Мнения за Синерджи билд оод

  • 1 808
  • 3
Мнения от клиенти на фирмата
Виж целия пост
# 1
Здравейте,  и аз ли чно се интересувам от тях. Гледайки че продават и строят жилища и са регистрирани  през 2019г.
МОля някой който има наблюдения да сподели
Виж целия пост
# 2
имаме жилище и гараж в тяхна сграда, коректни са, проявяват разбиране. строителството им е без забележки.
Виж целия пост
# 3
Здравейте, семейството ми закупи апартамент в новострояща се сграда на въпросната фирма, по препоръка на  наши близки, които са техни клиенти. До момента стъпките по договора са изпълнени в уговорения срок, качеството на строителство е много добро, сградата е почти завършена, остава единствено да получим апартамента си до края на годината.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия