Чакаме си нашите подаръчета Августките майчета

  • 10 587
  • 257
# 225
Здравейте и от мен. И аз да се запиша. Simple Smile На 32г. , термин 06.08.2007г. До сега само Ви четях, защото все нямам време да пиша, но днес е събота  Hug и мога да си почина. Като чувствам неразположение, влизам чета виждам, че не съм сама и се поуспокоявам.А забравих да кажа, че ми е втора бременост, но първата беше преди 12г., така че нямам много големи спомени, освен от гадните киселини, иначе и преди и сега нямам повръщания, гадне - "да", но повръщане - "не"(пу-пу).Но имам ужасно главоболие, понякога ме държи с дни, докато в 1-вата бременост, не си спомням да съм имала. Относно работодателя, и аз не съм казала, защото и аз съм поредната бременна в офиса  Simple Smile, така, че ще поизчакам още малко.Но както го бяхме запланували, аз трябваше да съм 1-вата от бремените, а вече и родили, но божа работа. А относно ЖК, мисля да се запиша в нашата поликника, че ми е близо.Ходих иначе в 1-ва АГ (Тина Киркова), че в нашата поликлиника ехографа е...както казват старите хора "от лани".На роднини още не съм казала, само на дъщеря ми и на една колежка.Не посмях да кажа дори на сестра ми за сега. Аз май се по улях с писането. Спирам! Само да попитам от "Дева" ли сте доволни за стриите?, че аз от 1-вата бременност си имам, но поне не се виждат, е само на плаж.  Simple Smile 
Виж целия пост
# 226
Много ви благодаря за отговорите мили момичета  Hug!!!
Положението наистина излиза от контрол  #Cussing out,нямам миг покой  ooooh!, сгурно ще мина на системи.
iranikolova , още утре ще си взема от тези капки, та дано помогнат  Praynig
Лека вечер на всички и добре дошла на marsidi    bouquet!!!
Виж целия пост
# 227
Здравейте, мамчета Hug!
Минавам съвсем набързо да ви почерпя - днес моето момче става на 6 години! Ех, как лети времето...

Виж целия пост
# 228
Момичета как мислите имат ли гинеколозите лимит на талоните за безплатни изследвания за бременни или мен се опитват да ме метнат? newsm78
Виж целия пост
# 229
Момичета как мислите имат ли гинеколозите лимит на талоните за безплатни изследвания за бременни или мен се опитват да ме метнат? newsm78

Това са абсолютни глупости и понеже този или тази се опитва да се прави на много хитър/а и кажи, чеще подадеш оплакване срещу него или ще чакаш до другия месец.Миналата ми бременност една от мартенските мами имаше такъв проблем обясни на гинеколога как е постъпи и си реши проблема.
Виж целия пост
# 230
Мариета, да ти е живо и здраво момченцето!

Беличка, с инжекцийки не става ли бе, жена? По време на първата бременност повръщах нон стоп и ми биха Деган. Гледай да не се обезводняваш Peace

Идея за заглавие: Август още е далече, но в мен расте едно човече.
Виж целия пост
# 231
Добро утро  Hug
mari_eta честит рожденник, да ти е жив и здрав и много да те радва   bouquet!!!!
КатКа  изписаха ми деган на таблетки, пия само когато положението е стигнало наистина твърде далеч, но не прекалявам, защото не е много препоръчително..Днес съм мааалко по-добре ( да не казвам голяма дума ), купих си срайт и сякъш ме поосвежава, но да видим до кога..Доки ми каза, че ако продължавам в същият дух ще мина и на инжекци, така че най-вероятно от утре..
Пожелавам ви много приятна слънчева неделя   bouquet!!!!
Виж целия пост
# 232
Мариетка да ти е живо и здраво момчето и да стане най добрия батко на света.
beli4ka,много неприятно това с повръщането,аз нямам представа какво ти е но ти пожелавам много бързо да се оправиш и да се радваш на прекрасните моменти от бремеността.
Аз няма с какво да се похваля нищо ново около мен освен огромния апетит който ме е подгонил ,добре че посвалих някой друг килограм преди да се случи чудото че не знам колко щях да стигна тоя път.
Виж целия пост
# 233
Мариета, да ти е живо и здраво детенцето, много да те радва и да се гордееш с него! Simple Smile Tada
  bouquet
Виж целия пост
# 234
Мариета, честит рожденик!!!
Хора, как сте с параноята? Аз се чувствам като една луда, само лоши мисли,свързани със здравето на бебето са ми в главата.
Виж целия пост
# 235
Честит рожден ден на Калоян!!!  bouquet
Да е жив и зздрав ида бъде добър батко!!Междудругото Мариетка ти каза ли му вече?
Гита Ог тъкмо и аз щях да пиша за параноята.Постоянно ми минават лоши мисли,колкото и да се опитвам да ги прогоня....Постоянно си пипам гърдите-имам чувството че са омекнали малко и още повече.Утре вече ще ходя да вида дали всичко е наред че неиздържам.
Виж целия пост
# 236
И аз съм така. Особено, като не съм ходила скоро на доктор. Tired
Виж целия пост
# 237
благодаря konstans, сигурна бях, тя първо ми излезе с номера, че изобщо нямам право на безплатен васерман, спин и кръвна група, аз се обадих на здравната каса и от там отрекоха, после пробута варианта с изчерпан лимит, което също ме съмнява, а жалба сто процента ще има, хубавото е, че от рано ще се отърва от нея.
Виж целия пост
# 238
В коя поликлиника е тази докторка?
Виж целия пост
# 239
И аз съм така. Особено, като не съм ходила скоро на доктор. Tired

В сряда бях на лекар и всичко е О.К., ама тези хормони ще ме побъркат. А и установих, че не е хубаво човек да е много информиран.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия