Турски филми и сериали - Обща тема - Тема 14

  • 116 392
  • 739
# 405
Пе😍, кой е този сериал #2?
Не мога да се сетя. 🤔

Гугъл ми го превежда "От кого бягаме, мамо?" Следя режисьора Умут Арал и той има много публикации посветени на сериала.
Виж целия пост
# 406
Пе😍, кой е този сериал #2?
Не мога да се сетя. 🤔

Пепелче, сериала се казва "От кого бягаме, мамо". Не съм го гледала, но съм попадала на отзиви и коментари, които много го хвалят.
Виж целия пост
# 407
Мисля, че е филм, а не сериал.
Виж целия пост
# 408
Сериал е. Ето информация с официалния трейлър.

https://tvsaga.com/melisa-sozen-s-glavna-rolya-v-nov-serial/
Виж целия пост
# 409
Звучи интерсено, но не го намирам с бг субтитри.
Виж целия пост
# 410
Ново от Хазалче от сета на Пера Палас
Кукличка , толкова е красива и нежна. Тези очи хипнотизиращи няма еркек , който да им устои. Green Heart


Най гледаните сериали по световната платформа  Нетфликс . Терзи е на 4 място . Добър резултат. Пуснаха яки части за продължението.
Няма общо със сценария на първи сезон. В Терзи предстои екшън , напрежение  ,разкриване на тайни и Възраждане на Пеями от пепелта.
Актьорска игра е покъртителна.
От изброените съм гледала само Терзито, Шахсуто и този с Каан и Аслъ Енвер и също летния с Айча и Екин Коч  


Скрит текст:
ve filmleri;
1. ZeytinAğacı
2. BizKimdenKaçıyordukAnne
3. Şahmaran
4. Terzi
5. SenYaşamayaBak
6. AşkTaktikleri
7. Senİnandır
8. YakamozS245
9. MerveKült
10. #KuşUçuşu


на този колега Нихат Алтънкая ,  като виден рибар Чаги ще му завиди за улова . Погледнете какво нещо 70 тона Open Mouth

Толга Саръташ и Арас си хапват хамбургери и релаксират лятно
Виж целия пост
# 411
Аз съм гледала този на 1 място- "Маслиново дърво". Чуден, интелигентен, интригуващ сериал, препоръчвам го.
В момента снимат 2 сезон.



Айтач Шашмаз се присъедини в новия сезон.
Виж целия пост
# 412
Бях го мяркала в нетфликс и останах с впечатлението, че е филм. Ще пусна да изгледам няколко епизода да видя как е.
Виж целия пост
# 413
Не знам какъв е, но след Шахмаран, който е първия турски сериал влязъл в топ 10 на САЩ, "От кого бягаме, мамо" стигна 3 място там и 4 във Великобритания.
Виж целия пост
# 414
Пуснах първи епизод. Едва познах момичето кое е Laughing Участва главната от Падналия. Smile

Сериалът е психо-трилър.
Виж целия пост
# 415
Здравейте, мили дами!
За мен днес е празник и искам да го споделя с вас.
Днес рожден ден има Мехмет Акиф Алакурт.
 

Мехмет Акиф Алакурт -  Боран ага е най-любимия ми турски актьор. Много исках и се надявах още да го гледаме в сериалите, но той се отказа да снима. Според мен постъпи достойно след като прецени, че не бива да играе всичко и да развяля това което е постигнал. Много отрицателни примери има за артисти, които са били на върха и са сътворили незабравими образи, а сега снимат за пари. Остаряли, погрозняли,боядисани, едва ходят, но се силят да бъдат любовници. Съжалявам ги и въобще не гледам такива бивши величия. Преди упреквах МАА, за отказа му, но сега мисля, че е бил прав.
Честит рожден ден Мехмет Акиф Алакурт.
Виж целия пост
# 416
Това е да си холивудска звезда и ти се отварят вратите .

📸💫 Холивудската звезда Том Круз пристигна в Истанбул, за да заснеме втората част на най-новия си филм. В неделя, когато най-големият пазар в Истанбул - Kapalycarsi, обикновено не работи, вратите бяха отворени специално за него.




Тая седмица е Терзиииии Юхуууу всички броим дните

Сезон 1 - Сезон 2



Чок саджък.Nature Fire  Ангел в бяло . Разлопа ми се сърцето от това чудо на природата . Не може да е толкова красииииив:scream_cat: Навън горещо , при Чачи също. Полудях и слънчасах.

Нов откъс . Отново емоционална сцена.Уникални са и двамата . Големи  Актьори! . SobHands ClapHands Clap
https://www.instagram.com/reel/CvC8eXgorUt/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
Явно баща му отказва да се храни.
Пеями му казва ,че трябва да яде нещо. Малко само. Има нужда от храна.
"Хайде! Не може повече така!"
Той не иска. Пеями му предлага да му изпее песента на Кираз.
Той отново не иска да се храни.
Пеями започва да му крещи:
"Няма не искам! Казах ти яж! Отвори си устата!  Отваряй ти казвам!Отвори я! Престани! Престани! Престани!"

 От НФ направо ни затрупаха
https://twitter.com/cagatayyfanclub/status/1683220405455028225
Палав неустоим секси котарак Stuck Out Tongue Winking Eye
Джемре ще облече червената рокля , която уши за Есвет .
ОГЪН!:boom:
Виж целия пост
# 417
Изгледах "От кого бягаме, мамо? ''. Хареса ми. Правен е по книга.
Виж целия пост
# 418
Изгледах "От кого бягаме, мамо? ''. Хареса ми. Правен е по книга.

С какви субтитри и къде го гледахте?
Виж целия пост
# 419
Някой гледа ли новият сериал с Бурджу и Шюкрю?  Много забавен. И фрагът за втори епизод е бомба гиби Grinning
Утре ще го изгледам със субтитри, защото преводачката беше доста недобра. Весел, актьорите приятни. Малко комедия, малко екшън, за сега ми е фаворит от летните.
Идея си нямам обаче как може да се преведе. Рускините пак са измислили някакво заглавие, но не съвсем подходящо май.

Редакция: Жаки, ако се справяш с руски субтитри https://turkru.tv/ot-kogo-my-ubegali-mama/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия