🌷ИСТАНБУЛ🌷 [тема 62]

  • 57 850
  • 736
# 285
И аз съм нощувала в този хотел преди почивка, идеален си е. Само помолете да запазят място за колата.
Виж целия пост
# 286
Извинявам се предварително ако е дискутирано, но търсачката не работи. Във връзка с новите изисквания за шофиране само от човека на когото е регистрирана колата на границата има ли вариант да може да се сменя ако се наложи и някакъв документ изисква ли се?

Цитат от Facebook групата "Почивка в Турция"

Васко Статев  Модератор
Многократно е коментирано. На границата автомобила става "собственост" на този, който го вкарва на турска територия. От там нататък може да го управлява той/тя, съпруг/съпруга, деца, родители но само ако т.нар. собственик е в колата.

Joana Velcheva
Васко Статев, да, който влезе с колата, той излиза с нея. За територията на РТурция, важи точно това, което сте написал!

Joana Velcheva
Само ако докажете пряка роднинска връзка, с документ, преведен на турски език.

За последния цитат не съм сигурен. В  Facebook групата "Почивка в Турция" може да получите повече
информация за маршрути, такси, глоби и др.
Виж целия пост
# 287
Здравейте, моля за адрес на кафе вътре цялото със розави цветя....много хубави снимки стават...Ще съм ви многоо благодарна !
Виж целия пост
# 288
Здравейте, моля за адрес на кафе вътре цялото със розави цветя....много хубави снимки стават...Ще съм ви многоо благодарна !
Тука има едно -Choko Port Kadikoy.  От статуята на бика, нагоре по пътя на ретро-трамвая към Мода.

http://chocoport.com.tr/
Виж целия пост
# 289
Здравейте, моля за адрес на кафе вътре цялото със розави цветя....много хубави снимки стават...Ще съм ви многоо благодарна !
Това също:
https://maps.app.goo.gl/AmcJHuC58CZGbFPn8?g_st=ic
Много исках да го посетя, но за съжаление беше доста далеч от хотела и не успях 😕
Виж целия пост
# 290
За Кулата Галата като вземаш билет с определени часове ли е за влизане?
Чудя с как да го измислим, дали да е вечерно посещение по залез или много рано сутрин.
Защото не искам да е по жегите.
Сякаш предпочитам да е вечер.
Виж целия пост
# 291
Ние бяхме сутринта раничко ( м.май тази година) и нямаше опашки, точно бяха отворили. Няма часове за посещение, купихме билети  и се качихме . Има асансьор.
Миналата година вечерта мислехме да се качим , но опашката беше огромна.
За Кулата Галата като вземаш билет с определени часове ли е за влизане?
Чудя с как да го измислим, дали да е вечерно посещение по залез или много рано сутрин.
Защото не искам да е по жегите.
Сякаш предпочитам да е вечер.
https://
Виж целия пост
# 292
Здравейте, моля за адрес на кафе вътре цялото със розави цветя....много хубави снимки стават...Ще съм ви многоо благодарна !
Това също:
https://maps.app.goo.gl/AmcJHuC58CZGbFPn8?g_st=ic
Много исках да го посетя, но за съжаление беше доста далеч от хотела и не успях 😕



Benim Kafe❤️💜❤️💜❤️💜❤️💜
Скоро пак!
Най - близо😃 е с вапурчика до Бостанджъ и след това по Баъдат 😘
Виж целия пост
# 293
Здравейте, моля за адрес на кафе вътре цялото със розави цветя....много хубави снимки стават...Ще съм ви многоо благодарна !
Това също:
https://maps.app.goo.gl/AmcJHuC58CZGbFPn8?g_st=ic
Много исках да го посетя, но за съжаление беше доста далеч от хотела и не успях 😕



Benim Kafe❤️💜❤️💜❤️💜❤️💜
Скоро пак!
Най - близо😃 е с вапурчика до Бостанджъ и след това по Баъдат 😘
.   Еееее, повече жокери дай де, молА.
Виж целия пост
# 294
Има ли нещо интересно за гледане в кв Пера?
Освен онзи прочут хотел?
Понеже съм фенка на "С Русия в Сърцето" иска ми се да ида и там ако изобщо успеем да го вместим в програмата.
Не ми е задължително,но ми е любопитно.
Виж целия пост
# 295
При покупка на билети за Legolend и аквариума във Форум Истанбул ми иска точни часове на влизане.
Някой може ли да ме ориентира какво време е нужно за всяко посещение?

Търся и хотел в близост до тях. (Посещението на Истанбул ще е за една нощувка, междинна,  на връщане от море и заради тези атракции).
Препоръка за хотел? WISH MORE виждам само наистина близо на картата по букинг и google maps.
В него район вечер има ли къде да се излезе или да търся хотел в друг район и с кола после по-дълго пътуване до форума(предполагам има паркинг),
Виж целия пост
# 296
По 3 часа бях задала аз и за двете - леголенд и аквариума.  За Легото стигнаха, аквариума около 2 часа максимум отне.
Не е драма по принцип, пуснаха ни не в точния час.

Ако изберете хотел по червената линия на метрото М1А/М1В ще ви е много бързо и лесно да стигнете до Форум.
Виж целия пост
# 297
Ние ще трябва с колата да отидем, защото няма как да я оставим на паркинга на хотела да следобед дори и да е точно до Мола.
Виж целия пост
# 298
Eli7000 за аквариума във Форум Истанбул какви билети купихте,има няколко различни видове,а не мога да разбера кой какво включва. И има доста голяма разлика в цената за турски граждани и туристи.
За Долмабахче мога ли да купя билети онлайн от официалния сайт. Този от първата страница не се отваря.
Виж целия пост
# 299
Ние ще трябва с колата да отидем, защото няма как да я оставим на паркинга на хотела да следобед дори и да е точно до Мола.
Не знам точно каква ви е програмата, но мол Форум е на път към магистралата за България. Ако сте предвидили да го посетите в деня на тръгването е излишно да спите в този район. По-добре е да се отседне на по-централно място и като се настаните да се разходите наоколо.

Има ли някаква далавера Simple Smile в билетите, закупени онлайн? Ако дават отстъпка, купете, но впечатлението ми е, че не стават опашки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия