С какви субтитри и къде го гледахте?
Гледах го в нетфликс на английски.
Пуснах си и английското аудио и направо забравих, че гледам турски сериал.











Дедето понадигна гащите и целуна ръка на кокетното бабче. Могат да шпионстват и да правят бели, но могат да са и махленските аристократи.
Голямо попадение на авторите с тази двойка. 

Като гледам- трите летни, които засега следя, имат различен натюрел, всеки е специфичен и всеки един ми пасва по различен начин. Падналият с милите младежи- сладурчета и страхотно забавните старци. Няма да те дам- с леката и приятна селска романтика, хуморът и красивата картина на черноморския бряг, душата си почива само като гледаш.Тропиците- със сериозната тема, но много човешки поднесена. Доволна съм Като стане време, ще погледна и сериала на Керем.Препоръчани теми