Да си сам на 30+

  • 19 172
  • 351
# 300
И то успешна,работеща,с добри резултати.

Ако сам не си помогнеш никой не може.
Виж целия пост
# 301
Така е! Но подбутването е много важно нещо!😁
Виж целия пост
# 302
Така е! Но подбутването е много важно нещо!😁

Така е, как си измисли псевдонима?
Виж целия пост
# 303
Още от детството е.
 Богиня/ Кралица Елеа🤣 Измислих си го.
Харесваше ми много как звучи. Няма някакво значение.
Още ми харесва де!🙄
Виж целия пост
# 304
Как се чувствате сами на 30+?
И не сте срещнали вашата половинка?
Тази формулировка ми напомня за един, дето отишъл на лекар и се оплакал:
- Докторе, изпитвам болки в ануса.
- Къде точно? - попитал лекарят.
- Около входа.
- Докато го смяташ за вход, много има да те боли, моето момче!

В случая - "половинка" може да си търси само някой, който се смята за половин човек. Т.е. незавършен и непълноценен. Жените ги привлича точно обратното - мъж, който изглежда стабилен, независим и самодостатъчен. На когото можеш да се опреш като на скала при нужда. Който им дава сигурност.

На 30+ вече ти е време да стъпиш уверено на краката си. Да си живееш живота, приемайки с удоволствие всички блага, които ти дава, и понасяйки безмълвно всичките му удари, без да се оплакваш. Да се намираш винаги в центъра на собствената си вселена. Да позволяваш (или да не позволяваш) на други да кръжат около теб, но не и ти да се въртиш около някого. Тогава вече няма да ти е нужна "половинка". Ще можеш да избереш пълноценен партньор, с когото да споделяте житейския си път. Или, ако повече държиш на свободата, да крачиш по него сам. Но и в двата случая ще се чувстваш добре.
Виж целия пост
# 305
Още от детството е.
 Богиня/ Кралица Елеа🤣 Измислих си го.
Харесваше ми много как звучи. Няма някакво значение.
Още ми харесва де!🙄

Сега пък да не си много възрастна Grinning


А.B.C.D така е, при мен късно се получиха голяма степен от нещата на които наблягаш.
Виж целия пост
# 306
Не съм и дете! На 36 съм. По-възрастна съм от теб например
Виж целия пост
# 307
Не съм и дете! На 36 съм. По-възрастна съм от теб например

BG кака. Водиш само с 3 годинки Wink
Виж целия пост
# 308
Елеа, пази си профилите Joy
Виж целия пост
# 309
Хаха🤣 Аз нямам ! Само се плюнча тук и в линкдин заради работата.
Виж целия пост
# 310
Добра терапия си получил тук, бързо попиваш !
Лека-полека .... мръщеше се на магазинерката да заговаряш,на съседката,че била със 100,на сайтовете за запознанства,че еди какво си...
Тук даже и сам започна да заговаряш бг мами,каки, батковци и прочее.
По същество,мисля че нямаш никакъв проблем с 30 + и самотност!
Тя истината си излиза .
И между другото -хакерчетата обикновено имат по готини занимания и забавления от тези тук.
Виж целия пост
# 311
Хаха🤣 Аз нямам ! Само се плюнча тук и в линкдин заради работата.


Ахаха това с профилите явно ми излезе име вече Grinning

И аз имам там, сигурно си затрупана от кънекшън рекуести и оферти от хеад хънтъри.

Ох въобще не ме притесняват магазинерките.

Няма нищо страшно да излезеш от зоната си на комфорт, пускам си закачки без проблем. Стига да е в границите.
Днес един се изхвърли мега пред мен. Видях даже как не се прави Grinning

Момчето пред мен се правеше на интересно а мацката все се обръщаше с гръб към нето и въобще не проявяваше интерес.



Когато дойде моят ред само се усмихнах и насочих вниманието си към нея с широко отворени очи и усмивка с леко хилене след изцепките на предният, викам моята поръчка се сещаш каква е нали, широка усмивка и добро настроение, зачерви се и се сети за 2 секунди какво щях да поискам от нея.  

И се разделихме с добро настроение.


Когато демонстрираш прекалено много внимание отблъскваш, когато проявяваш в перфектната доза внимание, което не ангажира и не напряга  си минава гладко.
Виж целия пост
# 312
Хаха🤣 Аз нямам ! Само се плюнча тук и в линкдин заради работата.


И аз имам там, сигурно си затрупана от кънекшън рекуести и оферти от хеад

Ко речи?
Виж целия пост
# 313
Ти сега пробваш дали поговорката: “Хвани си кака да те отрака” е вярна ли?😀
Шегувам се!
Ама ти дойде пауъра де, бива!👍
Виж целия пост
# 314
Ти сега пробваш дали поговорката: “Хвани си кака да те отрака” е вярна ли?😀
Шегувам се!
Ама ти дойде пауъра де, бива!👍

Открих кое изсмуква пауъра ми и ме оставя без енергия. И пречи на всичко останало.

^^

Не е сигурно кой кого ще отрака, понякога ученика надминава учителката си ахаха Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия