Мамо, вече ритам с ръчички и крака, но до ДЕКЕМВРИ вътре ще стоя - ТЕМА 4 (2023)

  • 44 273
  • 721
# 105
Здравейте, видях че стана на въпрос за болничните, брутната или нетната заплата се взима в предвид?
Виж целия пост
# 106
Туко що бях на Вижън (10 г.с. +6 по ПРМ) и отивам на работа ...нямам търпение да излезе резултата! 😭

В крайна сметка и аз него мисля да пусна. Моя АГ също ми препоръча него, въпреки, че според него нямам нужда заради резултатите от БХС.
Но пустото недоверие към тях.. предполагам бързо реагират за вземането на пробата ( за София става дума)

Маце, ти в Афродита ли пуска?
Виж целия пост
# 107
Да в Афродита пусках, звънкайте, ще ви кажат., ако сте навършили 10та, може да пускате.
Виж целия пост
# 108
Здравейте, видях че стана на въпрос за болничните, брутната или нетната заплата се взима в предвид?

Бруто. При изчиследние на болнични, майчинства и т.н се гледа заплатата преди удръжките.
Виж целия пост
# 109
Аз днес пак съм с кафеникаво зацапване. Миналия месец 5 дни след прегледа ми се появи, и сега така преди 5 дена бях на преглед гледаха ме и двата пъти с вагинален дали има нещо общо? Аз продължавам да си слгам утрогестана и да си пия алеракт и но шпа, не знам дали да звъня на АГ или да изчакам до утре да видя дали ще спре вие как мислите?
Виж целия пост
# 110
Здравейте,  включвам се и аз по темата с прена теста.  И на мен ми препоръчаха Вижън,  но за момента мисля да изчакам,  на 06.06 съм на БХС и искам да видя какви резултати ще излязат.
По отношение на гадене и повръщане,  до сега не съм повръщала в 9г.с. +1 съм и в началото почна със сутрешно гадено,  което последната седмица преминава във вечерно,  точно по времето, в което трябва да се прибирам от работа и да се тъпча по градски транспорт.... Close . Чувствам доса голяма умора,  опитвам да си правя разни разходки,  но на 15-20мин. трябва да посядам за малка почивка Grinning Все още не съм казала на работа че съм бременна , някак си искам да мине БХС първо да се поуспокоя малко...
По-нагоре имаше и доста оплаквания от киселини,  на мен единственото ми спасене е газарината вода.. Hug
Виж целия пост
# 111
НИА не  е от УЗ. Звънни според мен, колко е зацапването?
Виж целия пост
# 112
Може ако е около датата на очаквания цикъл съм чувала, че при някои се случва всеки месец в първите месеци. Звучи логично, но аз винаги при зацапване бих звъннала на АГ.

Аз днес пак съм с кафеникаво зацапване. Миналия месец 5 дни след прегледа ми се появи, и сега така преди 5 дена бях на преглед гледаха ме и двата пъти с вагинален дали има нещо общо? Аз продължавам да си слгам утрогестана и да си пия алеракт и но шпа, не знам дали да звъня на АГ или да изчакам до утре да видя дали ще спре вие как мислите?
Виж целия пост
# 113
Звънах на АГ утре иска да ме види. Стискайте палци всичко да е наред. Предния месец ми се случи по абсолютно същия начин и всичко беше наред нямаше отлепване дори след две седмици чухме сърцичето. Та сега се моля за същото. 🙏🏼
Виж целия пост
# 114
НИА, колко е като количество, при мен беше съвсем минимално, но все пак е хубаво да те види АГ, имаш ли болки някакви ?

Стискам палци всичко да е наред ♥
Виж целия пост
# 115
НИА, колко е като количество, при мен беше съвсем минимално, но все пак е хубаво да те види АГ, имаш ли болки някакви ?

Стискам палци всичко да е наред ♥

Количеството е малко тъмно кафяво е, дори за сега спря почти, но и аз за свое успокоение искам да отида да погледне защото въпреки това от последното зацапване аз си слагам утрогестан и ми се стори притеснително пак да ми зацапва въпреки лечението. Ще видим какво ще каже утре. Болки нямам никакви, но аз пия и но шпа. А ти в коя седмица имаше зацапване? Аз в 5та и в 8ма.
Виж целия пост
# 116
Аз 11+2 дни мисля че беше и преди това 10+2 като в 10+2 нямаше нищо, не изясниха причина за него, пиех утрогестан 2х1, после 3 дни по-късно на прегледа нямаше нищо и в 11+2 ме приеха в болницата да полежа, очаквам утре преглед и добри новини да чуя, но това е често срещано до колкото ми обясниха лекари и не само през 1вото тримесечие и зацапвания и отлепвания само трябва да се пазим това е, спокойно, и аз бях шашната яко в петък вечерта, но това не ми помага по никакъв начин ♥
Виж целия пост
# 117
Tinydevil Кога те изписват? Утре ли ще решават?
Виж целия пост
# 118
Ами да, казаха, че ще ме гледат на УЗ утре и ще кажат вече какво следва .. надявам се само хубави неща
Виж целия пост
# 119
Страхотна нова тема 🌸 Аз да задам малко глупав въпрос, но по време на бременност мога ли да пия колаген?
Да, можеш, хубаво е. Само не знам какъв точно ще избереш. И аз съм в чужденка с избира. Ако решиш кой, пиши.

Фъстъче, мерси за хубавата темичка Simple Smile Айде тук всички да се похвалим с ФМ и пол Simple Smile
Ако можете да ми препоръчате някой, че на повечето пиши, че не се препоръчват за бременни или кърмещи и ми е много чудно защо? Като е колаген с витамини

Аз пия на Аквасорс още от преди бременността.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия