Пъзели 55

  • 29 961
  • 741
# 510
Честити да сте, Оля и Кременче, добро и само добро да срещате по пътя си
Виж целия пост
# 511
Много близнаци сме в темата, живи и здрави да сме всички, аз съм утре Blush
Аз напоследък поради ред причини нямам време за пъзели, но пък редовно се радвам на вашите Blush
Някак успокояващо ми действа тази тема  Heart
Виж целия пост
# 512
Честито на рожденничките, бъдете здрави, обичани и щастливи!

Eurographics - The Tilled Field, Joan Miro
Виж целия пост
# 513
Честит рожден ден Кременче, Оля и Велислава. Живи и здрави да сте. Много късмет да имате и да постигате с лекота това, което си пожелавате.
Виж целия пост
# 514
И последната част от 9-хилядника е готова. Остана да свържа частите
The Greatest Disney Collection
Сектор F
Виж целия пост
# 515
Да са живи и здрави рожденичките! Наистина сме много близнаците. Аз бях вчера. Grinning
Надявам се тази вечер да успея да понаредя малко. Имам усещането, че не съм нареждала от цяла вечност.
Виж целия пост
# 516
Честит празник на всички рожденички!
След близо месец прекъсване вчера наредих къщата в гората. Голям кеф беше.
В таблицата следващите са Mimi_Demi, anita7 или _krisinka_. Която го иска да ми пише ще го изпратя.


А днес детето нареди цветята за близо 2ч сама. Отлично се справи.
Него на кой да го дам, че не помня и от кой съм го взела .
Виж целия пост
# 517
Мимок, този с цветята е на Мона Лиза, при нея трябва да се върне.
Виж целия пост
# 518
От мен днес един Трефл, ако някой го хареса свободен е
Виж целия пост
# 519
Честито на всички рожденички! Живи, здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 520
От мен днес един Трефл, ако някой го хареса свободен е

Еве, за мене :*
Виж целия пост
# 521
Ще ти го донеса с другите Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Вчера/днес беше премиерата от втория челиндж на ютюбърите. Още като видях пъзела всичко ми се обърна, но го имаше все още наличен в озон и нямаше как да пропусна.

Flora Heart
750 части
Galison



Някъде до втория час беше добре. Даже си мислех, че ще успея под 3 часа, но лилавите бяха такъв батак, цветовете се различаваха от кутията и всичко беше ужас.
Последните минути от клипа липсват понеже ми е умряла батерията на телефона без да разбера. Никога не съм снимала толкова дълго. Финиширах за 3:10:51 и бях супер изтощена.

Ето и линковете за другите:
Вики https://youtu.be/zZyHBcCSPso
Жанет https://youtu.be/TYRz2pE1Rv8
Доналуис https://youtu.be/u-8GNxYvNf0
Джуби https://youtu.be/XAufdMmonWg
Джуди https://youtu.be/qNKbfStfiaM
Ръсел https://youtu.be/6Hw0YlpZ9gU
Виж целия пост
# 523
Но пък е красив!

Честито на двете рожденички🎁

Аз започнах котетата в чаши🧩
Виж целия пост
# 524
Тази събота искате ли да редим? Времето става все по-хубаво, знам...

Tempting treats 1000 Gibsons

Пак за време. 1.20 и 1.12.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия