Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 616
  • 13 845
# 7 335
Надеждите за един забавен ерген току-що излетяха, а Радо Тушев дали е наминавал покрай гимназията ви, като сте били по-малки Simple Smile

Това е шега, разбира се, но определено потвърждава усещането за сибирски студ в погледа.

Здравейте! Включвам се да следя инфо за новия сезон и специално да коментирам Ерген номер 3 понеже го познавам от гимназията, макар и от години да сме на “Здрасти.” Нямам нещо пикантно засега 😃Не знам какво се случва с него напоследък, но това, което със сигурност знам е, че определено е дооооста пресилен образът му на бизнесмен, което не ме учудва. Не съм чувала от общите ни познати нито да е учил някъде висше образование, нито да се занимава с някакъв конкретен бизнес и много да е преуспял. Мисля, че е от богато семейство и е наследил някой от семейните бизнеси. На мен лично ми е бил винаги с един отнесен dreamy поглед, по-скоро сухар, но да видим. Не мисля, че ще е разчупен, но явно от самия формат имат идеята образът на ергенът да е обран и съответно избират дървета без чувство за хумор. Единственото, което знам е че сега си е изтрил профилите в соц. мрежи, но те винаги са му били заключени и с ограничен достъп. Ще следя с интерес, но предчувствието ми е че ще е много зле 😄😄
Виж целия пост
# 7 336
Другият най-важен въпрос е дали влиза обвързан?
Виж целия пост
# 7 337
Най-сетне нещичко Grinning
Тъкмо идвах с идея за призив към даващите грешни спойлери от миналия сезон 😉 да ни пуснат някоя кукичка за новия избраник, за да ни се осмисли лятото.

На мен ми прилича на руснак, като продавач в Берьозка 😄, не точно на скандинавец.
Виж целия пост
# 7 338
На мен лично ми е бил винаги с един отнесен dreamy поглед, по-скоро сухар, но да видим.
Същински Генчо!
Виж целия пост
# 7 339
Той и Евгени беше представен като световноизвестен музикант, та е логично и новият ерген да не е голям предприемач. Изглежда, че и догодина ще е скучно откъм разговори.Neutral Face
Виж целия пост
# 7 340
Lili1694, ще потвърдиш ли информацията за гимназията и набора, която вече излезе тук?
Виж целия пост
# 7 341
Валерия няма да рискува да бъде съдена само за да се шуми. Истински си е скандалът, който спретна. Лошото е, че сега с блокиран профил, ако не е снимала username-a в Инстаграм не може да се свърже с родителите на момента и от друг профил. Дано го е направила навреме.
Предполагам и те са шокирани и засрамени.
Виж целия пост
# 7 342
Сетих се още нещо. Хващам се на бас, че този тъп хлапак не е първият и единствен момък, който е решил да "зарадва" Валерия като и подари лика на достойнството си. Защото това е обичайна практика на един особен, малко по-сбъркан контингент от ползвателите на социалните мрежи. Те си въобразяват, че много радват дамите с това и ще получат специално внимание за щедростта си. Що не показа нечий друг, по-достоен за внимание, ми на дете? Бляк, взе да ми става гадно чак!


Няма нужда да се хващаш на бас, защото тя сама го написа, че не е за първи път. По-назад имаше скрийншот с нейните думи без снимки.
Виж целия пост
# 7 343
Любител съм на спойлерите и особено за такива мътни предавания като ИВ и Ергенът, където всичко се нагажда според желанието на продуцента и честността е минимални проценти. Гледам само, ако имам добра представа какво се случва занапред, за да не дремя пред телевизора в неизвестност и да се чудя какви са ги скалъпили пак. Ако декативирането на профилите му е част от нова стратегия,  в която държат в пълна тайна бъдещите участници и разврата на събията, повече ще ме напрегне да чакам всяка седмица епизоди, отколкото да се забавлявам. А, и дано тази година помислят за по-добро разпределение на епизодите през седмицата, че така или иначе мъчно се гледаха два скучни епизода в поредни вечери.
Виж целия пост
# 7 344
Най-сетне нещичко Grinning
Тъкмо идвах с идея за призив към даващите грешни спойлери от миналия сезон 😉 да ни пуснат някоя кукичка за новия избраник, за да ни се осмисли лятото.

На мен ми прилича на руснак, като продавач в Берьозка 😄, не точно на скандинавец.
Точно източен, а не скандинавски тип е и за мен. Тук ми се струва, че сме с по-кръгли и топли черти, скандинавците са някак с по-остри и студени. Алек си бие на руснак или турчин, неслучайно го сравняват с Къванч , а не с Хааланд или адаша му Скарсгорд.
Виж целия пост
# 7 345
Другият най-важен въпрос е дали влиза обвързан?
Ако срещне голямата любов ще се отвърже, не е проблем. Интересно ми е за дамите дали ще повторят и потретят същите образи. Ергенът май този път ще е опита да се държи по-бизнесменски и ще е по-сериозен, което значи че сред ергенките трябва да има повече Габита и повече дърпане на плитки.
Виж целия пост
# 7 346
Винаги в предаването ще се търсят определени типажи на ергенките, независимо за какъв го представят новия ненагледен. Циркът трябва да е на ниво. Дано поне този път не е от ден едно "гаджето на Валето", че хептен няма да става за гледане.
Виж целия пост
# 7 347
На Валерия и фб е изтрит.
Виж целия пост
# 7 348
Здравейте майки - ергенки. Влязох, за да коментирам новото ергенче, а какво заварвам! Нямам думи да изразя възмущението си от постъпката на Валерия! Детето може да е всякакво, но пи закон то не носи отговорност. Замислете се защо! Детската психика не е достатъчно зряла, за да направи правилна преценка на ситуацията и последствията от нея. Постъпило е глупаво и заслужава порицание, но не заслужава ТОВА! Валерия, от друга страна, е пълнолетна и носи наказателна отговорност за действията си! Ако беше в чужбина, вече щеше да е репортната на полицията. Много силно се надявам да не и се размине!
Виж целия пост
# 7 349
Скрит текст:
Сетих се още нещо. Хващам се на бас, че този тъп хлапак не е първият и единствен момък, който е решил да "зарадва" Валерия като и подари лика на достойнството си. Защото това е обичайна практика на един особен, малко по-сбъркан контингент от ползвателите на социалните мрежи. Те си въобразяват, че много радват дамите с това и ще получат специално внимание за щедростта си. Що не показа нечий друг, по-достоен за внимание, ми на дете? Бляк, взе да ми става гадно чак!
Няма нужда да се хващаш на бас, защото тя сама го написа, че не е за първи път. По-назад имаше скрийншот с нейните думи без снимки.
Е, не съм длъжна да наизустявам писанията и, нали? И да го е написала, как да го забравя като не съм го запомнила!?

На Валерия и фб е изтрит.
Не е изтрит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия