Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 13

  • 36 429
  • 748
# 705
Благодаря за превода, Благи! (ако мога така да се обръщам към теб) Flowers Hibiscus
Иначе гласът е на Асуман.
Иначе развод май може да се отмени в определен срок? Май така ще стане. Или ще имаме СейФерска сватба за сезон финали.
Виж целия пост
# 706
Ферит  Корхан  е уникален.  Нямя  образ и подобие.  На дядото само устата му е голяма.
А на Ферит сърцето и душата.Heart Eyes
Благодаря за превода. Flowers Bouquet



Хайде, да идва утре вечер Heart Eyes Stuck Out Tongue Winking Eye Заслужихме си!
Ама хубав, хубав....то зелено, червено - всичко му ходи! Но като зарони тия "бисерчета" - сърце раздира!
И татко Орхан ще се реабилитира, дано и леля Хатуч нещо е помогнала, че дъртия козел Халис не предава фронта!
Виж целия пост
# 707
Уж до 2 седмици след делото може да се отмени развода.
Като си вземат булките отивали на палатки, там ще има много романтика и нежни думи, но халвет йок. Та бременост в този сезон явно няма да има.
Официално край на сезона на 16.06.

Линас, благодаря, не можах да разпозная Асуман. Отивам да редактирам.
Какво пък иска да каже, че са направили всички, а Ферит не? Интересно
Най-хубавото е, че във фрага няма Пелин, Зерин и Ифакат. Но дядката е мега противняр! Уф, много ме дразни.
Виж целия пост
# 708
Към нямането на Ренка 💋 да добавя, че и никакъв дЕдоо няма, само дърт гъз има😂😂😂

Девойки, благодарско за оставените следи 🥰
Благи, мерсаж за превода и усмивките от фрагмана 🌹


😍😍😍

Чак да му се прииска на човек да си поръча нещо потъмно на тоя гарсон 😁
Виж целия пост
# 709
Пепеляшките ще ги завличат обаче ми е интересно да не ги прецака Суна накрая и да стане мазало.






Благи , женския глас е на Асуман...
Виж целия пост
# 710
Суна е голяма страхливка. Сейран е по-смела и най-вероятно този път ще грабне възможността да е с Ферит и Суна ще тръгне заради нея.
Виж целия пост
# 711
Леле, Ренко синьото оченце налична ли е?
Ренко, сори. Последно те четох, че няма да те има. Hug
А толкова чакане и драма, че не издържах.
Виж целия пост
# 712
Вече е крайно време Суна да събуди бунтаря в себе си. Образовано и хубаво момиче. Не заради Сейран, а себе си да спаси от онова куку.
Пък и Абидин е прекрасен и се обичат.

Виждали сме я вече в действие и тя владеее езика на баща си. Първо с Пелин в  тоалетната.  И втория път, когато опря ножа до кокъла и удари баща си. Да го беше оставила там Imp

Очаквам сега да бяга с 200.
Виж целия пост
# 713
Леле, Ренко синьото оченце налична ли е?
Ренко, сори. Последно те четох, че няма да те има. Hug
А толкова чакане и драма, че не издържах.
Няма проблем Simple Smile
Виждам, че се справяте и без мен, та може би това ще е последният ми пост Heart
Виж целия пост
# 714
Благодаря за превода Благуна Heart Eyes

То хубаво ще ги откраднат , но дали са успяли да оженят Суна Нали после идват цялата гвардия в Корханови
Тука новите сватове и вечеря спретнали  Grinning
Виж целия пост
# 715
Леле, Ренко синьото оченце налична ли е?
Ренко, сори. Последно те четох, че няма да те има. Hug
А толкова чакане и драма, че не издържах.
Няма проблем Simple Smile
Виждам, че се справяте и без мен, та може би това ще е последният ми пост Heart
Рени, извинявай не разбрах, но защо да е последният ти пост? Blush Cry
Виж целия пост
# 716
Леле, Ренко синьото оченце налична ли е?
Ренко, сори. Последно те четох, че няма да те има. Hug
А толкова чакане и драма, че не издържах.
Няма проблем Simple Smile
Виждам, че се справяте и без мен, та може би това ще е последният ми пост Heart

Рени, не съм искала да те обидя. Извинявай!
Виж целия пост
# 717
Цитат
Виждам, че се справяте и без мен, та може би това ще е последният ми пост Heart
Е, сега, като няма нов президент, няма любов в реала и в сериала... и Рени ли да няма? Тцъ! Wink
Таман стана интересно на всички фронтове. Simple Smile
Виж целия пост
# 718
Момичета, никой не ме е обидил Hug Heart Напротив, радвам се, че има кой да превежда фраговете, а и друго инфо, че да не го мисля.

Реалът си иска своето и следващите два месеца няма да мога да съм много редовна. Ще гледам да се включвам, но не знам дали и кога ще мога.
Виж целия пост
# 719
Тоя смешник Халис... Не можел да плаче за жена 🙄 А той колко години циври под сурдинка за Хатидже. 🙄 Или е проблем, че внука му е повече мъж от него 😂
Евала, Орхан се събуди 👏👏👏
Гарсоните цепят мрака😂😂😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия