Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 600
  • 13 845
# 7 395
Стига с тази Валерия, търси внимание по неподходящ начин.

Дайте клюки за новия ерген. Май от проверките за фирмата му нищо не излезе.
Виж целия пост
# 7 396
Само снимката и коментара ли ги има и изтрила ли е името на въпросното дете. Защото , ако няма име и е само снимка и коментар, нещата поне за мен са различни.
Детето определено не беше тийнейджър, на мен ми изглеждаше максимум на 10 години. Тя беше показала и профила му - снимка с майка му и имената му. Поне да беше анонимен поста й. За такова нещо в друга държава могат да я осъдят за разпространение на детска порнография. Разбира се, че родителите са отговорни, но и тя трябва да мисли малко, такива снимки се качват без имена и със скрити интимни части.  Беше ясно, че ще й спрат профила.
Виж целия пост
# 7 397
На мен ми харесва ергенчето, гласът му е много приятен. Засега нищо не съм прочела за него, мярна ми се, обаче някъде,  че стари ергенки може да влязат в трети сезон. Дано да не е вярно!
Виж целия пост
# 7 398
Само снимката и коментара ли ги има и изтрила ли е името на въпросното дете. Защото , ако няма име и е само снимка и коментар, нещата поне за мен са различни.
Детето определено не беше тийнейджър, на мен ми изглеждаше максимум на 10 години. Тя беше показала и профила му - снимка с майка му и имената му. Поне да беше анонимен поста й. За такова нещо в друга държава могат да я осъдят за разпространение на детска порнография. Разбира се, че родителите са отговорни, но и тя трябва да мисли малко, такива снимки се качват без имена и със скрити интимни части.  Беше ясно, че ще й спрат профила.
Това вече е друго, не съм прочела обяснението, извинявам се. Първосигнално действа Валерия, това и е в характера, но в случая...първо е трябвало да помисли, прецени и т.н. Виновна е, признавам.
Виж целия пост
# 7 399
Ами, има си активен профил жената днес, ама като гледам броя на последователите може и да е фалшив...
Виж целия пост
# 7 400
И на Елена ѝ е в характера да е дразнеща и да се превъзнася, защо не ѝ простихте “жената-поезия” тогава?
Защото и повярвах в началото и симпатизирах на Елена. Най-вече харесвах Микаела, но и двете (едната към средата , а другата в края) показаха характер и качества, които не ми импонират. За Валерия е ясно каква е, какво мисли, как действа, какво иска и как преценява хората, в началото дори ме дразнеше с поведение, с маниер, с действие дори . Но при нея се виждат нещата, показва всичко от себе си и не се преструва, няма изненади един вид. С Елена се чувстваш по друг начин, тя е хлъзгава, интереса и ползите са над-всичко, а най-лошото е , че с мяу-мяу умее и да убеждава в тезата си и получи каквото иска , както и настрои другите (то се видя и в предаването) От човек за който мислех, че има позиция, че е искрен, интелигентен, търсещ място под небето свое и гнездо да направи видях една жена от която тръпки ме побиват. Такива познавам типажи, нея я определям за такива в живота си срещани хора и вече съм с крайно негативно мнение към тази жена признавам си. И на двете не съм фенка, но между двете бих избрала Валерия с всичките и изцепки.
Виж целия пост
# 7 401
Ами, има си активен профил жената днес, ама като гледам броя на последователите може и да е фалшив...
Този вероятно е нов. Старият е изтрит.
Виж целия пост
# 7 402
И Капитонова го игра това. Затриват един профил, тя като ламята - с два нови. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 7 403
Не е нов профила, има постове от май месец. Вероятно е фейк.
Виж целия пост
# 7 404
И още нещо да напиша, пак във връзка с образованието и безопасността в Интернет пространството.
Вече писах, че се преподава в училище.
Но освен в училище, Валерия е учила и в университета какво е допустимо да се публикува, защото е учила специалност Реклама.
Няма икономическа специалност, в която да няма предмет Право и за изпита ти дават един списък със закони, започващ с Конституцията, четеш и наизустяваш.
Казвам го, за да се види, че образователната ни система не е толкова лоша, колкото я изкарват и наистина дава нужните знания.
Вече друг е въпросът, че Валерия вместо да си ги спомни тези неща, реши да натрие носа на тези, които твърдяха, че няма да е добра майка. Само че, вместо да направи нещо благотворително за деца, като Микаела например и така да изтъкне способностите си, тя реши да го направи чрез очерняне на други родители. Няма как човек да стане по-бял, като мята кал по другите.
Яд ме е, че дори аз се подведох по миловидната физиономия и приказките за каузи.


Opossum, засягаш една доста деликатна тема. Аз съм адвокат, но се занимавам и много с реклама и маркетинг. Балансът е сложен, защото обикновено юристът е лошото ченге по отношение на законовите параметри и рестрикции, които биха могли да се наложат във връзка с дадена незаконосъобразна рекламна кампания. Та, Валката учила-недоучила  не знам си там какво, трябва поне от морална гледна точка да е наясно, че да изпляскаш половия орган на 10-годишно дете в публичен профил не е ок. Не я съдя, че не знае основите на маркетинга и рекламата, не я съдя, че не знае разпоредбите на Наказателния кодекс, но все пак има морал и чувство за отговорност. А отговорност към случая от нейна страна не видяхме, освен да си популяризира профила с меко казано неподходящи средства.
Виж целия пост
# 7 405
Само снимката и коментара ли ги има и изтрила ли е името на въпросното дете. Защото , ако няма име и е само снимка и коментар, нещата поне за мен са различни.
За пореден път ще го напиша, защото явно продължава да има хора непознаващи моралните и правни норми, но упорито коментиращи.
С име или без име, никой няма право да публикува снимки на чуждо дете без разрешение от родителите му.
И никой няма право да публикува голи снимки на малолетни, независимо дали с или без име, с лице или без лице.
Това е, нещата не са различни. Има си закон. Има правни норми. Има и морални норми.
Ти как ще се почувстваш, ако видиш  момчето си изтипосано в инстаграм, всеки педофил да може да мастурбира върху снимката му и съучениците му да му измислят прякори и да се подиграват?
Ще е различно ли, че му няма името?
Писах вече, че Валерия е продукт на средата си.
Ето това е обществото, в което живеем.
На чужд гръб и сто тояги са малко.
Пак пиша, пазете си децата и колкото ги пазите от лошите хора, толкова ги пазете и от простите, глупавите и некомпетентните.
Даже и повече могат да навредят.
Виж целия пост
# 7 406
Само снимката и коментара ли ги има и изтрила ли е името на въпросното дете. Защото , ако няма име и е само снимка и коментар, нещата поне за мен са различни.
За пореден път ще го напиша, защото явно продължава да има хора непознаващи моралните и правни норми, но упорито коментиращи.
С име или без име, никой няма право да публикува снимки на чуждо дете без разрешение от родителите му.
И никой няма право да публикува голи снимки на малолетни, независимо дали с или без име, с лице или без лице.
Това е, нещата не са различни. Има си закон. Има правни норми. Има и морални норми.
Ти как ще се почувстваш, ако видиш  момчето си изтипосано в инстаграм, всеки педофил да може да мастурбира върху снимката му и съучениците му да му измислят прякори и да се подиграват?
Ще е различно ли, че му няма името?
Писах вече, че Валерия е продукт на средата си.
Ето това е обществото, в което живеем.
На чужд гръб и сто тояги са малко.
Пак пиша, пазете си децата и колкото ги пазите от лошите хора, толкова ги пазете и от простите, глупавите и некомпетентните.
Даже и повече могат да навредят.
Opossum е права - с или без упоменаване на имена,  подобно публично съдържание, а и разпространяването му дори непублично , дори самото държане на подобни снимки е наказуемо. Затова, редно е да се сезират поне органите на МВР, както и отделът за киберпрестъпност.
Виж целия пост
# 7 407
Коя беше Вики от първи сезон, с която евентуално Виктор е спал? Не помня друга освен Капитонова

Виктория Тасева. Онази най-младата. Високата. Май беше бивша волейболистка и с украинска жилка. Имаше някои моменти с нея, но като цяло всички се чудемхе какво прави в предаването. Е, ето защо... Grinning
Виж целия пост
# 7 408
Коя беше Вики от първи сезон, с която евентуално Виктор е спал? Не помня друга освен Капитонова

Виктория Тасева. Онази най-младата. Високата. Май беше бивша волейболистка и с украинска жилка. Имаше някои моменти с нея, но като цяло всички се чудемхе какво прави в предаването. Е, ето защо... Grinning


Това е визираното Вики.
ПП: То пък всички рускини и украинки са или Виктории, или Наталии. Опасна работа са! Laughing
Виж целия пост
# 7 409
Само че аз не виждам Вики, а Гери или Венета. Които ми бяха и първоначалните подозрения, така че лично аз съм на кота 0 по този казус 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия