да се съобразят с деликатното ти състояние Laughing. Аз съм правила упражнения за бременни след 3я месец. Купих си ги от нет-а. Не са лоши.
Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 67
Следобяд съм на лекар, за да се запиша най-накрая на ЖК. Вече колко пъти ходих на частно, но толкова притеснено не ми е било. Не знам защо съм такава паника. Разбирам да ми е за първи път да съм бременна, ама не е......луда работа. Гледам, че не съм само аз така, явно си е нормално...
Виж целия пост
# 68
но толкова притеснено не ми е било. Не знам защо съм такава паника. Разбирам да ми е за първи път да съм бременна, ама не е......луда работа. Гледам, че не съм само аз така, явно си е нормално...[/b]
Ох, и аз съм така, ама айде аз го отдавам на аборта и проблемите ми сега.Да има как всеки ден да ходя.За сега - чак в петък/лелеее, колко далече ми се струва ooooh!!/
Да ви се оплача - вчера нали спах като пор цял следобед и тази нощ се ококорих в 1 часа. Мъжо ме изгледа на кръв и аз се изнесох в хола да гледам телевизия. Няма да ви казвам какво дават по кабеларките по това време Embarassed...пък аз както съм на сухо вече втори месец, мани, мани Mr. Green...Заспала съм някъде към 4, ама там дивана корав, сега така съм се схванала. Приготвила съм си две клечки за зъби да си подпирам днес зъркелите Mr. Green, щото да не ме изгонят пак среднощ на коравия диван!
Ментина, сигурна съм че всичко ще е наред Hug!Чакаме доклад после!
Виж целия пост
# 69
 Здравейте момичета ... Виждам в добро настроение сте  Hug
 Аз съм със страхотен зъбобол и ще умра от болкаааа  Cry Подула ми се е една торбичка а то е на мъдрец... до сега не съм имала проблеми но ядно деликатното ми състояние си показва зъбките  Cry Трябва да ходя на зъболекар но ме е страх... никога не съм ходила и ме е страх от тях  Cry
Виж целия пост
# 70
Мегитка, знам как боли мъдрец  Sad...Аз се спасявах със аналгин, ама както казваш в нашето деликатно състояние...Дано да ти помогне зъболекарят   bouquet
Аз също съм луднала но от гаденето, мисля да се обадя на доки утре да я питам за лекарство, защото имам толкова много за ученее  ooooh!  ooooh!....Курсови работи, изпити...Не мога да пипна нищо  Confused
Успех още веднъж!
Виж целия пост
# 71
Mari_eta, благодаря  Hug
Естествено, че ще докладвам  Peace
Megita, неприятно е, но по-добре отиди, да не стане по-сложно после. И аз съм от страхливите, така че много добре знам как се чувстваш  Hug
Отивам да ям, че такъв глад ме е налегнал  #Crazy
Момичета, вие закусвате ли? Сутрин гледам да мина само с мляко с кафе, но по това време срашно огладнявам. Усещам се, че съм качила някое и друго кило и се притеснявам,че ако започна от сега с такива темпове до края ще стана слоница  Mr. Green С първата бременност качих 16 кг, обаче с тая подозирам, че ще са повече...
Виж целия пост
# 72
Ментина, сутрин веднага като стана гледам да хапна нещо солено, че иначе ми става лошо...обаче лошо ми става и след като ям, и вечер, абе смотана работа Tired...С големия изобщо никога не ми е ставало лошо / сигурно и затова качих 25 кил Crazy/
Виж целия пост
# 73
Здравейте и от мен  Simple Smile
Марти, специално на теб добре дошла. Hug Най-накрая още някой да е за 14 Август   Party

Вчера бях на лекар, за да се запиша на ЖК. Пуснаха ми сума листи за изследвания и днес дадох кръв и урина, но ще излязат чак утре.
Най-хубавото е, че ме гледаха на видеозон /този път коремен/ и се видя живото ембрионче, което дори си мърдаше. Първоначално беше в една поза, после се обърна, така че докторката го измери цялото – 26 мм.  newsm03 Страхотна гледка все ми е пред очите. Видях му и бъдещата пъпната връв, която сега се наричала “незнамкакси”. Доки каза, че се виждат и очите и ръчичките, но аз се взирах взирах и не успях да видя нищо.  smile3556 Важното е, че са там.
Пожелавам на всички ви хубави резултати и много усмивки.  Hug
По отношение на ФК и витамините ми каза да пия ФК до 15 г.с., а витамините не били задължителни. Или по-точно спомена: “някой бременни много държат да пият витамини, ами като искат да пият”.  Rolling Eyes Така че аз продължавам засега на ФК, а другото ще го решим в зависимост от резултатите от кръвта и урината.
Това е засега от мен. Успешен ден   Peace
Виж целия пост
# 74
Току що прочетох постинга на бин в предната тема  Cry...много ми стана мъчно... Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия