Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 589
  • 13 845
# 7 860
Денят след като Валерия се появи непоканена на груповата среща. След като Евгени я насмете, имаше извинения и игнорът спря.
Виж целия пост
# 7 861
Чета, чета и разсъждавам.
Значи криминалният отдел на темата обвинява Валерия в три престъпни деяния:
1. Публикацията в ИГ, която е за прокурор;
2. Финансови злоупотреби от дейност/не се назовава, но се търси  може би/;
3. Незаконен приют.
Всичко това води към Сливен.
Такова е пожелано от цитираната група.
4. Забравих да добавя , най-вече е осъдена, че открадна нещо - едно сърце, за което някоя друга се бореше с всички средства.
При тази ситуация няма прошка, ще се ходи на свиждане..
За някои мачът е свирен, наверно да, но пък едно сърце тупти и знаете за кого.
Виж целия пост
# 7 862
Правни последици за Валврия едва ли ще има, ако много се разработи родната прокуратура, най-много тихом-мълком да постигнат споразумение за глоба (предидената е до 1000 лв) и няма да има разгласяване, та нищо няма да разберем, даже и да се случи. Та наказанието ѝ ще си е от МЕТА - справедливо, несправедливо, толкова. Лично аз се съмнявам, че някой е сезирал органите, а намирам и за малко вероятно да се самосезират по публикации в жълти сайтове, където, да не се лъжем, се публикуват и всякакви небивалици.
Виж целия пост
# 7 863
Денят след като Валерия се появи непоканена на груповата среща. След като Евгени я насмете, имаше извинения и игнорът спря.
Да, вярно, че Елена беше доста фрустрирана, но речта на Генчо пред строя я върна в правия път 😂
Виж целия пост
# 7 864
Тъй, тъй. И двамата споделят еднакви ценности - начукване на канче пред строя!
Виж целия пост
# 7 865
Този сезон свърши отдавна,но вече 2 месеца сред финала не ни оставят да скучаем,а аз вече се чудя на кой по напред да съчувствам. Първо ми беше жал за Евгени,после за някои от момичетата, на финала се радвах ,че Елена се отърва и съчувствах на Вал за късата клечка, която изтегли. По едно време ми беше жал за бременните жени и майките с колички,имали нещастието да се срещнат с тази мила и сговорчива девойка,за гълъбите също ми беше жал.
 След последните събития обаче искрено съчувствам на феновете на Валерия, това момиче постоянно ги затруднява да измислят нови оправдания за гафовете,които успява да сътворява горе долу всяка седмица Joy
И това последното без абсолютно никаква ирония го казвам,наистина им се възхищавам как до толкова искат да вярват в доброто,което е скрито във Вал ,че успяват да измислят какво ли не. За съжаление обаче често най-логичното обяснение е и най-вярното ,а именно че в това момиче просто няма нищо скрито,при нея всичко е на показ и явно не блести както искат хората да вярват.
Виж целия пост
# 7 866
Четох, че снимките на новия сезон ще са в Родос. Някой знае ли обаче кога ще започнат?
Виж целия пост
# 7 867
Сигурно като свърши редовният сезон, да е по-евтино.
С нетърпение чакам форумните хрътки да надушат следата на новата Баш Мома.
Виж целия пост
# 7 868
Денят след като Валерия се появи непоканена на груповата среща. След като Евгени я насмете, имаше извинения и игнорът спря.
Да, вярно, че Елена беше доста фрустрирана, но речта на Генчо пред строя я върна в правия път 😂
Да, реши да се извини на Валерия и доста категорично го разказа на Евгени, но след това продължи да злослови по неин адрес и да коментира пред момичетата.
Често Елена седеше на по-високо, тоест на ръкохватките на диваните по време на коктейлите. Винаги говореше на другите отгоре.
Езикът на тялото беше очевиден.
Виж целия пост
# 7 869
4. Забравих да добавя , най-вече е осъдена, че открадна нещо - едно сърце, за което някоя друга се бореше с всички средства.
Не й беше нужно, "сърцето" беше сервирано на тепсия, по сценарии, конкуренцията нямаше шанс защото всичко си беше решено още от самото начало.
Виж целия пост
# 7 870
Денят след като Валерия се появи непоканена на груповата среща. След като Евгени я насмете, имаше извинения и игнорът спря.
Да, вярно, че Елена беше доста фрустрирана, но речта на Генчо пред строя я върна в правия път 😂
Да, реши да се извини на Валерия и доста категорично го разказа на Евгени, но след това продължи да злослови по неин адрес и да коментира пред момичетата.
Често Елена седеше на по-високо, тоест на ръкохватките на диваните по време на коктейлите. Винаги говореше на другите отгоре.
Езикът на тялото беше очевиден.
Нямам против да коментираме поведението на двете финалистки във формата. На мен, например, още ми кънтят ушите от крясъците на Валерия. Самата тя си каза, че никой не може да я надприказва. Вярно е, не излъга момичето. Мисълта и течеше гладко, без да срещне и един подводен камък, продължи да тече и след предаването, за жалост така брутално прекъсната от лошата МЕТА.
Виж целия пост
# 7 871
4. Забравих да добавя , най-вече е осъдена, че открадна нещо - едно сърце, за което някоя друга се бореше с всички средства.
Не й беше нужно, "сърцето" беше сервирано на тепсия, по сценарии, конкуренцията нямаше шанс защото всичко си беше решено още от самото начало.
Не мога да знам дали твърдението ти е вярно, позовавам се на видяното във формата, без да се задълбочавам, защото не се знае" кой кум, кой сват, кой на булката брат". Гледам и се забавлявам.
Виж целия пост
# 7 872
Алиса, цял ден е това чудо от всички страни. После да не се чудим защо, пак ще липсват десетина страници.
 Щом опряхме до поведението на Елена във формата, който свърши преди дооооста време,  значи Валето наистина го е закъсала. 😀
Виж целия пост
# 7 873
Алиса, цял ден е това чудо от всички страни. После да не се чудим защо, пак ще липсват десетина страници.
 Щом опряхме до поведението на Елена във формата, който свърши преди дооооста време,  значи Валето наистина го е закъсала. 😀
Аз чак сега разбрах, че въпреки извинението след речта на Генчо пред строя, Елена биела игнор на горкото Вале по коридорите на имението 😀
Виж целия пост
# 7 874
Не мога да знам дали твърдението ти е вярно, позовавам се на видяното във формата, без да се задълбочавам, защото не се знае" кой кум, кой сват, кой на булката брат". Гледам и се забавлявам.
Гената рече, че си е избрал още от самото начало, интрига нямаше, въпреки че смисълът на предаването е да се опознаят участниците и да се сватосат чак накрая. Разочароващ сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия