Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 603
  • 13 845
# 7 425
Това, което знаем, е: след излъчването на срещата им, Елена му беше писала да благодари за срещата и че ѝ е бил съучастник в нещо, което е накарало много хора да си вдигнат вибрациите и да повярват в любовта (перифразирам). Той само ѝ го е харесал.

Евгени намекна при Тото, че и друг път му е писала или поне на мен така ми се стори, но не е давал подробности.
Виж целия пост
# 7 426
Относно пуснатата снимка на детето от Валерия - не е ок това. Само, че на мен нямаше да ми е ОК и ако снимката беше на възрастен. Не им мястото на такива снимки в социалните мрежи. Има си специални отдели към, които да пуснеш сигнал и оплакване.

Относно новият ерген - на пръв поглед ми хареса. Определено е различен типаж от предните двама. Но защо трябваше да е толкова млад? Защо? Честно, бих приела да е 40-45 годишен, но да няма 30 години... не ми го побира умът как може да нарекат такъв младеж ерген. Поне да е около 35-те...

Предполагам, че предаването е по-популярно сред тийнове и младежи, и те предпочитат по-млад Ерген. Форумът не е представителна извадка. Но ето, аз в средата на 30-те, не искам да гледам някой на 45. То отива към дрът Ерген търси жена работата Joy А и мисля, че форматът си има изисквания за възрастта.
Виж целия пост
# 7 427
Между 30 и 40, според мен, е най-добре. Под 30 много свива кръга на ергенките и ще гледаме само Габита и Джии. Над 40 пък ергенът ще е баща на Габитата и Джиите.
Виж целия пост
# 7 428
Това, което знаем, е: след излъчването на срещата им, Елена му беше писала да благодари за срещата и че ѝ е бил съучастник в нещо, което е накарало много хора да си вдигнат вибрациите и да повярват в любовта (перифразирам). Той само ѝ го е харесал.

Евгени намекна при Тото, че и друг път му е писала или поне на мен така ми се стори, но не е давал подробности.

Аз пак да попитам - излъчването на коя им среща?

А елениното "ти да не помисли, че те обичам? ти просто ми падна в капана, хаха" е толкова жалко просто... И аз само бих вдигнала палец и подминала завинаги.
Виж целия пост
# 7 429
Това, което знаем, е: след излъчването на срещата им, Елена му беше писала да благодари за срещата и че ѝ е бил съучастник в нещо, което е накарало много хора да си вдигнат вибрациите и да повярват в любовта (перифразирам). Той само ѝ го е харесал.

Евгени намекна при Тото, че и друг път му е писала или поне на мен така ми се стори, но не е давал подробности.

Аз пак да попитам - излъчването на коя им среща?

А елениното "ти да не помисли, че те обичам? ти просто ми падна в капана, хаха" е толкова жалко просто... И аз само бих вдигнала палец и подминала завинаги.
Това кога го е писала? И дали изобщо? Досега не съм чувала някой да споменава за съобщение с такова съдържание.
Виж целия пост
# 7 430
Преди да стане грешка - МОЯ интерпретация на думите на Елена според Евгени, предадени от Клаудед 😅 Съвсем възможно е да става развален телефон и принципно затова не се занимавам с клюки, но явно  остарявам вече 😅

Кажете вие как е.
Виж целия пост
# 7 431
След като излъчиха срещата на останките от крепостта в Турция където Елена беше без горнище, Елена писала на Евгени, че му благодари, че дали възможност на зрителите да мечтаят и да се насладят на такава красива и смислена среща. Евгени само лайкнал съобщението.
Виж целия пост
# 7 432
Евгени при Тото каза, че Елена му е писала преди да излъчат тяхната първа индивидуална среща и след нея.
Наистина ли? Аз знаех само за едно съобщение - това след първата им среща.


Наистина.

И за него мога да пусна откъс. Даже и Елена в Надкаста за малко да се издаде, но се усети навреме.
Виж целия пост
# 7 433
Това, което знаем, е: след излъчването на срещата им, Елена му беше писала да благодари за срещата и че ѝ е бил съучастник в нещо, което е накарало много хора да си вдигнат вибрациите и да повярват в любовта (перифразирам). Той само ѝ го е харесал.

Евгени намекна при Тото, че и друг път му е писала или поне на мен така ми се стори, но не е давал подробности.

Аз пак да попитам - излъчването на коя им среща?

А елениното "ти да не помисли, че те обичам? ти просто ми падна в капана, хаха" е толкова жалко просто... И аз само бих вдигнала палец и подминала завинаги.
Интересно... Това да не би да е прословутото съобщение, за което и двамата намекнаха, но така и не цитираха никъде??? Евгени спомена за още едно съобщение при Тото, а Елена- в Надкаст. Но съдържанието му така и не беше оповестено. 🤔

За постъпката на Валерия- силно се надявам това момиче най-накрая да получи знак свише, че е време да порасне емоционално. Уви, годините и опитът не са гаранция за това. Необходимо е вътрешно осъзнаване и необходимост да минеш на следващото ниво. С това самочувствие, арогантност, неумение да филтрира и да брои до 100, преди да се издъни, не виждам скоро да настъпи промяна у нея. Жалко, наистина, защото си вреди, ама много, много.
За новия ерген- благодаря за справката по моето запитване. Жалко! Колко часове изгубих, за да ровя, и накрая- ядец 🥴 Не е мой тип визия, но може и да ме изненада приятно като присъствие. Ще започна сезона, пък да видим. И Евгени не ми харесваше, но Елена ме провокира да изгледам целия сезон.
Виж целия пост
# 7 434
Намерих клипчето, в което Елена казва нещо от рода “Маестро, ще избегнем битовизмите, защото си си взел жена поезия, или ще си вземеш.” Вероятно това е била последната им среща преди финала и благодарение на вас установих, че съм я пропуснала. Обаче, сега просто останах без думи! Елена коментира изключително смислено, личи си, че е дълбоко увлечена, но най-странното е, че и Евгени изглежда така. Той и говори сякаш вече са във връзка и си планират общия живот заедно. Срещата е изключително романтична, изгледайте я пак, ако имате нерви.
Виж целия пост
# 7 435
Те всичките срещи с Елена бяха много хубави и магнетични (заради нея), Евгени я гледаше замечтано и увлечено, мислих си, че поне са се харесвали взаимно.
Виж целия пост
# 7 436
Аз пък, доколкото знам, Елена след излизането си от предаването му е писала, че му благодари за съвместния проект, който е зарадвал публиката (простолюдието демек) и той й е върнал само сърчице...
Виж целия пост
# 7 437
Срещите с Елена на мен също ми допаднаха най-много.
Като обстановка, като занимания, като разговори.
И това наистина беше заради Елена, тя му подаваше теми, макар и да ръсеше на моменти глупости, пак не мълчаха неловко. Или само да възкликват колкооооо е краааасиииииивооо. Или да запълват времето в мляскане. Joy
Искам в третия сезон да има повече срещи като с Елена, но то зависи и какви жени ще подберат.
Виж целия пост
# 7 438
Срещите с Елена на мен също ми допаднаха най-много.
Като обстановка, като занимания, като разговори.
И това наистина беше заради Елена, тя му подаваше теми, макар и да ръсеше на моменти глупости, пак не мълчаха неловко. Или само да възкликват колкооооо е краааасиииииивооо. Или да запълват времето в мляскане. Joy
Искам в третия сезон да има повече срещи като с Елена, но то зависи и какви жени ще подберат.
Опосумче, Елена се вкара във филм, който отрича сега сякаш. Уж умна, модерна, разкрепостена, а то какво стана - продаде се в реклами. Къде е възвишеното у т.нар. бохемка? И какви срещи имаха двамата - на остров по цици, пейкинг с натискане от нейна страна и една среща за 5 минути при басейна. Сори, ама тя си го "изнасилваше" през цялото време. Бях склонна да им повярвам по едно време и пак казвам - много ми домъчня за Елена на финала, когато предусещаше избора на Евгени и преглъщаше сълзи, но на този етап, а и на предишен, не симпатизирам на никоя жена от предаването.
Виж целия пост
# 7 439
На първата им среща - тази, на която плуваха и Елена беше без горнище, тя сякаш беше доста притеснена и може би заради това на моменти преиграваше, но въпреки това и тази, и всички останали бяха много романтични и смислени. Сега, от разстоянието на времето ми изглежда като истинска любовна история. Евгени, и той се държи така, сякаш е с момиче, което страшно много харесва. Ако е вярно твърдението, че от началото е бил влюбен във Валерия и всички са го видели, само Елена - не, аз се нареждам веднага след нея е редицата на заблудените относно чувствата на ергена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия