Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са основните проблеми, обсъждани във форума?
-
Кои са някои от предложените места за срещи на майките в София?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с бременността?
-
Кои са някои от предложените ресторанти в района?
От както сме дошли само болести около нас

Някои деца не шават толкова много,може би е до дете.
оффф трябва да бачкам вече ....иначе ,отвреме на време влизам за прочета какво ново с вас.
, та разбирането и споделянето са нещо човешко
. Вчера моята линча докторка ме успокои, че няма шанс да съм се разболяла, защото съм пропуснала 7-дневния период на заразяване, но
, както се сещате докато не се отрече диагнозата отвсякъде...все ще съм на тръни. Лошото е, че нищо не може да се направи
. Дали вместо на среща и кръчма, да не идем на църква
и да се помолим дружно Господ да е с нас 
младеж, така че пишете ме към бъдещите свекита. Казвах му аз на моя мъж, че ще имаме мома, защото съм прекалено добра за свекърва
Можеш да си направиш кръвен тест за антитела за рубеола за всеки случай, мисля че резултатите стават бързо. Разбирам те напълно, защото съм чела за тази шарка и въпреки че казват че е опасна предимно за първото тримесечие, знам колко ти е притеснено. Цялата ми първа бременност съм прекарала на нокти заради антибиотиците и проблемите още във втори месец, а после и в 6-ти, та сега напълно ти съчувствам
Нямам търпение да си го видя. Така че ще се включа вече чак към понеделник, до тогава ви желая да останете здрави и хубаво да помързелувате съботно-неделно.
повече чайчета и стояне в къщи !!!
Незнам вие какво мислите, но аз без да съм майстор си мисля, че една блъсната кола не може да е като новата....