Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
-
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бременността?
-
Кои са някои от предложените ресторанти в района?
Другите мами, много да внимавате с тези грипове. Стискам палци да ви хване нещо
В началото на седмицата нещо ме поболяваше гърлото, но си рекох - няма да се даваш и въобще даже не си поволих да мисля за боледуване, само чайчета и един дебел шал около шията и след два дена всичко мина
Ще ми се примерно да мога да го успокоявам като го галкам или де да знам, нешо подобно... И дали е възможно да се разграничат емоциите му - т.е. щастливото ритане от нервното....? или да не се задълбочавам толкова, а?
, сигурно и другите не са, но ако искате да изчакаме и тази грипозна седмица да мине и да се видим между 29-ти и 4-ти? Между другото утре съм на преглед и ще попитам какви са актуалните цени за раждане във Вита (нали ти бях обещала), стига да не забравя, че аз може да не се задъхвам още, но за сметка на това съм станала супер разсеяна
. Като се има предвид увеличеното количество кръв за нашето сърце + поизместените 2 бели дроба, които по-трудно поемат въздух и съответно повечко вдишвания ни трябват, хич не е чудно що се задъхваме така яко
. А пък мойто малко бебче слуша бабтко си и Телетъбис и някой друг здрав метъл покрай татко си
в музикалния бранш.
...М/у другото ние имаме вече и име zа бебето,а именно Leah-Katharina,а 6те и викаме Кати
Отдъхнах си малко, че пак ме беше хванала параноята 